Ben je opzoek naar een nieuwe woning, wil je jouw huidige woning verkopen of heb je een taxatie nodig? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. De dames van Roos en den Braber Makelaars in Rotterdam helpen jou bij het gehele proces en hebben veel ervaring in zowel het verkopen als het aankopen van woningen.
25 jaar aan ervaring
Rotterdamse aanpakkers mentaliteit
Maatwerk, eerlijkheid meedenkend en duidelijke communicatie
Geregistreerd bij hét kwaliteitsregister van Makelaars en taxateurs.
Regio's waarin wij actief zijn als makelaars
Rotterdam, Bergschenhoek, Berkel en Rodenijs, Pijnacker, Capelle aan den IJssel, Barendrecht, Rhoon, Hoogvliet, Spijkenisse, Schiedam, Hellevoetsluis, Oostvoorne, Brielle, Vlaardingen, Maassluis, Rockanje, Voorne Putten, Voorne aan zee.
Expertise
Aankoopbegeleiding, verkoopbegeleidingTaxatieIk wil mijn woning verkopenEen taxatieTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woning
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
Gesloten
Woensdag
-
Gesloten
Donderdag
-
09:00 tot 17:30
Vrijdag
-
Gesloten
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleWij zijn een klein kantoor met persoonlijke service, aandacht en zorg.
Ervaring & vakmanschap
timelapse11 jaar in bedrijfstar9 reviewspeople_outline2 medewerkerstimeline25 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
Register Makelaarregister taxateur
Lid van
Vastgoed NederlandVastgoedCertNederlands Woning Waarde InstituutNederlands Register Vastgoed TaxateursMember of a Member of CEPI
Checklist
info_outline
Email en telefoon gecontroleerd door eigenaar.KVK gegevens gecontroleerd.Bankrekening geverifieerd.Lidmaatschap Vastgoed N deze maand geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Lodewijk Portieljestarstarstarstarstar
3 feb. 2025 google
Annemieke is fantastisch! Het kopen van een (eerste) huis is niet niks en er zijn allerlei dingen waar je niet over nadenkt en/of geen weet van hebt. Gelukkig is daar Annemieke; met haar scherpe (maar ook zeker kritische) blik maakt ze bezichtigen en bieden een behapbaar en inzichtelijk proces. En daarnaast is het ook gewoon nog gezellig om met haar op pad te gaan, ook niet geheel onbelangrijk.
Mocht je een huis willen (ver)kopen, zoek niet verder, bel Annemieke gewoon.