Wat kun je vertellen over je werkwijze?
Ik kan de gehele administratie van ZZP'ers en DGA's met BV (holdingstructuur) uit handen nemen, zodat u volledig kan focussen op de bedrijfsvoering. Hierin is alles bespreekbaar.
Waarom zouden klanten voor jou moeten kiezen?
Veel en brede ervaring in de accountancy en bedrijfsleven opgedaan. Ik ben zelf echt een gezinsman en probeer dat ook in mijn werk te benutten door goed contact te onderhouden en snel met een reactie te komen. Altijd open om een kop koffie te doen en zaken te bespreken, om de zaken (en elkaar) verder te helpen. Dit zit dan ook in mijn dienstverlening.
Wat is handig om te weten over je prijzen (kortingen of extra kosten)?
Ik factureer per maand met all in tarieven. Dit is een prijs op maat, waar alles in zit betreft administratie, belastingen en normale adviezen en gesprekken.
Mocht er een extra klus tussen komen, bijvoorbeeld werk voor een hypotheekaanvraag, dan zullen de tarieven altijd vooraf kenbaar gemaakt worden, zodat hier geen verrassing in zit.
Mocht er een extra klus tussen komen, bijvoorbeeld werk voor een hypotheekaanvraag, dan zullen de tarieven altijd vooraf kenbaar gemaakt worden, zodat hier geen verrassing in zit.