Stevens Idema Notariaat is een dynamisch en modern notariskantoor dat sinds 2006 actief is. Ons team bestaat uit Yvonne Stevens, een van de twee vrouwelijke notarissen in Groningen, en Eddy Idema, kandidaat-notaris. Samen bieden we een breed scala aan notariële diensten, waaronder familierecht, onroerend goed en ondernemingsrecht. We onderscheiden ons door onze persoonlijke benadering en onze toewijding aan het leveren van hoogwaardige diensten. Ons doel is om u te helpen bij het navigeren door complexe juridische processen, of u nu een testament wilt opstellen, een bedrijf wilt oprichten of een woning wilt kopen of verkopen. We streven ernaar om u te voorzien van duidelijke en begrijpelijke informatie, zodat u weloverwogen beslissingen kunt nemen. We nodigen u uit om contact met ons op te nemen voor een vrijblijvend adviesgesprek. We zijn er om u te helpen bij al uw vragen en uitdagingen. Bent u klaar om de volgende stap te zetten? Vraag dan nu een gratis offerte aan. We kijken ernaar uit om u van dienst te zijn bij Stevens Idema Notariaat.
Expertise
SamenwonenGezagVoogdijNalatenschapHypotheekakteOndernemenBesloten vennootschapMediationFamilierechtTestamentLevenstestamentSamenlevingscontractHuwelijkse voorwaardenGeregistreerd partnerschapVoogdijbenoemingVerklaring van erfrechtAkte van schenkingAkte van verdeling (scheiding)Overige Persoonlijk & FamilieLeverings- en/of hypotheekakteHypotheek-oversluitingKoopcontractDoorhaling van hypotheek (Royementsakte)Overige Huis & HypotheekOprichting van stichting of verenigingOprichting van BV (Flex BV)AandelenoverdrachtStatutenwijziging
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 08:30
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:00
Dinsdag
-
08:30 tot 17:00
Woensdag
-
08:30 tot 17:00
Donderdag
-
08:30 tot 17:00
Vrijdag
-
08:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse18 jaar in bedrijfstar13 reviewspeople_outline3 medewerkers
Lid van
Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Mathijs van Beersstarstarstarstarstar
10 aug. 2024 google
Helaas hebben wij tijdens een vrijblijvende kennismaking meteen opdracht gegeven tot het opstellen van onze huwelijkse voorwaarden. Dit op advies van dhr Idema, we hadden namelijk alles zojuist besproken tijdens de sessie.
We waren toen net verloofd en de datum voor het huwelijk moesten nog gezet worden. Dit zou geen probleem geven aldus dhr Idema.
Een paar maanden nadat we het concept hadden ontvangen werd voor ons de datum bekend. Echter bleek het concept niet meer bruikbaar en zouden de aanvullende kosten net zo hoog uitvallen als de oorspronkelijke opdracht.
Het concept hebben wij voor 90% moeten afrekenen voor het gedane werk.
We hebben de opdracht elders af laten maken.
Wouter ‘Wouter’ Mantelstarstarstarstarstar
6 mei 2024 google
Fijne service, goede kennis van zaken en weten dat op een positieve en begrijpelijke manier te brengen!