Bij Het Betere Boerenerf begrijpen we dat de zoektocht naar uw droomwoonboerderij een spannende, maar soms ook uitdagende reis kan zijn. Wij onderscheiden ons door onze persoonlijke aanpak en diepgaande kennis van de lokale markt. Als uw aankoopmakelaar zorgen wij ervoor dat u niet alleen op de hoogte bent van het nieuwste aanbod, maar ook dat u de juiste vragen stelt tijdens bezichtigingen. Onze deskundige makelaars, zoals Edwin, begeleiden u stap voor stap en zorgen ervoor dat u goed geïnformeerd bent over belangrijke zaken zoals bestemmingen en bouwkundige staat.
Wij geloven dat elke koper recht heeft op transparante informatie en eerlijke begeleiding. Daarom houden wij u dagelijks op de hoogte van nieuwe woningen, zelfs als deze bij andere makelaars te koop staan. Met onze hulp bent u altijd een stap voor op de rest.
Bent u klaar om uw droom te verwezenlijken? Neem vandaag nog contact met ons op en vraag een vrijblijvende offerte aan. Samen maken we de weg vrij naar uw ideale woonboerderij!
Expertise
VastgoedcertNRVTBedrijfsverhuurBedrijfshuurZakelijk verkoopZakelijk aankoopNWWIHypotheekAankoopTaxatieHuurFundaVerhuurVerkoopAdviesVerkoop van woningKoop van woningTaxatie van woningVerhuur van woningHuur van woningBedrijfs- of zakelijk pandTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woningIk zoek een woning (help mij zoeken)Ik wil een bod doen op een woning
Trustoo awards
info_outline
Makelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 17:00
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:00
Dinsdag
-
08:30 tot 17:00
Woensdag
-
08:30 tot 17:00
Donderdag
-
08:30 tot 17:00
Vrijdag
-
08:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse29 jaar in bedrijfstar29 reviewspeople_outline5 medewerkers
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Reviews
info_outline
Zeer goed•4,3
starstarstarstarstar_half
29 reviews
Reviews van andere bronnen
info_outline
Karen Martinstarstarstarstarstar
7 apr. 2025 google
Wij zijn enorm tevreden over de service die we hebben ontvangen van onze makelaar bij de verkoop van onze huizen. De communicatie was altijd snel en helder, en we werden continu op de hoogte gehouden van de voortgang. De makelaar stond altijd voor ons klaar om vragen te beantwoorden en om ons door elke stap van het verkoopproces te begeleiden.
Wat ons met name aansprak was het persoonlijke contact. Ook toen het dreigde even moeilijk te worden, konden wij rekenen op de expertise van Edwin, Maarten en het overige team.
Dankzij de inzet en expertise van onze makelaar hebben we de huizen snel en op een goede manier weten te verkopen. Kortom; wij zijn erg tevreden met het resultaat!
Eef Losstarstarstarstarstar
7 feb. 2025 google
Een hele fijne makelaar die verstand heeft van zaken, goed bereikbaar is en met je meedenkt, specialist op het gebied van woonboerderijen, een echte aanrader 👍👍
Ruud Plstarstarstarstarstar
4 feb. 2025 google
Na een zoektocht bij deze makelaar terechtgekomen. Wel een kostbare maar ook de enige die ons bijzondere perceel wilde verkopen. (Boerderij met horecagelegenheid)
Na plaatsing op funda en eigen website 9 bezichtigingen gepland binnen 1 week!
Alhoewel de eerste bieding wat laag was( de vraagprijs) heeft de makelaar ons toch weten te overtuigen om dit bod te accepteren.
We zijn er oké mee, ondanks dat je natuurlijk hoopt dat jou woning dik overboden wordt.
Tip: de persoonlijke aandacht die je krijgt voordat je met deze makelaar in zee gaat, mag ook in het vervolgtraject een prominentere rol krijgen. Af en toe hebben we het gevoel gehad een nummer te zijn.
Top. Veel reacties op onze funda plaatsing en snel een koper gevonden.
Al met al tevreden met de geleverde dienst.
Flinstarstarstarstarstar
4 feb. 2025 google
Voor het exorbitant hoge courtage kregen we niet de kwaliteit die we verwachtten, maar eerder een soort doe-het-zelf pakket. Hoewel heel vriendelijk, was Elwin gemakzuchtig, lui en onkundig. We zijn totaal niet ontzorgd en hebben veel zelf moeten doen: van advertentietekst schrijven tot artist impressions corrigeren. Zelfs een tweede bezichtiging probeerde hij ons zelf laten doen. Toen het ingewikkeld werd met een koper die zijn verplichtingen niet na kwam, bleek zijn kennis ontoereikend en was hij ook niet gemotiveerd om de noodzakelijke informatie in te winnen.
Door zijn gestuntel en geblunder, zijn wij als verkopers in een juridisch zeer ingewikkelde situatie terecht gekomen en hebben uiteindelijk zelfs een advocaat in de arm moeten nemen. We hebben de opdracht aan Het Betere Boerenerf ingetrokken om verdere schade en risico’s te beperken en hebben hem desondanks keurig het vooraf afgesproken loon betaald. Daarna hebben we alsnog het huis zelfstandig verkocht.
Kennelijk niet gehinderd door enige schaamte of fatsoen, heeft hij achteraf alsnog een rekening gestuurd met het volledige courtage, als ware het werk door hem gedaan. Inmiddels waren we door alle ellende zo moegestreden, dat we enkel rust wilden en akkoord zijn gegaan met een schikking.
We hebben Elwin leren kennen als een makelaar die met zo min mogelijk moeite zo veel mogelijk geld wil verdienen, ongeacht het resultaat voor zijn klant. Dat verpakt hij in mooie beloftes, amicale omgang en de illusie dat hij aan jouw kant staat. Trap er niet in!
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Persoonlijke diensten: specialisten in Nieuwleusen