Bekijk ook de Top 10 rijscholen in Pijnacker
Verkeersschool Concept B.V. Auto • Motor • Scooter • Aanhangwagen .jpgQuality-Drive.jpgHSNopleidingen  ✅ Auto • Motor • Aanhangwagen • Scooter • Theorie ✅.jpg
+
ContactOver onsErvaringReviews

Verkeersschool van Buuren

place
Boezemweg 57, Pijnacker
timelapse58 jaar in bedrijf
(11552)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half8,7
Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij Verkeersschool van Buuren
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem contact op via:
Of neem contact op via:

Over Verkeersschool van Buuren:

Verkeersschool van Buuren is een moderne verkeersschool die kandidaten opleidt voor rijbewijzen voor bromfiets, motor, auto, vrachtwagen, bus en aanhangwagen. Achter ons team van enthousiaste instructeurs staat een kantoor dat planning en examens regelt. Bij ons doet iedereen waar hij goed in is, dat is wel zo efficiënt. Je krijgt bij ons altijd rijles in de nieuwste modellen van Kia Rio en de Hyundai Ioniq hybrid, betrouwbaar en veilig. Ons voertuigpark rijdt bij elkaar jaarlijks honderdduizenden kilometers. Daarom rijden we in de nieuwste modellen, die zuiniger rijden en minder CO2 uitstoten. Een professionele organisatie, een degelijk wagenpark en een team goed geschoolde instructeurs van Verkeersschool Van Buuren staan garant voor een hoog slagingspercentage bij het examen. Kwaliteit telt!

Trustoo Awards

info
top_score_2023
Top Score 2023
top_score_2022
Top Score 2022
top_score_2021
Top Score 2021

Expertise

Trekkerrijbewijs (T)
Busrijbewijs (D
DE
D1
D1E)
Aanhangwagen rijbewijs (BE
B+)
Scooter/Brommer Rijbewijs (AM)
Motorrijbewijs (A
A1
A2)
Vrachtwagenrijbewijs (C
CE
C1
C1E)
Hulp bij theorie
Praktijkexamen
Code 95
Autorijbewijs (B)
Hulp bij faalangst
Rijles pakketten
2todrive (begeleid rijden)
Motorrijbewijs (A, A1, A2)
Scooter, brommer of snorfiets (AM)
Vrachtwagenrijbewijs (C, CE, C1, C1E)
Aanhanger rijbewijs (BE, B+)
Busrijbewijs (D, DE, D1, D1E)
Handgeschakeld
Automaat
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 08:30
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:00
Dinsdag
-
08:30 tot 17:00
Woensdag
-
08:30 tot 17:00
Donderdag
-
08:30 tot 17:00
Vrijdag
-
08:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten

