Bij 050media geloven we in de kracht van digitale transformatie en de impact die het kan hebben op bedrijven. Ons team van gemotiveerde en ervaren professionals heeft één doel voor ogen: jouw bedrijf online naar nieuwe hoogten brengen. Met expertise in webontwikkeling, contentcreatie, online advertising en conversieoptimalisatie, brengen we jouw ideeën tot leven in online successen.
We hebben samengewerkt met bedrijven zoals Groothandel Wiljan en Wovar, waarbij we hen hebben geholpen hun online aanwezigheid te vergroten en hun producten door heel Europa beschikbaar te maken. Onze copywriters zorgen voor inspirerende teksten op jouw website en onze foto- en videografen versterken deze teksten met professionele content.
Bij 050media zijn we er trots op dat we bedrijven helpen groeien. We combineren een gezonde dosis nuchterheid met ambitie en gezelligheid. We zijn er klaar voor om samen met jou de weg naar online succes te plaveien.
Ben je klaar om je bedrijf naar nieuwe hoogten te brengen? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende offerte. Samen kunnen we jouw bedrijf laten groeien en je online aanwezigheid versterken.
timelapse11 jaar in bedrijfstar46 reviewspeople_outline31 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Paul de Grootstarstarstarstarstar
26 jun. 2025 google
Voor onze webwinkel werken nu 8 maanden samen met 050media en WindroseHQ en zijn we kanaal voor kanaal aan het verbeteren. Sindsdien is de winstgevendheid flink gestegen: betere marges, hogere omzet, lagere kosten en effectiever personeel dankzij coaching van Rob.
Eerder werkten we met grote bekroonde bureaus die bekendstaan als top in hun vak. Maar telkens moesten we zelf aansturen, doelen aandragen, resultaten opvragen en meedenken over de uitvoering. Zonder intern marketingteam werkt dat simpelweg niet.
Bij 050media is dat anders. Ze benaderen ons proactief met heldere doelen, concrete plannen en leveren ook écht resultaat. Dankzij hun ervaring in e-commerce weten ze precies wat ze doen.
Iedere bureau zegt proactief en winstgedreven te zijn – maar meestal verdwijnt dat snel. Bij 050media blijft het staan.
Rob en zijn team denken mee, nemen initiatief en kijken verder dan alleen campagnes. Ze zijn geen tovenaars – aan onze kant moet het ook goed georganiseerd en schaalbaar zijn. Ze duiken in marges, import, prijzen, klantenservice, ICT en winst- en verlies, allemaal met één doel: het bedrijf als geheel slimmer en beter maken.
We bellen ze ook voor andere zaken – van containerimport, management tot logistiek.
Kortom: 050media is effectief, betrokken en levert resultaat. Gezellige en succesvolle mensen die echt aanvoelen als een verlengstuk van ons bedrijf.
Ramon Timmerstarstarstarstarstar
10 mei 2025 google
Sinds eind 2024 zijn wij in zee gegaan met 050 media.
Wij kunnen niet anders zeggen dan dat wij tevreden zijn over de communicatie, hulp waar nodig, nieuwe ideeën, marketing etc.
Ten opzichte van onze vorige webshop merken wij een enorme stijging in het aantal bestellingen. De korte lijnen binnen 050 media en naar ons (Houthandel Veneman) werkt voor ons super!
Team Houthandel Veneman B.V.
Jesse Kramerstarstarstarstarstar
10 mrt. 2025 google
Helaas erg ontevreden over dit bedrijf. We hebben onze website draaiend op het platform van 050media. Dit platform wordt binnenkort beëindigd waardoor gebruikers moeten overstappen naar een ander platform. Dit is per mail gecommuniceerd en prompt werden de facturen voor het platform ook direct verdubbeld voor de laatste 6 maanden die er nog aan zitten te komen… De reden?? “Er zijn veel klanten gemigreerd naar andere platforms waardoor de kosten zijn gestegen”… Maar dit stimuleren jullie toch zelf?… Moet ik dat gat dan gaan opvangen?… Dit schoot ons totaal in het verkeerde keelgat, dus netjes contact opgenomen om erover in gesprek te gaan. Per mail werd enkel verwezen naar de voorwaarden waarin zou staan dat dit allemaal mag. Deze voorwaarden hebben wij nooit ontvangen toen en/of ingezien… Maargoed, het bedrag zou betaald moeten worden of er werd gedreigd met incassobureaus en dergelijken… In onze ogen extreem bijzonder om met een goede klant zo om te gaan. Het lijkt erop dat gezien het website platform toch beëindigd wordt er nog even wat extra geld uitgemolken kan worden de laatste paar maanden. Al met al jammer dat dit zo moet lopen. Verder valt het op dat er enorm veel personeelswisseling is binnen dit bedrijf, wekt niet echt een beeld van een gezond stabiel bedrijf op.
Jorik van der Heidestarstarstarstarstar
10 nov. 2024 google
050media helpt ons bij onze Google Ads en dit gaat als een raket! Aanrader!