Netflix, Google, CHANEL, H&M x Mugler, Quote 500, Ferrari Munsterhuis, Pandora, Schaap & Citroen Juweliers / TAG Heuer en De Bondgenoten (Talpa TV / SBS6), Just Eat Takeaway.com zijn enkele voorbeelden van de opdrachtgevers waarvoor ik als DJ heb mogen draaien.
10+ jaren DJ • 1000+ boekingen • BA in Sound Design
Het leveren van uitstekende kwaliteit en service aan elke klant is mijn hoogste prioriteit. Om dit te realiseren neem ik gemiddeld maximaal twee zorgvuldig geselecteerde boekingen per week aan (1 event boeking en 1 resident boeking)
In mijn meer dan 13 jaar als DJ heb ik nog nooit een boeking moeten annuleren. Deze consistentie biedt mijn klanten vertrouwen bij het plannen van hun belangrijkste evenementen.
OPLEIDING
Ik ben afgestudeerd in Sound Design en Composing aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, een vierjarige voltijdopleiding.
SPECIALITEITEN
• Mode-evenementen en stijlvolle winkels
• Privé- en bedrijfsevenementen
• Lanceringen, presentaties en openingen
• (Achtergrond)muziek bij diners, recepties en conferenties
• Stijlvolle restaurants, hotels en cocktailbars
MUZIEKSTIJLEN
• Mijn muziek is stijlvol, sfeervol en ‘feel good’, gericht op het vermaken van een breed publiek
• Stijlvolle remixen van bekende muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en ’10
• Afhankelijk van uw wensen: Lounge, Disco, House, Disco-House, Classic House.
• Hoewel ik een uitgebreide muziekcollectie heb, beschik ik niet over alle stijlen. Graag bespreek ik vooraf of ik aan uw specifieke muziekwensen kan voldoen
U kunt een goede indruk krijgen van mijn muziekstijlen door te luisteren naar mijn muziekvoorbeelden en mijn 20 MINUTEN durende PERFORMANCE VIDEOCOMPILATIE.
****Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. Mijn prijs wordt dus nog vermeerderd met 9% BTW.****
Mijn prijs bestaat meestal uit éen tot drie componenten:
• DJ-fee: vanaf €650
• Reiskosten en reistijd vanaf Amsterdam: indicatief tarief van €1.50 per kilometer, afhankelijk van de afstand.
• Indien nodig, optioneel, installatie van mijn eigen Pioneer DJ-controller. Ik kan eventueel bemiddelen m.b.t. de levering van speakers, en dj booth.
PRIJSINDICATIE VOOR KLEINSCHALIGE EVENEMENTEN / ACHTERGRONDMUZIEK
Centrum Amsterdam
Exclusief DJ-apparatuur. Inclusief taxi-, reis- en parkeerkosten in het centrum van Amsterdam.
Bij privéfeesten is het voorbereiden van een aantal door u gewenste nummers inbegrepen,
2 uur €650
/
3 uur €800
/
4 uur €950
/
5 uur €1100
PRIJSINDICATIE VOOR EVENEMENTEN KLEIN TOT MIDDELGROOT (INCL. BRUILOFTEN)
Centrum Amsterdam
Exclusief DJ-apparatuur. Inclusief taxi-, reis- en parkeerkosten in het centrum van Amsterdam.
Bij bruiloften en privéfeesten is het voorbereiden van een aantal door u gewenste nummers inbegrepen,
2 uur €800
/
3 uur €1000
/
4 uur €1200
/
5 uur €1400
2. REISKOSTEN
Voor boekingen buiten Amsterdam geldt een indicatieve reiskostenvergoeding van €1,50 per km retour. Bijvoorbeeld: een locatie op 50 km afstand ≈ €150,-