Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij De Loo Creative
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem contact op via:
Of neem contact op via:
Over De Loo Creative:
Of het nu gaat om een poster, een paar social media posts of totaal iets anders, ik kan u helpen bij het maken van de beste ontwerpen! Dus heeft u een goed idee, en heeft u alleen nog een setje creatieve handen nodig om het te maken? Laat het snel weten, dan kijken we samen naar de mogelijkheden.
Expertise
grafisch ontwerp
Adobe Creative Cloud
Adobe Illustrator
Adobe Indesign
Adobe xd
Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Event Fotograaf
Evenementen-reportage
Brochures, Folders of Drukwerk (DTP) opmaken
Illustraties maken
Verpakkingsontwerp (2D/3D)
Ander grafisch ontwerp
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 18:00
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
18:00 tot 20:00
Woensdag
-
18:00 tot 20:00
Donderdag
-
18:00 tot 20:00
Vrijdag
-
18:00 tot 20:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Opmerking: Vanwege een baan in loondienst ben ik voor mijn zelfstandige werkzaamheden alleen in de avond beschikbaar.
Waarom voor ons kiezen?
check_circleWerken met jong talent
Ervaring & vakmanschap
Ervaring
timelapse1 jaar in bedrijf
star2 reviews
people_outline1 medewerkers
timeline3 jaar ervaring
Lid van
Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers
Opleidingen en certificaten
schoolHBO Communicatie en Multimedia Design
Uitgevoerde opdrachten (1)
+ 2
Even aan de bel trekken!
Reviews over De Loo Creative
info_outline
Uitstekend • 5,0
starstarstarstarstar
0 reviews
FAQ - veelgestelde vragen aan De Loo Creative
Waarom ben je begonnen met dit type werk?
Na het afstuderen wilde ik graag beginnen met het maken van geweldige ontwerpen. Via mijn eigen bedrijf kan ik erg breed kijken naar het ontwerpen van allerlei voorwerpen! Ik ben erg gemotiveerd om een fantastisch ontwerp voor u te maken.
Welke relevante opleidingen of trainingen heb je gevolgd?
Ik ben afgestuurd aan Zuyd Hogeschool, voor de opleiding Communicatie en Multimedia Design. Hierbij heb ik een brede skillset opgebouwd bestaande uit het maken van allerlei digitale en analoge producten. Hierdoor kan ik u precies hetgeen aanbieden wat u nodig heeft.
Wat kun je vertellen over je werkwijze?
Allereerst zullen we even met elkaar in gesprek gaan, om erachter te komen wat u nodig heeft. Op basis van dit gesprek zal ik u dan een offerte sturen. Als alles akkoord is ga ik aan de slag en maak ik de producten zoals afgesproken. Tussentijds of op het einde bespreken we dan nog even kort of alles naar wens is, maak ik eventueel nog wat kleine aanpassingen en rond ik de opdracht af met een factuur.
Gecontroleerd door Trustoo
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
checkmarkBankrekening geverifieerd.
Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij De Loo Creative