Bij de Glasambulance onderscheiden we ons door onze jarenlange ervaring en expertise in glasherstel en -vervanging. Met meer dan 35 jaar in de branche zijn we trots op onze gecertificeerde glaszetters die snel, vakkundig en met oog voor detail werken. Wij zijn actief in de regio Arnhem en Nijmegen, waar we niet alleen particulieren, maar ook bedrijven en overheidsinstellingen van dienst zijn. Onze betrokkenheid bij het landelijke netwerk Service Glasherstel garandeert dat we voldoen aan strikte kwaliteitsnormen, zodat u altijd kunt rekenen op veilig en betrouwbaar vakwerk.
Of het nu gaat om schadeherstel, het plaatsen van isolatieglas of het geven van deskundig advies over woningbeveiliging, wij staan voor u klaar. Onze oranje voertuigen zijn een vertrouwd gezicht in de regio, en we zijn er trots op dat we een goede naam hebben opgebouwd door onze snelle service en uitgebreide assortiment aan glassoorten.
Heeft u glasschade of wilt u meer weten over onze diensten? Neem gerust contact met ons op en vraag een vrijblijvende offerte aan. Wij helpen u graag verder met al uw glasbehoeften!
Expertise
VeiligheidsglasGlas-in-loodReparatie & herstelGlas24-uur serviceEnkel glasGlaszetterHR++ glasGelaagd glasGlas-op-maatDriedubbel glasGlazen deurenIsolatieglasBrandwerend glasDraadglasTriple glasGekleurd glasEnkel glas plaatsenVeiligheidsglas plaatsenGlasschade reparerenGlas-in-lood plaatsen of reparerenOverigTriple (HR+++) glas plaatsen
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Openingstijden onbekend
Ervaring & vakmanschap
timelapse50 jaar in bedrijfstar46 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Jan Derksstarstarstarstarstar
17 okt. 2021 google
Fijne mensen die op kantoor en in de werkplaats werken.
En het kopje koffie was lekker.
Wolfgang Hoffmannstarstarstarstarstar
17 okt. 2021 google
Ik had mij zelf buiten gesloten en de oplossing was de ruit intikken. Het probleem was, dat deze ruit niet meer gemaakt wordt. Ben naar het bedrijf gereden en werd zo goed geholpen, zij hadden nog wat ruiten liggen van 1980. De magazijn beheerder verdiend een dikke 10 . Super bedrijf.!!
Eric van den Dunge van den Dungestarstarstarstarstar
17 aug. 2021 google
Goed bezig geweest leuke medewerkers/nedewerkster keurig afgewerkt goéd bezit geweest
GA Willemsstarstarstarstarstar
1 jun. 2021 google
Op 12 mei zijn er twee medewerkers van dit bedrijf DE GLASAMBULANCE geweest bij mij geweest om een grote woningruit te vervangen
de twee werknemers waren Pieter en Ramon waren keurig op de afgesproken tijd bij ons
Het werk wat ze leverden was zeer vakkundig en ook waren ze zeer vriendelijk en werkte heel netjes
Het waren geen prutsers echte vakmensen
We hebben samen nog koffie gedronken met een gebakje
ter af sluiting
wij zijn super tevreden met alles
Een echte aanrader dit bedrijf
Namens de bewoner Marie Curiestraat 42 te nijmegen Service: Glazen zetten Op 12 mei zijn er twee medewerkers van dit bedrijf DE GLASAMBULANCE geweest bij mij geweest om een grote woningruit te vervangen
de twee werknemers waren Pieter en Ramon waren keurig op de afgesproken tijd bij … Meer
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Duurzaamheid & installatie: specialisten in Nijmegen