Ervaring & vakmanschap

Ervaring

timelapse58 jaar in bedrijf
star11552 reviews
people_outline20 medewerkers

Reviews over Verkeersschool van Buuren

info_outline
Zeer goed 4,4
starstarstarstarstar_half
11552 reviews uit 3 bronnen

Reviews van andere bronnen

Bep Gamelkoorn starstarstarstarstar
5 apr. 2025 op google
Wat een prachtige ervaring als cadeau gekregen vd kids 85 Jr en n wens ging in vervulling zo fijn
Lees meer
chris van de pas starstarstarstarstar
4 apr. 2025 op google
Goede begeleiding en professionele manier van les geven.
Lees meer
Peter Van Deursen starstarstarstarstar
2 apr. 2025 op google
E achter B gehaald na een dagcursus. Super begeleid door Ed. Ik zou nog ff doorgaan, Ed.👍🏻
Lees meer
Kim Van Gellekom starstarstarstarstar
1 apr. 2025 op google
YESSSS in 1x GESLAAGD🥳🥳🥳
Dankzij Rolina ben ik in één keer geslaagd voor mijn rijbewijs! Haar duidelijke uitleg, geduld en positieve vibe maakten elke les leuk en leerzaam. Ze weet precies hoe ze je vertrouwen op de weg kan geven en blijft altijd rustig. Zeker een aanrader! 🚗💨
Lees meer
Martin Kuiper starstarstarstarstar
1 apr. 2025 op google
De rijles met Dris was erg fijn. Geduldige leraar en legt het duidelijk uit. Ook was de les van Humpry duidelijk en leerzaam. Zou het zeker aanbevelen.
Lees meer
Bryan starstarstarstarstar
28 dec. 2024 op klantenvertellen.nl
Rijschool zonder betrokkenheid - Rijschool voor mijn vrouw gezocht en kwam bij van Buren uit. Zij wil haar C1 rijbewijs halen voor onze nieuwe camper en heeft 44 jaar haar rijbewijs, veel gereden met grote caravans en de laatste 8 jaar met een forse eerdere camper. Ervaring genoeg dus. Na de nodige lessen examen gedaan en de eerste keer gezakt, dat kan. Tweede keer examen en weer gezakt met zoveel ervaring, eigenlijk niet mogelijk. Eerste instructeur gaf matig les en toch maar gevraagd voor de 2e keer. Bij de tweede serie lessen herkende de instructeur haar nog geeneens! Terwijl er 10 uur les was geweest en maar enkele weken ertussen (waarvan ook nog 3 weken vakantie van deze instructeur) Op de examendag met een lesuur daarvoor plots een andere instructeur (wel aardige man) Geeft niet echt vertrouwen. Uitleg gevraagd waarom gezakt, wel netjes te woord gestaan echter inhoudelijk met een dooddoener als antwoorden weer weggegaan. Het ruikt gewoonweg naar geldklopperij. Inmiddels een andere rijschool genomen, direct geslaagd met vlag en wimpel. Mijn vrouw reed keurig netjes, niet anders dan eerdere examens en werd nog door de examinator geprezen op haar kundigheid. Ik raad van Buren niet aan, veel te groot, je bent maar een nummer, geen betrokkenheid, aan hun overgeleverd en lekker geld verdienen op kosten van de leerling want die hebben waarschijnlijk geld zat om een grote nieuwe camper aan te schaffen. Heb voor de rest geen oordeel over deze rijschool echter kijk alleen hetgeen mijnvrouw heeft ervaren.
Lees meer
Fiona starstarstarstarstar
9 nov. 2024 op klantenvertellen.nl
Ondanks behalen rijbewijs niet blij met deze rijschool - Afgelopen augustus mijn rijbewijs gehaald. Dat heb ik niet te danken aan de rijschool, die het aantal lessen slecht had ingepland. Daarnaast had ik een zeer onervaren rijinstructeur vanwege personeelsgebrek op de automaat.
Voor afrijden maar 3 maal nog geen 10 minuten de snelweg opgegaan. Navigatie is amper aan bod gekomen.
Mijn instructeur was er van overtuigd dat ik zou zakken. Dat zegt best veel.
Maar goed… veel geoefend in eigen tijd omdat er niet meer lessen konden worden ingepland omdat het CBR examen niet meer verschoven kon worden.
En dan…. Het zooitje van de administratie. Je bent bij deze rijschool doordat hij heel groot is, gewoon een nummer. Waar geld verdienen uiteraard voorop staat. Keer op keer missers in de facturen die werden gestuurd en vele malen moeten bellen en mailen over rekeningen die niet klopten, evenals de vage specificaties die zij vervolgens met veel pijn en moeite stuurden. Een uur nog voor het afrijden kreeg ik een melding van een bedrag dat ik zou moeten betalen. In de mail stond een bedrag dat dubbel zo hoog was. Dat werkt niet echt bij bij de stress voor een examen. Dus voor het examen weer gaan bellen.
Ik ben 48 jaar en heb mijn administratie keurig op orde.
Midden in de discussie over welk bedrag nou daadwerkelijk openstond, stuurde van Buuren een incassobureau op me af. Dit heb ik niet eerder meegemaakt en ik was echt in shock!
Lang verhaal kort: Een hele nare ervaring!
Lees meer
Helen Isibor Ehigiator starstarstarstarstar
27 jun. 2024 op klantenvertellen.nl
Fijne rijschool - Hun service en professionaliteit waren gewoon goed.

Ik wil specifiek Peter, Auni en Driss bedanken voor hun goede werk. Ze hebben hun taken goed uitgevoerd.

Bijzondere waardering gaat uit naar Jan van Klompenburg

Bedankt allemaal voor mij c rijbewijs.

Met vriendelijke groeten.

Helen Isibor Ehigiator

Tochtweg 15
2642 AP
Pijnacker

Helen Isibor Ehigiator
Lees meer
Henk starstarstarstarstar
12 mrt. 2024 op klantenvertellen.nl
Geen goede communicatie - Als ik belde voor een vraag die ik al gesteld had via de mail, kreeg ik als antwoord: we lopen achter met de mails..
Als er gezegd werd dat ik terug gebeld werd, duurde ht een week of het gebeurde helemaal niet..

Ook financieel werd ik een oor aan genaaid...
Lees meer
Toon bronnenexpand_more

Gecontroleerd door Trustoo

checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij Verkeersschool van Buuren
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend

Vergelijkbare rijscholen in de buurt