checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

Zanger en dj Patrick Willemse

icon
Zanger en dj Patrick Willemse.jpg
8,7
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half
(28 reviews)
place
Gele Ring 13, Assendelft
timelapse11 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Patrick Willemse is een ras artiest met meer dan 25 jaar ervaring. Boek deze zanger en DJ nu of vraag naar de beschikbaarheid en de prijzen. Amsterdamse zanger met Nederlands en Engels talig repertoire. Om je feestje compleet te maken kun je Patrick ook boeken als DJ. Hij verzorgd dan de hele avond van live muziek. Kleine feestjes of grote evenementen? Patrick maakt er als zanger en DJ altijd een mooi feest van.
Expertise
LichtapparatuurApres-skiGeluidsapparatuurNederlandstaligParticulierenJubileumVerjaardagDiscoThemafeestBedrijvenBedrijfsfeestBruiloftAllroundKroeg100 tot 200 gasten200 tot 400 gastenMeer dan 400 gasten
Trustoo awards
info_outline
Dj's met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
top_score
Vorige awards
top_pro_2024
Top Pro 2024
top_score_2024
Top Score 2024
Foto's
dj_assendelft_Zanger_en_dj_Patrick_Willemse_2.jpgdj_assendelft_Zanger_en_dj_Patrick_Willemse_3.jpgdj_assendelft_Zanger_en_dj_Patrick_Willemse_4.jpg
Video's
Openingstijden
Vandaag geopend
expand_more
Maandag
-
24 uur geopend
Dinsdag
-
24 uur geopend
Woensdag
-
24 uur geopend
Donderdag
-
24 uur geopend
Vrijdag
-
24 uur geopend
Zaterdag
-
24 uur geopend
Zondag
-
24 uur geopend
Waarom voor ons kiezen?
check_circle25 jaar ervaring
check_circle100 % feestgarantie
check_circlenon stop muziek
check_circlemet 1 telefoontje alles geregeld
check_circleafspraak is afspraak
Ervaring & vakmanschap
timelapse11 jaar in bedrijfstar28 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline31 jaar ervaring
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Reviews
info_outline
Zeer goed4,2
starstarstarstarstar
28 reviews uit 3 bronnen

Reviews van andere bronnen
info_outline
Marcel Constantstarstarstarstarstar
8 jul. 2024 google
We waren op zoek naar een leuke zanger voor ons 60 feest bij partycentrum de Admiraal in Assendelft. Na 1 telefoontje was het al snel geregeld. Patrick kwam keurig op tijd en zette vervolgens een spetterend optreden neer. Wat kan die man zingen zeg! Iedereen was wild enthousiast. Kortom : dikke aanrader!!

Harry Marletstarstarstarstarstar
5 okt. 2023 google
Patrick van de zomer op bedrijfsfeestje gehad gisteren op ons eigen feest en wat hebben wij genoten we gaan zeker weten weer eens boeken Patrick bedankt voor de fantastische avond liefs Harry en Lydia
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend