Bij De Wekker Makelaardij Voorschoten draait alles om persoonlijke- transparante begeleiding, lokale kennis en volledige ontzorging. U bent bij ons in goede handen als het gaat om de aankoop en verkoop van woningen, hypotheken en gevalideerde taxatierapporten voor zowel bestaande bouw, verhuurde woningen als nieuwbouwprojecten.
Wie zijn wij?
De Wekker Makelaardij is niet meer weg te denken als het gaat om de huizenmarkt in Zuid-Holland. U vindt ins verspreid over Zuid-Holland met vestigingen in Leiden, Voorburg, Zoetermeer, Lisse en Voorschoten. Onze expertise strekt zich dus uit over een groot gebied, waardoor wij u optimaal van dienst kunnen zijn.
Aankoopadvies en expertise
Door de juiste strategieën toe te passen en de benodigde vooronderzoeken uit te voeren, hebben we vele mensen blij kunnen maken met het vinden van hun droomwoning. Een van onze makelaars vertelt u graag meer over onze werkwijze in een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Hierna weet u precies waar u aan toe bent en wat er allemaal bij een aankoopproces komt kijken.
Verkoop en ontzorgen
De Wekker Makelaardij bestaat meer dan 25 jaar en daardoor hebben we inmiddels een groot klantenbestand opgebouwd, wat kan helpen bij de verkoop van woningen. Als verkopend makelaar staat het belang van de verkoper uiteraard altijd voorop. Door middel van ons advies en overleg met de verkoper zorgen we voor het beste en maximale resultaat. Benieuwd naar de waarde van uw woning? Een van onze makelaars komt graag langs voor een vrijblijvende waardebepaling.
Taxaties in alle vormen
Omdat we gevestigd zijn op verschillende locaties in Zuid-Holland, kunnen we in een groot gebied taxaties uitvoeren. We zijn gespecialiseerd in zowel woontaxaties als taxaties voor verhuur en nieuwbouw. Benieuwd naar de kosten van een taxatierapport? Neem contact met ons op om een offerte aan te vragen.
Onafhankelijk hypotheekadvies
Onze onafhankelijke hypotheekadviseurs werken niet voor een specifieke bank of geldverstrekker. Hierdoor kunnen ze hypotheken vergelijken bij een groot aantal aanbieders. Dit vergroot de kans dat je een hypotheek krijgt die beter aansluit bij jouw situatie.
Kortom: De Wekker Makelaardij is de alles in 1 makelaar. Alle diensten onder 1 dak, volledig ontzorgd.
Expertise
VerkoopAankoopTaxatiesNieuwbouwHuur/VerhuurGratis WaardebepalingFlexibelVerkoop van woningKoop van woningTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woningIk zoek een woning (help mij zoeken)Ik wil een bod doen op een woning
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Makelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Pro 2025
Top Score 2024
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:00
Dinsdag
-
09:00 tot 17:00
Woensdag
-
09:00 tot 17:00
Donderdag
-
09:00 tot 17:00
Vrijdag
-
09:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapseOpgericht in 2024star73 reviewspeople_outline2 medewerkerstimeline19 jaar ervaring
Lid van
Nederlands Woning Waarde InstituutNederlands Register Vastgoed TaxateursStichting Certificering Voor MakelaarsMember of a Member of CEPI
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkBankrekening geverifieerd.checkmarkLidmaatschap VBO deze maand geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Peterstarstarstarstarstar
11 jul. 2025 google
Zijn op bezichting geweest bij een woning, kregen sterk de indruk dat we een persoonlijke bezichtiging hadden omdat we tussen14:00 en 14:15 mochten komen kijken. Echter bleek dat alle geintresseerden door het huis liepen op het zelde tijdstip wat zeer ongemakkelijk voelde. De hele manier van communcatie verliep ook al zeer stroef. Daarom geen hoge pet op van De Wekker...
Tammi Baasstarstarstarstarstar
10 jul. 2025 google
Slechte ervaring met de eigenaar/makelaar
Tijdens de bezichtiging op vrijdag kregen we nauwelijks informatie over de woning. Op onze vraag hoe het verdere proces verliep, kregen we te horen dat er geen sluitingsdatum was en we gewoon per mail of telefoon een bod konden doen. Op maandag deden we een bod, dinsdag belde we en dinsdagmiddag kregen we een mailtje dat het huis al verkocht was.
Bij telefonisch contact kregen we een vaag en warrig verhaal. Blijkbaar had een andere partij al op vrijdag of zaterdag een bod uitgebracht, dat in eerste instantie niet voldoende was. Vervolgens is er een tegenbod gedaan en geaccepteerd zonder ons daarvan op de hoogte te stellen (we hebben het over 0 werkdagen)
Toch heeft hij meermaals aangegeven als het niet doorgaat bel ik jullie! maar ook dat de bedenktijd al voorbij is en het definitief is.En nog steeds staat het huis “te koop” op Funda.
Geen communicatie, geen transparantie. Alles verliep onprofessioneel. Geen fijne ervaring. Voor ons geen DE WEKKER Makelaardij.
Sidenote: de 1 ster review geven een patroon.
gurkan telcioglustarstarstarstarstar
3 jul. 2025 google
Mike, Caitlin,
Ons hartelijke dank voor de interesse, de betrokkenheid en de hulp die jullie ons hebben gegeven. Het was echt geweldig dat jullie zelfs om 23:15 uur 's avonds nog reageerden, dat stelde ons zeer op prijs!
Tijdens het schrijven van dit bericht las ik een review waarin iemand klaagde over drukte en zichzelf als slachtoffer bestempelde. Dat vind ik een beetje oneerlijk, want wij hebben ook veel huizen bekeken en hebben dezelfde problemen ervaren. Sommige huizen trekken wel 80 à 90 geïnteresseerden aan, en een makelaar kan simpelweg niet voor al deze mensen een aparte afspraak inplannen.
Stel dat een makelaar aan 80 personen elk een half uur besteedt, dan ben je al een week alleen maar bezig met bezichtigingen, en met de afhandeling erbij duurt het al snel drie weken. De verkoper wil het huis vaak binnen 22 dagen verkopen.
Dus ik denk dat het oneerlijk is om slechte intenties te veronderstellen. Het is beter om positief te zijn over goede bedoelingen, dat is mijn mening.
Nogmaals bedankt voor jullie uitstekende service!
Roy Steenstarstarstarstarstar
5 jun. 2025 google
We hebben ons huis gekocht via De Wekker (en mogen binnenkort officieel de sleutel in ontvangst nemen! :D). Arie dacht actief met ons mee over de mogelijkheden van de woning en we zijn heel prettig geholpen. Zo werden we goed op de hoogte gehouden van vergunningsaanvragen rondom het complex en werd er contact gelegd met de verkopende partij zodat we het een en ander konden inmeten.
Kortom: we zijn erg tevreden!
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Persoonlijke diensten: specialisten in Voorschoten