Ontdek de beste bedrijven in Hendrik-Ido-Ambacht

Vergelijk en neem contact op met de beste lokale dienstverleners

De top 10 dienstverleners in Hendrik-Ido-Ambacht

Topcoach Jongerencoaching.jpg
coaches
Topcoach Jongerencoaching
(8)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half8,4

Niet iedereen kan alles.
En dat hoeft ook niet. Je hoeft niet alles te kunnen. Maar soms zijn er momenten dat je ‘iets’ net wat beter of wat vaker goed zou willen kunnen. Dit is waar ik je als coach bij kan helpen.

Veel mensen hebben moeite zaken vanuit meerdere kanten te bekijken. Het ‘probleem’ is dan ook meestal niet het probleem, maar de gedachten over en aan het probleem. Vaak zijn deze gedachten onbewust. Met behulp van gesprekstechnieken leer ik je deze gedachten te herkennen en er goed mee om te gaan.

Het begrip coaching wordt tegenwoordig op veel verschillende manieren uitgelegd en toegepast.
Coaching moet niet verward worden met counseling, training of therapie.

Een coach begeleidt en ondersteunt je bij het behalen van dat wat je graag wilt bereiken.
Je verbetert vaardigheden die je al bezit, of je leert nieuwe aan.
Jij bepaalt zelf het doel: de coach stelt vragen, geeft adviezen en voegt waar nodig kennis toe.
Als expert over jezelf, neem je dan ook zelf de beslissingen.

De bron van het werkwoord ‘to coach’ is ‘het vervoeren van een gewaardeerd, of waardevol persoon van waar hij was naar waar hij wil zijn’. Het woord coach werd voor het eerst gebruikt bij de universiteit van Oxford Engeland, om een privé-leraar aan te duiden die studenten voorbereidde op een tentamen. Deze leraar had geen vak-inhoudelijke kennis, maar leerde de student leren.
...

place
Witte de Withstraat 57, Hendrik-Ido-Ambacht
Studio Panta Rhei - Relatiecoach.jpg
relatietherapeuten
Studio Panta Rhei - Relatiecoach
(31)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full10,0

Als relatiecoach help ik 25-plussers die hun eigen pad in de liefde willen volgen. Niet vanuit het idee dat er één perfecte relatievorm bestaat, maar vanuit de vraag: wie ben jij, zijn jullie in de liefde?

Liefde is geen vaststaand geluksideaal. Het is een ontdekkingsreis. Soms mooi en soms confronterend. Veel mensen groeien op met beelden over hoe liefde ‘hoort’ te zijn: het monogame huwelijk, ‘tot de dood ons scheidt’, de spiritueel vrije single, de Tinderende semi-vrijgezel, of juist open relaties en polyamorie. Daartussen zitten mensen die zoeken, twijfelen, aanpassen, vreemdgaan, verlangen, terugtrekken of zichzelf kwijtraken.

In mijn praktijk komen mensen met heel verschillende vragen: stellen die elkaar zijn kwijtgeraakt in drukte van zorgen voor een kind of ouders, oude patronen, singles die steeds in dezelfde liefdesdynamiek belanden, mensen die twijfelen over monogamie of vrijheid, en koppels die opnieuw willen leren praten zonder elkaar kwijt te raken.

Wat mijn hart raakt, is dat mensen soms pas komen als één van de twee al bijna besloten heeft om uit elkaar te gaan. Vaak heeft de ander relatietherapie of relatiecoaching lang spannend, confronterend of zelfs beschamend gevonden. Daar heb ik veel begrip voor. En tegelijk is het ontzettend zonde. Want als je allebei nog bereid bent om naar jullie patronen te kijken, ontstaat er vaak een mooie basis voor met elkaar fijn in gesprek blijven. Kom je later, dan kan coaching nog steeds waardevol zijn, soms om liefde opnieuw ruimte te geven, soms om respectvol en vriendschappelijk uit elkaar te gaan. Zeker als er kinderen zijn, is dat ook belangrijk. Maar hoe mooi zou het zijn als mensen eerder durven komen, voordat een dure verhuizing ineens dichterbij komt dan een eerlijk gesprek?

Mijn centrale vraag is: hoe kun je liefhebben in vrijheid, zonder jezelf te verliezen en zonder anderen te beschadigen? Hoe doe je verantwoordelijkheid én gezelligheid?

Die vraag is ook persoonlijk. Zelf trouwde ik jong, scheidde ik jong en koos ik voor een andere man. Met hem heb ik inmiddels 38 jaar een liefdesrelatie. Ook wij hebben moeilijke periodes gekend, onder andere rond overgang, covid, werkonzekerheid en uitputting na verhuizingen. Relatietherapie en relatiecoaching hebben ons geholpen om opnieuw verdieping, plezier en verbinding te vinden. Mijn achtergrond in onder andere NLP, EMDR, Gottman en Esther Perel helpt mij om liefde niet alleen romantisch, maar ook eerlijk, praktisch en menselijk te benaderen.

In mijn coaching is er ruimte voor schuld, schaamte, angst, verlangen, twijfel, vrijheid en verbinding. Een liefdesrelatie is vaak een spiegel. Een spiegel die laat zien waar je groeit, waar je jezelf verliest en waar je opnieuw kunt kiezen.

