Bekijk ook de Top 10 klusjesmannen in Lichtenvoorde
arrow_backNaar Top 10 klusjesmannen in Lichtenvoorde
+
Lurvink Afbouw BV
8,8
(21 reviews)
place
Koningslinde 1, Lichtenvoorde
timelapse19 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Als allround afbouwbedrijf zorgen wij ervoor dat uw bouwwerk gezien mag worden
Ben je op zoek naar een afbouw bedrijf in de Achterhoek? Dan ben je bij Lurvink Afbouw uit Lichtenvoorde aan het juiste adres. De geschiedenis van ons bedrijf gaat terug naar 1918. Ondertussen is dan ook de vierde generatie Lurvink aan zet.
Expertise
IsolatieadviesGevelisolatieBinnen stukadoorswerkSchilderwerkzaamhedenGlaszettenKeukenrenovatieNieuwbouwSloopwerkrestauratieRenovatieOnderhoudPlafondsKleuradviesKaleienBinnenschilderWandenMurenGevelBuitenschilderSpouwmuurisolatieDakisolatieIsolatieplanRaamisolatieBeton CiréLijstwerkStucen van buitengevelSausklaar stucwerkMetal stucSpachtelputz stucwerkStucen van plafondStucen van murenSpackspuitwerkStucen van muren en/of plafondsSaus- en behangklaarSpachtelputz (sierpleister)RaapwerkSpackspuitwerk (lichte korrel)InstallatiewerkReparatiesSchoonmaak en opruimklussenOverige klussen
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 07:30
expand_more
Maandag
-
07:30 tot 17:30
Dinsdag
-
07:30 tot 17:30
Woensdag
-
07:30 tot 17:30
Donderdag
-
07:30 tot 17:30
Vrijdag
-
07:30 tot 17:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse19 jaar in bedrijfstar21 reviewspeople_outline25 medewerkers
Lid van
KOMO-keurmerkSKG-IKOB
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLidmaatschap KOMO deze maand geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Monique tijsstarstarstarstarstar
8 mei 2024 google
Lurvink Afbouw heeft bij ons de buitenzijde van de woning voorzien van isolatie en gestuct en gesausd. Binnenin de woning hebben ze een smeervloer aangebracht en alle wanden gestuct.
De buitenzijde, de smeervloer en een groot deel van het stucwerk is top uitgevoerd, door vakmensen. Met liefde uitgevoerd.
Helaas heeft de stukadoor na 3/4 van de klus het werk afgeraffeld. Daardoor is een discussie ontstaan. Uiteindelijk hebben we die naar beiden 'tevredenheid' afgerond. Maar jammer is het wel dat zulk mooi werk een negatief randje overhoudt.
Alsnog willen we Lurvink aanbevelen voor afbouw werkzaamheden aan woningen en bedrijfspanden.