Het makelaarskantoor dat Sander Hendriksen (makelaar 1977) samen met zijn broer Dennis Hendriksen (hypotheekadviseur 1978) in 2003 overnamen van Bert Roetert Steenbruggen (1951) en vader Jan Hendriksen (1951) is inmiddels uitgegroeid tot een middelgroot makelaarskantoor in Apeldoorn. Met 5 medewerkers zijn wij dagelijks op pad om kopers en verkopers te zoeken, taxaties uit te voeren en mensen te voorzien van passende hypotheek en assurantie adviezen. Bert werkt nog part time voor ons kantoor en bedient oude relaties terwijl Jan de boekhouding verzorgt.
Expertise
NWWIWinkelsFundaAgrarischHuurAankoopTaxatieVerkoopHypotheekVerkoop van woningKoop van woningTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woningIk zoek een woning (help mij zoeken)Ik wil een bod doen op een woning
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Makelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Pro 2024
Top Score 2024
Top Pro 2023
Top Score 2023
Top Pro 2022
Top Score 2022
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 17:30
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:30
Dinsdag
-
09:00 tot 17:30
Woensdag
-
09:00 tot 17:30
Donderdag
-
09:00 tot 17:30
Vrijdag
-
09:00 tot 17:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleErkende taxateurs in Apeldoorn.
check_circleGratis waardebepaling woning.
check_circleOnderhandelen namens koper/verkoper.
check_circleFinancieel advies bij aankoop/verkoop.
check_circleKwaliteitsmakelaar NVM lid.
Ervaring & vakmanschap
star766 reviewspeople_outline7 medewerkers
Lid van
Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en TaxateursVastgoedCertNederlands Woning Waarde InstituutNederlands Register Vastgoed Taxateurs
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Reviews
info_outline
Reviews van andere bronnen
info_outline
Marc van de Wielstarstarstarstarstar
13 feb. 2025 google
Bij een bezichtiging in contact gekomen met makelaar Erik, fijn contact en vervolgens vrijblijvende afspraak gehad voor aankoopbemiddeling met Sander. Uiteindelijk het financiële gedeelte geregeld met Daniel. Daniel is erg snel, duidelijk en makkelijk in contact, echt top! Fijn bedrijf, leuke mensen en bovenal snel aan een prachtige woning gekomen! Zeker een aanrader!
Sunanda Eckardtstarstarstarstarstar
12 jan. 2025 google
Onwijs goed geholpen met de aankoop van het huis dat wij voorheen huurden.
Nemen alle tijd voor je en leggen alles op een duidelijke manier uit.
Zeker aan te raden!
Jolanda Van Esstarstarstarstarstar
5 jan. 2025 google
Wij zijn wederom zeer goed geholpen met de verkoop van ons huis door makelaar Sander en advies van Dennis.
Tien jaar geleden waren wij ook bij RSH voor de verkoop van ons huis. Toen ook erg tevreden, en daarom weer gekozen voor RSH makelaars.
Goed advies en contact alles als zeer prettig ervaren. Nogmaals bedankt.
Tristan Nijboerstarstarstarstarstar
5 sep. 2024 google
Prettige partij voor zowel hypotheekdvies als verkoop van je woning. Zetten graag een stap extra om te helpen en Dennis, Erik én Daniël zijn prettig om mee te schakelen. Vriendelijk, professioneel, deskundig, behulpzaam en toegankelijk. Goede verkoop, goed advies. Absoluut een aanrader!