Wil je jouw relatie, patronen of verlangen beter begrijpen? Dan help ik je graag om met meer eerlijkheid, zachtheid en richting naar liefde te kijken.

Lees op mijn website meer verhalen van mensen die je voorgingen met relatiecoaching bij Studio Panta Rhei.
...

place
werkgebied Hendrik-Ido-Ambacht
Excellent Klussenbedrijf.jpg
sloopbedrijven
Excellent Klussenbedrijf
(23)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full10,0

Excellent Aannemers staat voor kwaliteit, vakmanschap en betrouwbaarheid. Als allround aannemersbedrijf realiseren wij uiteenlopende bouw- en renovatieprojecten voor zowel particuliere als zakelijke opdrachtgevers. Van kleine werkzaamheden tot complete verbouwingen en totaalrenovaties, wij nemen het volledige traject voor onze rekening.

Onze specialisaties omvatten onder andere nieuwbouw, verbouw, renovatie, onderhoud, sloopwerkzaamheden, betonboren en zagen, loodgieterswerk, elektrotechnische installaties, stucwerk, tegelwerk en afbouw. Dankzij onze brede expertise en ons netwerk van ervaren vakmensen kunnen wij ieder project efficiënt en vakkundig uitvoeren.

Bij Excellent Aannemers geloven wij dat bouwen meer is dan alleen het uitvoeren van werkzaamheden. Wij denken actief met onze opdrachtgevers mee, adviseren waar nodig en zorgen voor duidelijke communicatie gedurende het gehele proces. Afspraak is bij ons ook daadwerkelijk afspraak. U heeft één vast aanspreekpunt en profiteert van alle disciplines onder één dak. Dit bespaart tijd, voorkomt onnodige kosten en zorgt voor een soepel en zorgeloos verloop van uw project.

Wij werken uitsluitend met hoogwaardige materialen en streven naar een perfecte afwerking tot in de kleinste details. Pas wanneer u volledig tevreden bent, beschouwen wij onze opdracht als geslaagd.

Excellent Aannemers – Uw partner voor bouwen, verbouwen en renoveren. Kwaliteit zonder concessies, vakmanschap zonder compromis.
...

place
werkgebied Hendrik-Ido-Ambacht
uwCONFLICT.NL • Relatietherapie • Mediation • Psychotherapie.jpg
psychologen
uwCONFLICT.NL • Relatietherapie • Mediation • Psychotherapie
(18)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full9,6


〥 Premium relatietherapie, bemiddeling en privézorg (psychotherapie)
〥 Gespecialiseerde begeleiding vanuit RE(G)T en T6-CC.NL
〥 Ontwikkelaar van T6-Complexe Communicatie Nederland

──────────────

Daphne S. Hartog - Berghuizen (AGB: 90118139)
Eigenaar en behandelaar uwCONFLICT.NL (AGB: 90094029)

Nederlandse begeleiding en behandeling voor koppels, groepen en individuen (18+) bij psychische klachten, onderlinge of innerlijke conflicten en verbindingsproblematiek.

Alle afspraken vinden plaats in de praktijk.

──────────────

Gericht op oorsprong- en symptoombestrijding voor duurzame gedragsverandering.

Binnen het proces gedachte–gevoel–gedrag werken we aan inzicht in belemmerende denkpatronen en onderliggende psychotrauma.

Behandelvormen: EMDR, CGT-RE(G)T, T6-CC.NL, HYPNO

──────────────

〥 Relationele conflicten
〥 Relatieproblemen (koppels)
〥 Familie- of gezinsproblematiek
〥 Rouwverwerking
〥 (werk)stress, burn-out of depressie
〥 Angst en paniekklachten
〥 Emotieregulatieproblemen
〥 Traumaverwerking (PTSS)
〥 Laag zelfbeeld of mensbeeld
〥 Belemmerende denkpatronen
〥 Piekeren en negatieve gedachten

──────────────

Doel- en procesgericht, analyserend en directief.
Gericht op het zichtbaar maken van onderliggende patronen en het nemen van verantwoordelijkheid voor gedragsverandering.

Niet-medicamenteuze behandeling. Geen behandeling bij middelenverslaving op de voorgrond.

──────────────

MfN-mediator en senior registertherapeut, gespecialiseerd in gedrag, relatiebanden en psychotrauma.

Registeropleiding mediation, coaching en psychopathologie, aangevuld met een bachelor in relationele begeleiding.

CAT- en AGB-geregistreerd, niet BIG- of SKJ-geregistreerd.

PAH | Verlengde Oostsingel 29
3751VN Bunschoten-Spakenburg
TELEFOON: +31 (0)6 22 74 22 75
E-MAIL: Daphne@uwconflict.nl

Behandelaar: Daphne S. Hartog - Berghuizen
mediation • psychotherapie • relatietherapie

AGB - registratie nr.: 90118139 (zorgverlener)
AGB - registratie nr.: 90094029 (onderneming)

SBI - code mediation 69.10.2
SBI - code coaching 86.91.9

BTW: NL866328300B01
KvK: 93252773

Privé praktijk in Bunschoten - Spakenburg
uwCONFLICT.NL • mediation en coaching
Amersfoort • Baarn • Bunschoten - Spakenburg • Nijkerk
...

place
werkgebied Hendrik-Ido-Ambacht