Wij zijn een glas in lood atelier gevestigd in Utrecht die gespecialiseerd is in restauratie en decoratie en het isoleren van glas in lood ramen.
Het restaureren en repareren van glas in lood ramen is een van onze specialisaties. Met ruime aandacht en een professionele aanpak zorgen wij ervoor dat uw waardevolle glas in lood ramen op de juiste wijze hersteld worden en u ze als nieuw terug krijgt. Hierbij proberen we de authenticiteit van de ramen zoveel mogelijk te waarborgen. Daarnaast kunnen wij uw oude glas in lood ramen inbouwen in dubbelglas (isolatieglas) en terug plaatsen/afwerken.
Welke restauraties kunnen wij uitvoeren?
Glas in lood restauratie van gehele panelen
Kapotte stukken gebrandschilderd glas verlijmen
Gehele reconstructies van gebrandschilderd glas
Oude glas in lood ramen in isolatieglas (dubbelglas) plaatsen.
Het ontwerpen en uitvoeren van (gebrandschilderde) glas in lood ramen behoort ook tot de expertise van Heart Glass. Wij hebben veel ervaring met het realiseren van zowel onze eigen ontwerpen als door klanten aangeleverde ontwerpen.
Met ons team werken wij aan veel verschillende projecten voor aannemers, particulieren en glasbedrijven en is geen klus te groot voor ons.
Expertise
Glas in lood restauratieGlas in lood in dubbelglasGlas in lood isolatieNieuwe glas in lood ramenMonumentale beglazingGebrandschilderd glas in loodGlas-in-lood plaatsen of repareren
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo Awards
info_outline
Top Score 2022
Top Score 2021
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op vrijdag om 10:00
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
10:00 tot 17:30
Woensdag
-
10:00 tot 17:30
Donderdag
-
10:00 tot 17:30
Vrijdag
-
10:00 tot 17:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessionele aanpak voor restauratie en decoratie van glas in lood.
check_circleAuthenticiteit van ramen gewaarborgd.
check_circleOntwerpen en uitvoeren van glas in lood ramen.
check_circle9 jaar ervaring in het vak.
check_circleWerkgebied in heel Nederland.
Ervaring & vakmanschap
timelapse11 jaar in bedrijfstar47 reviewspeople_outline4 medewerkers