checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

Rijschool de Kreij

icon
Rijschool de Kreij.jpg
9,6
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full
(162 reviews)
place
De Beek 6C, Hoevelaken
timelapse15 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
ZEER HOOG SLAGINGSPERCENTAGE Door jarenlange ervaring ligt ons slagingspercentage zeer hoog in vergelijking tot het landelijke percentage, maar ook het percentage in de regio Amersfoort. WAT KOST EEN RIJLES? De eerste motorijles is €49,- voor een auto is dit gratis. Een goede klik tussen jou en je instructeur is erg belangrijk voor het plezier in de rijlessen en slagingskans. Prijzen voor motorrijlessen Prijzen voor autorijlessen FAALANGST TIJDENS DE RIJLESSEN? Heb je last van onzekerheid of faalangst? Daar willen we je graag mee helpen omgaan. Tijdens onze rijlessen is hier extra aandacht voor en werken we niet alleen aan je rijvaardigheid, maar ook aan je zelfvertrouwen.
Expertise
Scooter/Brommer Rijbewijs (AM)2todrive (begeleid rijden)Hulp bij faalangstHulp bij theorieProeflessenLosse lessenMotorrijbewijs (AA1A2)Autorijbewijs (B)PraktijkexamenMotorrijbewijs (A, A1, A2)
Trustoo Awards
info_outline
top_score_2024
Top Score 2024
top_score_2023
Top Score 2023
top_score_2022
Top Score 2022
top_score_2021
Top Score 2021
Foto's
rijschool_hoevelaken_Rijschool_de_Kreij_2.jpgrijschool_hoevelaken_Rijschool_de_Kreij_3.jpgrijschool_hoevelaken_Rijschool_de_Kreij_4.jpgrijschool_hoevelaken_Rijschool_de_Kreij_5.jpg
Video's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 18:00
Dinsdag
-
09:00 tot 18:00
Woensdag
-
09:00 tot 18:00
Donderdag
-
09:00 tot 18:00
Vrijdag
-
09:00 tot 18:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse15 jaar in bedrijfstar162 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmark5 of meer goede reviews in de laatste 2 maanden.
Reviews
info_outline
Uitstekend5,0
starstarstarstarstar
162 reviews uit 2 bronnen

Reviews van andere bronnen
info_outline
Bernd Walletstarstarstarstarstar
6 jun. 2025 google
Vanaf de proefles tot het examen krijg je fantastische begeleiding en gedurende de ritten krijg je alle tips direct mee zodat je met een gerust hart deelneemt aan het verkeer! Een hele dikke aanrader voor als je in Hoevelaken of omgeving woont en je motorrijbewijs wilt halen! Vincent en Erik, hartstikke bedankt!

Marjolein Vstarstarstarstarstar
21 mei 2025 google
Goede rijschool, zeker aan te raden! AVB in maart in één keer gehaald en gisteren ook het AVD examen in één keer gehaald. Bedankt Vincent en Erik!

Ries Haverkampstarstarstarstarstar
6 mei 2025 google
Mijn ervaring in één zin (gebaseerd op motorrijlessen): Heldere instructies en feedback van bijzonder vakkundige, flexibele en enthousiaste instructeurs tijdens leuke en ontspannen rijlessen. Aanrader!

Danny Boumanstarstarstarstarstar
3 mei 2025 google
Ik vond de lessen van Vincent, leerzaam en vooral leuk! Zeer fijne gozer die het motorrijden haarfijn uitlegt.
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend