Autorijschool Kirsten Vinke verzorgt autorijlessen op maat en is uitgegroeid tot één van de betere autorijscholen van Arnhem, Velp en omgeving. Kirsten Vinke is gespecialiseerd in het begeleiden van mensen met autisme en/of ad(h)d. Ook is ze gediplomeerd in het begeleiden van mensen met rijangst en/of faalangst.
Iedereen is welkom bij Autorijschool Kirsten Vinke. Voor reguliere rijlessen en een versnelde rij-opleiding ben je bij Autorijschool Kirsten Vinke op het juiste adres. Heb je jouw rijbewijs al maar wil je graag een opfriscursus? Ook dat is mogelijk!
Kirsten Vinke is sinds 2001 rijinstructrice. Ze heeft meer dan 15 jaar ervaring in het opleiden en begeleiden van jonge, oudere, onrustige maar ook (faal)angstige leerlingen. Plezier en geduld zijn twee eigenschappen die goed bij Kirsten Vinke passen. Bij Kirsten Vinke krijg jij autorijlessen op een ongedwongen en geduldige manier. Naast goede autorijles staat Kirsten Vinke garant voor een prettige sfeer in de auto tijdens de rijles. Wil je weten hoe andere (oud)leerlingen van Autorijschool Kirsten Vinke de autorijlessen hebben ervaren? Neem dan een kijkje bij de reviews. Heb je interesse in motorrijlessen, dan kan je contact opnemen met De Motorschool. Motorrijschoolhouder Maarten van Rietschoten heeft, net als Kirsten Vinke, de leerling centraal staan bij het goed en veilig leren rijden.
Tijdens de rijles krijg jij als leerling uiteraard de volle aandacht. Met geduld, begrip en vooral plezier kan iedereen slagen bij Autorijschool Kirsten Vinke!
Expertise
automaatRijles pakkettenProeflessenHulp bij theoriePraktijkexamenTussentijdse toetsHulp bij faalangstAutorijbewijs (B)Aanhangwagen rijbewijs (BEB+)Opfriscursus2todrive (begeleid rijden)Trekkerrijbewijs (T)Motorrijbewijs (AA1A2)Motorrijbewijs (A, A1, A2)Aanhanger rijbewijs (BE, B+)HandgeschakeldAutomaat
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo Awards
info_outline
Top Score 2022
Foto's
Openingstijden
Openingstijden onbekend
Ervaring & vakmanschap
timelapse24 jaar in bedrijfstar26 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Lobke Merzstarstarstarstarstar
25 aug. 2022 google
Rijschool Kirsten Vinke helpt je heel erg goed mee met de weg naar zelfstandig rijden. Ze hebben veel geduld en ze zijn allemaal even aardig voor je. Kirsten en de anderen instructeurs weten wat ze doen & je kunt ook merken dat ze zijn gespecialiseerd in autisme/faalangst. Top rijschool dus!!
Jane Jansenstarstarstarstarstar
11 aug. 2022 google
Super rijschool! Kirsten voelt goed aan wat je als leerling nodig hebt om het autorijden onder de knie te krijgen.
Mike De vreesestarstarstarstarstar
7 aug. 2022 google
Ik had Kirsten vinke als rij instructeur.
Ze heeft enorm veel kennis van ADHD autisme en faalangst. Zei wist mij enorm gerust te stellen en liet mij voelen dat ik het kon. Ze is duidelijk en geeft goede uitleg. Mede dankzij haar heb ik mijn rijbewijs (je moet het uiteindelijk wel zelf doen😅) ze wist mij elke keer weer gemotiveerd te krijgen om het te blijven proberen. Ik raad haar rijschool ook aan iedereen aan.