Hoekstra Assurantie BV is een gerenommeerd bedrijf dat zich onderscheidt door zijn expertise in verzekeringen, makelaardij, hypotheken en bankieren. Opgericht in 1963 door de broers Jelle en Willem Hoekstra, heeft het bedrijf zich door de jaren heen ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel particuliere als zakelijke klanten.
Bij Hoekstra Assurantie BV staat persoonlijke aandacht centraal. Of u nu binnenloopt voor vragen of informatie, wij luisteren naar uw wensen en geven professioneel en persoonlijk advies. Onze producten zijn eenvoudig, duidelijk en gunstig geprijsd. Uw financiële zaken zijn bij ons in goede handen!
Onze bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door gedrevenheid, betrokkenheid, eerlijkheid, klantgerichtheid en het verlenen van service. We bieden een prettige werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiatief en ontplooiingsmogelijkheden.
Bij Hoekstra Makelaardij BV nemen we uw zorgen uit handen. Met jarenlange kennis en ervaring van de woningmarkt op Urk en omstreken, zorgen we voor een persoonlijke dienstverlening en een duidelijke prijsstelling.
Bent u geïnteresseerd in onze diensten? Wij nodigen u graag uit voor een vrijblijvende kennismaking. Vraag vandaag nog een gratis offerte aan!
Expertise
AankoopHypotheekTaxatieHuurVerkoopVerkoop van woningKoop van woningTaxatie van woningHuur van woningBedrijfs- of zakelijk pandTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningAnder soort woningIk zoek een woning (help mij zoeken)Ik wil een bod doen op een woning
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 13:00
Maandag
-
14:00 tot 17:15
Dinsdag
-
09:00 tot 13:00
Dinsdag
-
14:00 tot 17:15
Woensdag
-
09:00 tot 13:00
Woensdag
-
14:00 tot 17:15
Donderdag
-
09:00 tot 13:00
Donderdag
-
14:00 tot 17:15
Vrijdag
-
09:00 tot 13:00
Vrijdag
-
14:00 tot 17:15
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse37 jaar in bedrijfstar13 reviewspeople_outline2 medewerkers
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Reviews
info_outline
Zeer goed•4,2
starstarstarstarstar
13 reviews
Reviews van andere bronnen
info_outline
Anneke Bandstrastarstarstarstarstar
7 mei 2024 google
In het contact al afhoudend m.b.t. taxatie. Uiteindelijk zou er (interne/extern) gekeken worden naar mogelijkheden, maar vervolgens werd het stil. Bij navraag, geeft dhr. Hoekstra aan 'vergeten' te zijn dat hij mij even had moeten berichten niets te kunnen doen. Erg slecht.