checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

ECHT een huis voor jou

icon
ECHT een huis voor jou.jpg
9,5
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full
(131 reviews)
TOP PROTOP PRO
place
Aanslagsweg 22, Borne
timelapse16 jaar in bedrijf
local_offer
Direct beschikbaar
Reageert snel
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:

Introductie
Saskia is een gecertificeerd makelaar en aangesloten bij de NVM. Dat houdt in dat er belangrijke kwaliteitseisen gesteld worden aan de kennis en de handelswijze van de makelaar. Saskia is een professional met 39 jaar ervaring in de makelaardij, beëdigd als makelaar/taxateur door de Rechtbank Almelo in 1996 en staat 6 dagen per week tot je dienst!
Expertise
VastgoedcertNWWIFundaTaxatieVerkoopAankoopVerhuurHuurKoop van woningIk wil een bod doen op een woning
Trustoo awards
info_outline
Top Pro’s leveren consistent geweldige kwaliteit, waardoor ze tot de allerbeste dienstverleners op Trustoo behoren.
top_protop_score
Vorige awards
top_pro_2024
Top Pro 2024
top_score_2024
Top Score 2024
top_pro_2023
Top Pro 2023
top_score_2023
Top Score 2023
top_score_2022
Top Score 2022
Foto's
makelaar_borne_ECHT_een_huis_voor_jou_2.jpgmakelaar_borne_ECHT_een_huis_voor_jou_3.jpgmakelaar_borne_ECHT_een_huis_voor_jou_4.jpgmakelaar_borne_ECHT_een_huis_voor_jou_5.jpgmakelaar_borne_ECHT_een_huis_voor_jou_6.jpg
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:30
Dinsdag
-
09:00 tot 17:30
Woensdag
-
09:00 tot 17:30
Donderdag
-
09:00 tot 17:30
Vrijdag
-
09:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Opmerking: Zonder afspraak langskomen op werkdagen kan tussen 10.00 en 12.00 u, Donderdags alleen telefonische bereikbaarheid. In specifieke gevallen zijn afspraken ook buiten deze tijden of zaterdags mogelijk.
Waarom voor ons kiezen?
check_circleKorte lijnen, no nonsense mentaliteit, flexibel en gedreven persoon
Ervaring & vakmanschap
timelapse16 jaar in bedrijfstar131 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline40 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolVastgoedCert certificaat Register Makelaar en Register Taxateur
Lid van
Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en TaxateursVastgoedCertNederlands Woning Waarde InstituutNederlands Register Vastgoed Taxateurs
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend4,5
starstarstarstarstar_half
131 reviews uit 4 bronnen

Ester Mutlustarstarstarstarstar
2 apr. 2025 Trustoo.nl
Behulpzaam de makelaar

Gerben starstarstarstarstar
6 okt. 2024 Trustoo.nl
neemt de tijd

Thea van Brinkstarstarstarstarstar
4 aug. 2024 Trustoo.nl
Saskia heeft mij uitstekend geholpen, kundig en heel prettig in contact.

Karin Visscherstarstarstarstarstar
31 jul. 2024 Trustoo.nl
Betrouwbaar, kundig, fijn in contact.

Geert Gratamastarstarstarstarstar
9 jan. 2024 Trustoo.nl
message
Antwoord van ECHT een huis voor jou
Dank Geert voor deze mooie waardering! Ik vond het een prettige samenwerking en ben blij dat het allemaal op tijd gelukt is om een passende woning in Twente te vinden.
Reviews van andere bronnen
info_outline
jeroenstarstarstarstarstar
12 feb. 2025 google
Slecht contact te krijgen met de makelaar! Als je belt wordt er gezegd je wordt terug gebeld, maar tot op heden nog steeds niks gehoord. Ook al bel je er meerdere keren achteraan, maar krijg je steeds het zelfde te horen Makelaar wilde tevens ook langs komen en maak je een afspraak dat ze langs zou komen ben je de hele dag thuis nou hele dag niemand te bekennen. Bel je er achteraan en wederom wordt er gezegd je wordt terug gebeld nou niemand die terug belt! Slechte service! Ik raad je sterk af om via deze makelaar je huis te kopen of verkopen!

Alwin Ekkelstarstarstarstarstar
11 jul. 2024 google
Saskia heeft ons goed geholpen met het vinden van onze nieuwe woning. Met haar tips als aankoopmakelaar weet je waar je op moet letten. Heel erg bedankt nogmaals.

Elles Beukemastarstarstarstarstar
3 jul. 2024 google
Saskia heeft ons als aankoop en verkoop makelaar echt goed geholpen. Zij onderscheidt zich in de persoonlijke aanpak!

Samantha Stekkingerstarstarstarstarstar
3 jul. 2024 google
Toen wij de kans kregen om een nieuw huis te bouwen moest ons huis natuurlijk verkocht worden. Gezien wij in Borne wonen vond ik het belangrijk om een betrokken makelaar uit Borne te vinden. Daarom hebben wij Saskia gebeld voor de verkoop van ons huis. Met erg veel twijfel over welke periode nou verstandig is om het huis te verkopen i.v.m. de niet bekende opleverdatum van de bouw. Tijdens dit proces heeft Saskia ons goed begeleidt en ons tot het nadenken gezet en zo zijn we tot een goede keuze gekomen. Het maken van foto`s en plaatsen hiervan ging erg soepel en vlot evenals de bezichtigingen. Binnen de kortste keren was ons huis verkocht! Saskia stopt niet bij de verkoop maar begeleid ook nog tijdens het koopcontract tekenen, de sleuteloverdracht bij de notaris en zelfs daarna nog! Wij hebben Saskia als erg betrokken ervaren bij de omgeving en bij onze situatie. Saskia blijft altijd de rust zichzelf en dat vonden wij erg prettig. Het systeem waar Saskia mee werkt is erg fijn en overzichtelijk. Zo kun je zelf ook inzien hoe vaak je huis bekeken en gevonden is zowel op haar eigen website als op Funda. Wij vonden het erg prettig dat Saskia alles gedaan heeft maar zij heeft ook prachtige opties voor mensen die zelf zaken willen regelen zoals de tekst schrijven of zelfs de bezichtigen zelf willen doen. Dus schroom niet en bel Saskia!
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend