checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

Tim Leenders Installaties

icon
Tim Leenders Installaties.jpg
8,9
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half
(18 reviews)
place
Laag strijp 5, Aarle-Rixtel
timelapse1 jaar in bedrijf
local_offer
Direct beschikbaar
Reageert snel
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringOpdrachtenReviewsFAQ
Neem contact op via:
Introductie
Bij Tim Leenders Installaties, gevestigd in Helmond sinds 5 juni 2024, zijn we gespecialiseerd in een breed scala aan loodgieters diensten. Met een toegewijd team van 2 medewerkers bieden we expertise in Sanitair ,Centrale Verwarming (CV), vloerverwarming, warmtepompen, boilerinstallaties, water- en gasleidingen, en meer. Of het nu gaat om installatie, vervanging, reparatie of onderhoud, wij staan klaar om u te helpen. Vraag vandaag nog een vrijblijvende offerte aan.
Expertise
SanitairOnderhoud/storingenVakkundig en gediplomeerdcv ketel vervangingLeidingwerk monteren / vervangenWaterleidingenGasleidingenRiolering of afvoerCV of verwarmingSanitair, toilet of keukenAanleggen of plaatsenVerleggen of vervangenReparatieCentrale Verwarming (CV)Radiator of convector(put)VloerverwarmingWarmtepompBoilerInstallatie / VervangingReparatie / OnderhoudHybride warmtepomp (i.c.m. cv)
Foto's
cv-verwarmings-installateur_aarle-rixtel_Tim_Leenders_Installaties_2.jpgcv-verwarmings-installateur_aarle-rixtel_Tim_Leenders_Installaties_3.jpg
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 22:30
Dinsdag
-
09:00 tot 22:30
Woensdag
-
09:00 tot 22:30
Donderdag
-
09:00 tot 22:30
Vrijdag
-
09:00 tot 22:30
Zaterdag
-
09:00 tot 20:00
Zondag
-
09:00 tot 17:00
Opmerking: Telefonisch bereikbaar
Waarom voor ons kiezen?
check_circleOmdat jij kiest voor Vakmanschap!
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse1 jaar in bedrijfstar18 reviewspeople_outline2 medewerkerstimeline12 jaar ervaring
Uitgevoerde opdrachten
Cv ketel vervanging .jpgCv ketel vervanging
Sanitair .jpgSanitair
Reviews
info_outline
Uitstekend4,9
starstarstarstarstar
18 reviews uit 2 bronnen

T Mcstarstarstarstarstar
21 sep. 2025 Trustoo.nl
Vanaf het eerste contact merk je de professionaliteit en de klantgerichte benadering van Tim. Hij neemt de tijd om naar de wensen te luisteren, wat resulteert in een persoonlijke aanpak. Bovendien laat Tim zijn werkplek altijd netjes achter en afspraak is afspraak, hij kwam netjes op tijd! Kortom, als je op zoek bent naar een betrouwbare en deskundige loodgieter, dan is Tim Leenders Installaties een top keuze!

Herman van Tienenstarstarstarstarstar
29 okt. 2024 Trustoo.nl
Uitstekende comunicatie en doen wat er afgesproken is.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Sannestarstarstarstarstar
29 okt. 2024 werkspot.nl
Vriendelijk, professioneel, duidelijke uitleg, dus zeker aan te raden.
Toon bronnenexpand_more
FAQ - veelgestelde vragen aan Tim Leenders Installaties
Kosten voor onderhoud van uw cv toestel?
€45 ex btw voorrijkosten

€95 ex btw voor het onderhoud aan uw toestel volgens de normen vanuit de nieuwe gasketelwet, vervangen van pakkingen en metingen.

€ nog onbekend voor het onderhoudssetje van uw cv toestel. Hiervoor heb ik het typeplaatje nodig om de juiste pakkingset te kunnen bepalen.

Eventuele gebreken die tijdens het onderhoud opgemerkt worden zal in overleg en uitleg en goedkeuring na de bevindingen worden vervangen. Deze kosten vallen niet onder het onderhoud en komen er dus nog bij.

Heeft u interesse stuur me gerust een berichtje
(Makkelijk als het typeplaatje ook meegestuurd

wordt) Mocht u het typeplaatje niet kunnen vinden deze staat meestal aan de onderzijde, bovenop of in het voor klepje van het toestel mocht je er nog geen kunnen vinden kunt u gerust alsnog contact opnemen en help ik u er graag mee.

Mvg Tim Leenders van Tim Leenders installaties
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend