Ons kantoor staat midden in de fraaie dorpskern van Scharnegoutum op 2 km van Sneek. Sinds 1988 is Atsma makelaardij en taxatie actief en heeft ons bloeiende bedrijf een goede naam opgebouwd. De makelaardij is actief in de Zuidwesthoek van Friesland tot aan Leeuwarden. Op het kantoor ben ik, Pieter Jan Atsma, het aanspreekpunt voor u binnen Atsma makelaardij en taxatie. Als het om persoonlijke zaken gaat als verkoop, aankoop of taxatie, dan heeft u geen wisselend contactpersoon, maar altijd Pieter Jan Atsma.
Expertise
VerkoopAankoopTaxatiegevoelsmensVerkoop van woningTaxatie van woningTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woning
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Makelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Score 2024
Top Score 2022
Top Score 2021
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:30
Dinsdag
-
09:00 tot 17:30
Woensdag
-
09:00 tot 17:30
Donderdag
-
09:00 tot 17:30
Vrijdag
-
09:00 tot 17:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circlePersoonlijke aandacht en vertrouwensrelatie.
check_circleDeskundig advies en nazorg.
check_circleActief in Zuidwest Friesland.
check_circleAangesloten bij NVM.
check_circleVerkoop, aankoop en taxatie.
Ervaring & vakmanschap
timelapse34 jaar in bedrijfstar73 reviewspeople_outline2 medewerkerstimeline25 jaar ervaring
Lid van
Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en TaxateursVastgoedCertNederlands Woning Waarde InstituutNederlands Register Vastgoed Taxateurs
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Klimateq xstarstarstarstarstar
28 mei 2025 google
Vriendelijke mensen.
Goed en mooi overzicht gekregen
Sebastiaan Berswerdastarstarstarstarstar
4 jan. 2025 google
We hebben onze woning via Atsma verkocht en daar zijn we enorm tevreden over. Vanaf het eerste moment was er een klik.
Pieter Jan is in tegenstelling tot andere makelaars die wij meegemaakt hebben tijdens bezichtigingen geen typische verkoper die alleen maar bezig is om zo snel mogelijk een huis te verkopen, maar iemand die oprecht met je meedenkt met een pragmatische, nuchtere instelling. Communicatie verliep helder en open.
Dank voor de fijne samenwerking!
Stefan Greinerstarstarstarstarstar
25 dec. 2024 google
Atsma een echt fijn en nuchter bedrijf. Geen poespas, gewoon zo als het hoort
Gerben Hoekstrastarstarstarstarstar
14 aug. 2024 google
Vriendelijk, helder en transparant te woord gestaan bij het bezichtigen van een woning. Nog dank hiervoor.
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Persoonlijke diensten: specialisten in Scharnegoutum