Bekijk ook de Top 10 makelaars in Tilburg
Via paul taxaties B.V.jpgDe Huizenbemiddelaar Tilburg.jpgHoomz.jpg
+
ContactOver onsErvaringReviews
arrow_forward_ios

M&S makelaars

gradeNVM Makelaar
place
Saal Van Zwanenbergweg 1 Begane Grond, Tilburg
timelapse48 jaar in bedrijf
(93)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full9,5
Kom in contact met M&S makelaars
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem contact op via:
Of neem contact op via:

Over M&S makelaars:

M&S Makelaars is een toonaangevend makelaarskantoor dat zich onderscheidt door een persoonlijke en doelgerichte aanpak. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een huis een belangrijke stap is en daarom begeleiden we u stap voor stap door het hele proces. Onze expertise ligt in het vinden van de juiste woning die voldoet aan al uw woonwensen. We letten op alle details, van onderhoud en eventuele gebreken tot de bijbehorende kosten. Bij M&S Makelaars geloven we dat onderhandelen een vak is. Met onze ervaring en kennis van de markt begeleiden we u door het proces van bieden en adviseren we u om tot een mooie prijs voor uw woning te komen. Ook na de verkoop staan we voor u klaar. U kunt op ons rekenen als u na de overdracht nog vragen heeft. Onze diensten zijn altijd op maat en aangepast aan uw wensen. Of u nu een woning wilt kopen, verkopen of een taxatierapport nodig heeft, wij staan voor u klaar met onze nuchtere en doelgerichte aanpak. Bent u klaar om de eerste stap naar uw droomhuis te zetten? Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.

Trustoo Top Score

Makelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.

top_score

Vorige awards

info
top_score_2024
Top Score 2024
top_score_2023
Top Score 2023
top_score_2022
Top Score 2022
top_score_2021
Top Score 2021

Expertise

Funda
Vastgoedcert
NRVT
Hypotheek
Winkels
Taxatie
Verkoop
Aankoop
NWWI
Huur
Verhuur
Verkoop van woning
Koop van woning
Taxatie van woning
Bedrijfs- of zakelijk pand
Tussenwoning/rijtjeshuis
Hoekwoning
Twee-onder-een-kap
Appartement
Vrijstaande woning
Ander soort woning
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 08:30
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 18:00
Dinsdag
-
08:30 tot 18:00
Woensdag
-
08:30 tot 18:00
Donderdag
-
08:30 tot 18:00
Vrijdag
-
08:30 tot 18:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten

Ervaring & vakmanschap

Ervaring

timelapse48 jaar in bedrijf
star93 reviews
people_outline15 medewerkers

Lid van

Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs
VastgoedCert
Nederlands Register Vastgoed Taxateurs

Reviews over M&S makelaars

info_outline
Uitstekend 4,6
starstarstarstarstar_half
93 reviews uit 3 bronnen

Reviews van andere bronnen

Kelly Kuijpers starstarstarstarstar
1 feb. 2025 op google
Graag willen wij M&S en met name aan Chris alle credits geven voor de hulp en ondersteuning bij de verkoop van ons huis. Wij vonden eigenlijk dat het soms buiten het "normale" was van behulpzaamheid, echt fantastisch..!! Chris bedankt.
Lees meer
Sarah starstarstarstarstar
2 dec. 2024 op google
Enkele maanden geleden ben ik geholpen door Paul bij een bezichtiging in Tilburg. Het ging om een enkele bezichtiging en bod op een woning en veel makelaren rekenen daar alsnog 1600 euro voor maar via M&S boden ze een hele redelijke prijs. Paul kwam goed voorbereid en met veel kennis, het was fijn om iemand mee te hebben bij de bezichtiging met kennis van zaken en Paul heeft een zeer fijne, rustige en vriendelijke persoonlijkheid. Helaas is mijn bod niet geaccepteerd maar qua hulp die ik heb gehad van M&S makelaars kijk ik terug met een fijn gevoel (al kan ik dat niet zeggen over de verkopend makelaar KIN). Ik heb ook niets hoeven te betalen en dat terwijl er wel tijd is genomen om mij goed te begeleiden. Voor een volgend huis zal ik zeker weer een beroep doen op de kennis en kunde van Paul.
Lees meer
Bo Brood starstarstarstarstar
2 dec. 2024 op google
Een paar jaar gelegen via Paul Mols een huis gekocht en nu laten taxeren. Paul is een makelaar die kennis van zaken heeft en eerlijk is. Ook buiten kantoortijden te bereiken. Niet zo'n gladde makelaar maar een mensen mens zonder poespas. Wederom een prettige ervaring. Bedankt Paul
Lees meer
Marc Rosentreter starstarstarstarstar
2 nov. 2024 op google
Zojuist wederom een taxatierapport van onze woning in goede orde ontvangen. Aantal jaar geleden ook al zaken gedaan met Paul en dat beviel nu weer net zo goed als toen. Alles tijdig en naar wens afgehandeld,zodat we hiermee snel naar onze hypotheek verstrekker kunnen. Dank wederom Paul voor de snelle service en het proactief meedenken. Mocht ons huis ooit in de verkoop komen dan zeker weer via dit makelaarskantoor.
Lees meer
Ingrid van Tilbeurgh starstarstarstarstar
2 okt. 2024 op google
Met makelaar Mols in eerste instantie een goede afspraak gemaakt om panden te taxeren. Op de afspraak was hij zijn telefoon vergeten en moesten de foto's met mijn telefoon gemaakt worden. Daarna was hij niet meer bereikbaar, geen enkele reactie. We hebben hem meermaals gebeld, gemaild, geappt, helaas geen enkele reactie. Ook via het kantoor geprobeerd in contact te komen en terugbel verzoeken neergelegd. Puur wanbeleid om niet te reageren!!
Pas nadat we de opdracht terug hadden gegeven, reageerde hij. En konden we zelfs met korting de taxaties ontvangen. Uiteraard was er geen vertrouwen meer. Super slechte ervaring met dit kantoor
Lees meer
Toon bronnenexpand_more

Gecontroleerd door Trustoo

checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Kom in contact met M&S makelaars
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend

Vergelijkbare makelaars in de buurt