Merk je dat je niet lekker in je vel zit en zoek je een behandeling waarbij praten niet centraal staat? Dan ben je bij Angelique Goos, Beeldende therapie in Haarlem, aan het juiste adres.
Met Angelique ga je met creatieve materialen aan de slag. Je kan hierbij denken aan tekenen, schilderen, of werken met klei, textiel, steen etc. Het werkstuk zelf is niet het doel op zich, de focus ligt voornamelijk op het proces dat je doormaakt tijdens het creëren. Dit proces zal altijd in dienst staan van de behandelvraag waarmee je de therapie start.
Het mooie van het werken met creatieve materialen is dat je uiteindelijk een tastbare herinnering hebt aan het proces dat je doorlopen hebt. Je kan ervoor kiezen om dit te bewaren om er later nog eens op terug te kijken. Maar het geeft je ook de mogelijkheid om het gemaakte werkstuk weg te doen en er afscheid van te nemen.
Expertise
Negatief zelfbeeldTraumaStressRouwverwerkingOverspannenBurn-outRouwBurn-out, stress of overspannenTrauma of PTSSOnzekerheid, eenzaamheid of negatief zelfbeeldRelatie- of gezinsproblemenVerlies of rouwverwerkingLoopbaan of werkgerelateerd probleemAndersVolwassen (18+ jaar)Minderjarig (tot 18 jaar)
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 10:00
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
10:00 tot 22:00
Woensdag
-
Gesloten
Donderdag
-
10:00 tot 18:00
Vrijdag
-
Gesloten
Zaterdag
-
12:00 tot 17:00
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessionele begeleiding door ervaren therapeut.
check_circleVeilige omgeving om te werken aan je behandelvraag.
check_circleCreatieve materialen om je gevoelens uit te drukken.
check_circleMultidisciplinaire ondersteuning bij Care to Change.
check_circleVergoeding mogelijk door je zorgverzekering.
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend•5,0
starstarstarstarstar
1 review
Reviews van andere bronnen
info_outline
Stephanie van Heusdenstarstarstarstarstar
21 jul. 2020 google
Angelique is een warme, betrokken en bekwame therapeut. Door het creatieve aspect van haar begeleiding zijn gesprekken laagdrempeliger en is het makkelijker in contact met jezelf te komen. Ik heb een erg positieve ervaring gehad en raad Angelique en haar begeleiding dan ook warm aan