Bekijk ook de Top 10 grafisch ontwerpers in Achterveld (UT)
arrow_backNaar Top 10 grafisch ontwerpers in Achterveld (UT)
+
Ace grafische vormgeving
8,0
(1 review)
place
Dalmati 30, Achterveld (UT)
timelapse16 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Sinds 1992 roep ik hardnekkig dat ik vooral geen reklameburo ben. Ik ben geen snelle reklamejongen, heb geen lease-auto (niet eens een rijbewijs!), verkoop geen gebakken lucht en werk gewoon vanuit huis.
Met Ace grafische vormgeving heb ik plezier in mijn werk en wil mijn opdrachtgevers zo goed mogelijk van dienst zijn. Ik maak de ontwerpen, verzorg de vormgeving, doe regelmatig zelf de fotografie, schrijf waar nodig de teksten en regel het drukwerk of de webhosting. En dat gaat dan van billboard-posters tot visitekaartjes, van one-page websites tot complete webshops.
Deze website geeft je een indruk van wat ik als niet-reklameburo zoal maak. Mocht ik wat voor jóu kunnen betekenen op grafisch gebeid: laat het me weten!
Theo Houkes