Ons bouwbedrijf is gespecialiseerd in houtbouw. Wij bouwen complete vakantiehuisjes, mantelzorgwoningen, Tiny house en bijgebouwen.
Daarnaast bouwen wij ook vrijstaande schuurtjes, veranda's en buitenverblijven.
Wij werken open en transparant. Wij kunnen het geheel aannemen en hebben hiervoor onze vaste onderaannemers. U heeft altijd maar te maken met één aanspreekpunt, wat garant staat voor een duidelijke communicatie en een snelle voortgang van de werkzaamheden.
Kwaliteit leveren is onze drijfveer en bij alle werkzaamheden die wij verrichten, gebruiken wij de beste materialen waarbij duurzaamheid voorop staat. Op die manier kunt u er zo lang mogelijk van genieten!
Wij denken graag met u mee wat de mogelijkheden voor u zijn.
check_circleVolgens klanten; deskundig, betrouwbaar, oog voor detail.
check_circleWij denken graag met u mee.
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse18 jaar in bedrijfstar3 reviewspeople_outline2 medewerkerstimeline24 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolLTS
Lid van
Veiligheid, Gezondheid en Milieu (VGM) Checklist Aannemers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Uitgevoerde opdrachten
Mantelzorgwoning
Reviews van andere bronnen
info_outline
menke tuijnstarstarstarstarstar
10 mrt. 2024 google
Marcel Elbertsen en zijn werknemers zijn zeer deskundig, betrouwbaar en hebben oog voor detail. Altijd goede adviezen waardoor er soms ook op kosten bespaard kan worden. Zeer prettig ervaringen. Resultaat een prachtig huis in de bossen met een mooi hok voor houtopslag. Ik kan Bouwbedrijf Marcel Elbertsen zeer aanbevelen!
Bouwbedrijf M. Elbertsen heeft, samen met zijn team, van een gedeelte van de schuur een mooie houten B&B gebouwd. Van de vloer leggen tot aan de badkamer. Alles is netjes in overleg gegaan en gaf goed advies. Communicatie verliep altijd goed en was klantvriendelijk. Fijn dat er 1 aanspreekpunt was, zodat je niet overal zelf achteraan hoeft en alles hoeft te regelen.
Zeker een aanrader!