Tegelzetbedrijf GaBu, voorheen bekend als Tegelzetbedrijf Garritsen, is een gevestigde naam in de tegelzetbranche. Ondanks het tragische verlies van oprichter Hans Garritsen, blijft het bedrijf zijn nalatenschap voortzetten onder de bekwame leiding van Marcel Bulten. Wij zijn trots op het behoud van dezelfde medewerkers, kwaliteit en vakmanschap waar Hans zo trots op was.
Met meer dan dertig jaar ervaring in de branche, hebben we ons aangepast aan de veranderende trends en technieken in tegelwerk. Of u nu op zoek bent naar XXS mozaïektegels of XXL tegels, wij hebben de expertise om ze allemaal te verwerken. Onze nauwe samenwerking met tegel-, lijm- en gereedschapsfabrikanten stelt ons in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen in de branche.
Bij Tegelzetbedrijf GaBu streven we ernaar om nauw samen te werken met onze klanten. We luisteren naar uw wensen en behoeften en zorgen ervoor dat we deze tot in de kleinste details realiseren. Of u nu een professional bent die op zoek is naar kwaliteitsgereedschap of een doe-het-zelver die advies nodig heeft, wij staan voor u klaar.
Onze toewijding aan kwaliteit en vakmanschap is ongeëvenaard. Of het nu gaat om het leggen van natuursteen, handvormtegels of het uitvoeren van kitwerkzaamheden, wij zien elke opdracht als een uitdaging die we graag aangaan.
Bent u klaar om uw droomtegelproject tot leven te brengen? Neem vandaag nog contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.
Expertise
EgaliserenPlavuizenTegelsMaatwerkAdviesVerkoopOndervloerCementvloerHouten vloerPlavuizen of Tegels leggenVloer egaliserenOverigNee, graag advies van vloerleggerNee, aanschaf via vloerleggerJa, nieuwe vloer is al aangeschaft
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 07:00
expand_more
Maandag
-
07:00 tot 18:00
Dinsdag
-
07:00 tot 18:00
Woensdag
-
07:00 tot 18:00
Donderdag
-
07:00 tot 18:00
Vrijdag
-
07:00 tot 17:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse43 jaar in bedrijfstar16 reviewspeople_outline9 medewerkers
Het gaat waarschijnlijk nog steeds te goed in de bouw. In juli 2023 gevraagd voor het maken van een offerte voor ruim 200m² tegelwerken. Het is druk in de bouw, en door schaarste snap ik dat de wachttijden kunnen oplopen. In September eindelijk een afspraak om het 1 en ander door te spreken, om vervolgens ongeveer de werkzaamheden te kunnen laten uitvoeren medio week 44 (2023). Week 44 is al ruimschoots geweest. Helaas ook nooit meer iets mogen vernemen mbt een raming of prijsopgave.
Van mij mogen dit soort bedrijven wel omvallen in slechte tijden. Als jullie geen tijd hebt of zin hebben in dit soort klussen, is NEE ook een antwoord. Op naar de volgende dan maar. Oh ja, en ik ben ook vooral om de lokale ondernemer juist te steunen. Ben tenslotte zelf ook ondernemer.