Wij zijn Inge, Steven en Wim. Ervaringsgerichte teamcoaches die gedragsinzicht, communicatie en samenwerking versterken. Dit doen wij door gebruik te maken van bewezen coachtechnieken en hieraan actieve werkvormen met veel beweging, spel en diepgang toe te voegen. Alle drie komen we niet alleen uit verschillende windrichtingen maar hebben ook volledig andere achtergronden. Dat maakt onze samenwerking sterker en diepgaander. Onze basis is de verbinding die wij hebben met elkaar.
Want ons gezamenlijk drijfveer is verbinden met jezelf, jouw eigenwaarde, anderen, de natuur, gelijkwaardigheid, materiele waarde en een eigen hoger doel. Daarom hebben wij onze handen ineengeslagen en zijn wij een samenwerking aangegaan onder de naam Het VerbeterLab.
Expertise
TeamBuildingTeamcoachingKampvuurvergaderingenOutdoor coachingPersoonlijke ontwikkelingFun & PlayContactcirkel7 stoeltjes van agressieWeerstandtraining & coachingTeamcoach
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 21:00
Dinsdag
-
09:00 tot 21:00
Woensdag
-
09:00 tot 21:00
Donderdag
-
09:00 tot 21:00
Vrijdag
-
09:00 tot 21:00
Zaterdag
-
09:00 tot 21:00
Zondag
-
09:00 tot 21:00
Waarom voor ons kiezen?
check_circleTeambuilding in combinatie met teamcoaching.
check_circleOmdat groei geen toeval is.
Ervaring & vakmanschap
timelapseOpgericht in 2025star5 reviewspeople_outline3 medewerkerstimeline2 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolCoachopleiding ICM post HBO
Lid van
Nederlandse Orde van BeroepscoachesNederlandse orde van beroepscoaches
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend•5,0
starstarstarstarstar
5 reviews uit 2 bronnen
Klanten over dit bedrijf:
+
Duidelijke en heldere aanpak (3)
+
Persoonlijke aandacht (2)
+
Waardevolle inzichten en technieken (2)
+
Professionele begeleiding (2)
Pascale Blansstarstarstarstarstar
29 sep. 2025 Trustoo.nl
In een korte tijd op een ontsppannen manier zoveel handvatten en inzichten gekregen. Het kwartje valt gewoon en je kan ermee aan de slag. Niet gecompliceerd maar helder en duiddelijk met oog voor de persoon.
Nickstarstarstarstarstar
23 sep. 2025 Trustoo.nl
Steven heeft mij ontzettend goed geholpen in een traject om mezelf beter te ontwikkelen. Goede gesprekken en simpele technieken die ik makkelijk in mijn leven heb kunnen integreren. Dankbaar voor deze waardevolle tijd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Floortje Kaufmanstarstarstarstarstar
10 okt. 2024 google
Steven heeft mij goed geholpen met mijn zoektocht waarvoor ik kwam. De eerste keer dat ik binnenstapte voelde ik meteen al een fijne en vertrouwde sfeer. We hadden elke week gesprekken die confronterend, maar ook fijn waren om te horen. Ik merkte vooruitgang na elke keer dat ik geweest was en dat was een heel fijn gevoel! Steven hielp met de moeilijke onderdelen, maar liet me ook goed zien dat het helemaal niet moeilijk hoefde te zijn. Ik heb een fijne ervaring gehad en zou het zeker aanraden.