Ik heb van kinds af aan paranormale gaven en een bijzondere connectie met gidsen, overleden mensen, engelen en andere magische wezens uit de spirituele wereld.
Ik zag vroeger entiteiten in mijn slaapkamer die mij uit mijn slaap hielden of ik werd overspoeld door hulp vragende stemmen als ik op een kerkhof rondliep waardoor ik met knallende hoofdpijn naar huis ging. Het gebeurde ook wel dat ik opeens ontplofte van woede of mij verdrietig voelde ondanks dat ik me die dag goed voelde en met een zonnig humeur uit bed was gestapt. Ook voelde of zag ik dingen die in de toekomst gingen gebeuren die niet altijd leuk waren en waar ik nogal bang van werd.
Vroeger zag ik mijn gaven als een vloek en was ik bang om mezelf hierover uit te spreken want ik kreeg altijd te horen dat ik normaal moest doen of mij niet aan moest stellen en gewoon moest slapen en dat denkbeeldige vriendjes niet bestonden want die maakte ik buiten of op school!
Ik heb van alles geprobeerd om er vanaf te komen en het te blokkeren. Vluchten, ontkennen, aanpassen aan hoe het hoort, sociaal ongepast gedrag, opstandig en vervelend gedrag, alcohol, drugs, enz. Ik ben echt ontzettend ver van mijn padje geraakt en heb vaak geprobeerd het randje op te zoeken want ik was in de veronderstelling dat dit meer normaal was dan paranormaal, alleen heeft het Universum op mijn dertigste besloten dat het genoeg was en dat ik onderhand iets met mijn gaven moest gaan doen omdat ik toch niet meer onder mijn roeping uit kon komen.
Expertise
Overige persoonlijke coaching
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op vrijdag om 10:00
expand_more
Maandag
-
10:00 tot 18:00
Dinsdag
-
10:00 tot 18:00
Woensdag
-
10:00 tot 18:00
Donderdag
-
10:00 tot 18:00
Vrijdag
-
10:00 tot 18:00
Zaterdag
-
10:00 tot 18:00
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse25 jaar in bedrijfstar1 reviewtimeline20 jaar ervaring
Reviews van andere bronnen
info_outline
Benniestarstarstarstarstar
2 jan. 2025 google
Fantastische ervaring met Cosmic E-Motion!
Voor de 50e verjaardag van mijn vrouw hebben we een combinatie van een kookworkshop en een djembéworkshop gedaan bij Cosmic E-Motion, georganiseerd door Wim-Jan. Wat een geslaagde dag!
De djembéworkshop was echt een hoogtepunt. Onder de deskundige begeleiding van Wim-Jan ontdekten we dat er een prachtige harmonie in de groep ontstond. Het was niet alleen ontzettend leuk, maar ook verbindend en inspirerend.
We raden de djembéworkshop onder leiding van Wim-Jan van harte aan aan iedereen die op zoek is naar een unieke en onvergetelijke ervaring.