Bekijk ook de Top 10 stoffeerders in Tiel
j. van butselaar.jpgZitNieuw.jpgMeubelstoffeerderij van Beek.jpg
+
ContactOver onsErvaringReviews
arrow_forward_ios

Meubelstoffeerderij de Gelderlander

place
Latensteinse Rondweg 12, Tiel
timelapse7 jaar in bedrijf
(45)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half8,6
Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij Meubelstoffeerderij de Gelderlander
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem contact op via:
Of neem contact op via:

Over Meubelstoffeerderij de Gelderlander:

Bij Meubelstoffeerderij de Gelderlander, een familiebedrijf met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1913, zetten wij ons met trots in voor het vakmanschap van meubelstoffering. Als vierde generatie eigenaar, Willem Struik, eer ik de tradities van mijn overgrootvader Piet Janssen, terwijl ik innovatie en moderne technieken omarm om uw meubels te transformeren. Wij specialiseren ons in het stofferen en restaureren van allerlei meubels, van antieke erfstukken tot moderne designstukken. Of u nu kiest voor stof of leer, onze expertise garandeert een resultaat dat niet alleen mooi maar ook duurzaam is. Onze diensten omvatten het vernieuwen van vullingen, het herstellen van leerbewerking en het creëren van bijpassende gordijnen en tapijten die uw interieur compleet maken. Elk meubelstuk behandelen we met de grootste zorg en aandacht voor detail, waarbij we luisteren naar uw wensen en voorkeuren. Dit persoonlijke proces zorgt ervoor dat uw meubels niet alleen hersteld worden, maar ook een verlengstuk worden van uw persoonlijke stijl en comfort. Bent u benieuwd naar de mogelijkheden voor uw meubels? Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte en laat ons u helpen uw meubels weer als nieuw te laten schitteren.

Trustoo Top Score

Stoffeerders met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.

top_score

Expertise

Tapijt leggen
Bootkussens stofferen
Bootinterieur stoffering
Zonwering
Autostoelen stofferen
Caravan & camper stofferen
Vouwgordijnen
Raamstoffering
Gordijnen
Leerbekleding
Stoffen bekleding
Woningstoffeerderij
Meubelreparatie
Fauteuil stofferen
Stoel bekleden
Meubelherstel
Bank stofferen
Meubels
Herstofferen
Meubelstoffering
Autobekleding of -stoffering
Bootbekleding of -stoffering
Raambekleding of -decoratie
Vloerbekleding of -bedekking
Anders
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 10:00
expand_more
Maandag
-
10:00 tot 18:00
Dinsdag
-
10:00 tot 18:00
Woensdag
-
10:00 tot 18:00
Donderdag
-
10:00 tot 18:00
Vrijdag
-
10:00 tot 18:00
Zaterdag
-
10:00 tot 15:00
Zondag
-
Gesloten

Waarom voor ons kiezen?

check_circle1. Meer dan 100 jaar ervaring.
check_circle2. Vier generaties vakmanschap.
check_circle3. Persoonlijke service en advies.
check_circle4. Breed scala aan stoffen en leersoorten.
check_circle5. Maatwerk en design stoffering mogelijk.

Ervaring & vakmanschap

Ervaring

timelapse7 jaar in bedrijf
star45 reviews
people_outline1 medewerkers

Reviews over Meubelstoffeerderij de Gelderlander

info_outline
Uitstekend 4,6
starstarstarstarstar_half
45 reviews

Reviews van andere bronnen

Jacqueline Vulto starstarstarstarstar
1 okt. 2024 op google
Wat een metamorfose! De oude dames fauteuil van mijn tante stond al een tijd boven met een kleed erover heen. Maar we vonden het nu tijd om deze opnieuw te stofferen, dus de flyer kwam precies op tijd. De intake was verhelderend en zeer prettig en proffessioneel. We kregen goede adviezen en de keuze toch een andere kleur te kiezen bij het overige interieur. Dat was precies goed en zie het resultaat. Echt weer helemaal als nieuw en zo mooi gedaan. Chapeau, dit is echt vakmanschap en kan ik iedereen aanbevelen.
Lees meer
Hannie Kloet starstarstarstarstar
1 sep. 2024 op google
Mijn bank laten herbekleden met een fantastisch resultaat, contact en service is prima.
Lees meer
Seraphina van der Waal starstarstarstarstar
8 aug. 2024 op google
Mijn rotanstoel wilde ik opnieuw laten stofferen en ik kwam al snel terecht bij Willem van stoffeerderij de Gelderlander. Eerst heeft hij telefonisch een inventarisatie gemaakt van welke stof ik wilde. Willem bracht de stoffen thuis en had werkelijk een geweldige keuze gemaakt. Omdat zitten voor mij soms een probleem is heeft Willem daar heel goed naar geluisterd en de gegevens met foto's vastgelegd. Zitten en nog eens zitten, meten en nog eens meten echt geweldige aandacht geeft Willem je. Ik zou iedereen die een meubel wil laten stofferen Willem van stoffeerderij de Gelderlander aanraden. Zaterdag heb ik mijn kussens gekregen en ik ben ontzettend tevreden en blij met het resultaat, zie de foto. Dankjewel Willem 😘😘
Lees meer
Catharina Welling starstarstarstarstar
2 jul. 2024 op google
Onze sofa opnieuw bekleed met andere kleur leer. Prachtig geworden! Wat een vakmanschap! Zou ik deze bank zo in de een of andere showroom zien , zou ik hem direkt kopen.
We zijn er heel blij mee en zeer tevreden met deze stoffeerderij. Ook kontakt met firma en alles prima in orde. Top!
Lees meer
Remko de Bruin starstarstarstarstar
8 mei 2024 op google
Lieve mensen dit is zeker een aanrader Willem heef onze stoel bekleed en kon hem niet meer terug
Wat een klasse en vakmanschap
Dank je wel super blij mee
Lees meer
Toon bronnenexpand_more

Gecontroleerd door Trustoo

checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij Meubelstoffeerderij de Gelderlander
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend

Vergelijkbare stoffeerders in de buurt