Ben jij op zoek naar een makelaar in Groningen? Dan kan je terecht bij NAMACO Groningen. Onze makelaars in Groningen kunnen jou helpen met het kopen van een nieuw huis, maar ook met het verkopen van jouw huidige woning. Omdat je niet elke dag jouw woning koopt of verkoopt, staan wij jou graag bij in deze periode. Er zullen veel keuzes gemaakt moeten worden, en wij kunnen jou hierbij perfect helpen. Wij kunnen jou compleet ontzorgen bij de aankoop of verkoop van jouw woning! Wil je meer weten?
Expertise
HypotheekadviesVerzekeringsadviesAankoopmakelaarVerkoopmakelaarNWWI Woning taxateurTMI bedrijfsmatig vastgoed taxateurBedrijfsmakelaarHuuradviesVerhuuradviesNieuwbouwbegeleidingVerkoop bedrijfsonroerend goedAankoop bedrijfsonroerend goedBeleggingsadvies onroerend goedVerkoop van woningBedrijfs- of zakelijk pandTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woning
Trustoo awards
info_outline
Makelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Pro 2024
Top Score 2024
Top Pro 2023
Top Score 2023
Top Pro 2022
Top Score 2022
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 08:30
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:00
Dinsdag
-
08:30 tot 17:00
Woensdag
-
08:30 tot 17:00
Donderdag
-
08:30 tot 17:00
Vrijdag
-
08:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleJarenlange ervaring | Scherpe tarieven | Positief en betrokken team
Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en TaxateursVastgoedCertNederlands Woning Waarde InstituutNederlands Register Vastgoed Taxateurs
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend•4,8
starstarstarstarstar
217 reviews uit 3 bronnen
Reviews van andere bronnen
info_outline
M Mstarstarstarstarstar
7 mei 2025 google
Wij zijn heel tevreden over Namaco en hoe zij hebben geholpen in onze zoektocht naar een woning en hypotheek. Het contact met Namaco hebben wij als zeer prettig en snel ervaren. Wij konden altijd terecht met onze vragen en hoefden niet lang te wachten op antwoord. Klaas is een makelaar met lef, daar houden wij wel van. Tom heeft ons heel duidelijk meegenomen in het hypotheek gedeelte en dit erg snel voor ons geregeld. Ook Larissa willen wij nog in het bijzonder benoemen en bedanken. Ergens jammer om nu al afscheid te nemen, langskomen was elke keer ook wel grappig. Maar wij weten wie wij in de toekomst weer in de arm willen nemen!
Robbert jan De jongestarstarstarstarstar
26 apr. 2025 google
Uitmuntende service en professionaliteit bij Namaco Groningen!
Wij hebben onlangs gebruik gemaakt van de diensten van Namaco Groningen en kunnen niet anders dan onze oprechte waardering uitspreken voor het hele team. Vanaf het eerste contact tot aan de afronding van het proces hebben wij een buitengewoon prettige ervaring gehad.
Met name willen wij de makelaars Kjeld en Klaas in het zonnetje zetten. Tijdens de bezichtigingen hebben zij fantastisch werk geleverd. Hun professionele en vriendelijke aanpak zorgde ervoor dat ik wij een mooie prijs voor onze woning hebben gekregen. Geen enkele vraag was te veel, en hun betrokkenheid en deskundigheid maakten echt het verschil.
Daarnaast verdient de binnendienst ook een groot compliment. Larissa was werkelijk als een spin in het web. Zij stond altijd klaar om vragen te beantwoorden en hield alles strak in de gaten. Dankzij haar efficiënte en doortastende werkwijze verliep alles vlekkeloos.
Het team van Namaco Groningen laat zien wat professionele en klantgerichte makelaardij inhoudt. Hun service, bereikbaarheid en persoonlijke aandacht maken het hele traject soepel en aangenaam. Wij kunnen Namaco Groningen dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken makelaar!
noah kampingastarstarstarstarstar
23 feb. 2025 google
Het contact met NAMACO was ontzettend prettig en persoonlijk. Ze zaten overal goed bovenop en hebben ons volledig ontzorgd. Ik zou iedereen aan kunnen raden om een huis door hen te laten verkopen.
Karin Feickestarstarstarstarstar
5 feb. 2025 google
Jarenlang liep ik regelmatig langs het appartement dat we onlangs hebben kunnen kopen.
We zijn erg enthousiast over het vriendelijke en geïnteresseerde contact met de makelaar Klaas Wilting en de ervaren en geduldige begeleiding van Larissa vanuit hun kantoor. Alles loopt prima en kan niet beter.
Hiervoor erg bedankt
Karin Feicke en Peter Müller