Wij nemen ons vak uitermate serieus. Binnen Heemskerk Makelaardij vindt u dan ook hoog opgeleide vakmensen. Mensen met een universitaire opleiding Bedrijfskunde, HBO Management Economie & Recht en/of Erkend Hypotheekadviseur. Uiteraard beschikken wij over de noodzakelijke NVM, WFT en Assurantie A diploma’s. Met onze kennis en ervaring kunnen wij net die stap meer voor u zetten. Om u nog beter van dienst zijn.
Expertise
Maatschappelijk vastgoedFundaNWWIWinkelsVerhuurHypotheekTaxatieAankoopHuurAgrarischVerkoopVerkoop van woningKoop van woningTaxatie van woningBedrijfs- of zakelijk pandTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woningIk zoek een woning (help mij zoeken)Ik wil een bod doen op een woning
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Makelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Score 2024
Top Score 2023
Top Score 2022
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 08:45
expand_more
Maandag
-
08:45 tot 17:30
Dinsdag
-
08:45 tot 17:30
Woensdag
-
08:45 tot 17:30
Donderdag
-
08:45 tot 17:30
Vrijdag
-
08:45 tot 17:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse26 jaar in bedrijfstar32 reviewspeople_outline7 medewerkers
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Jos de Graafstarstarstarstarstar
7 nov. 2024 google
Uiterst tevreden over de samenwerking zowel met het verkopen van mijn oude woning als met het financieel ondersteunen en begeleiden van mijn nieuwe woning
Nijyar Selimstarstarstarstarstar
12 jun. 2024 google
Zeer professioneel, denken altijd met je mee! Erg prettige samenwerking.
ralf drewesstarstarstarstarstar
9 jun. 2024 google
Alweer een tijd klant, super tevreden altijd netjes geholpen en afspraken worden altijd nagekomen super!
Dick Hoogkamerstarstarstarstarstar
4 jun. 2024 google
Leuke makelaar vriendelijk ontvangen en lekkere koffie