Dakwerk Assen B.V. is een gespecialiseerd dakdekkersbedrijf in kunststof, EPDM, bitumineuze dakbedekkingen en Zinkwerk. Bestemd voor platte en hellende daken, zowel voor particulieren als bedrijven. VCA gecertificeerd.
Door onze ervaring en vakmanschap waarborgen wij de beste kwaliteit op het gebied van het leggen van o.a. EPDM, kunststof en bitumineuze dakbedekking. Wij gebruiken alleen materialen van A-kwaliteit waardoor u verzekerd bent van jaren plezier aan uw dak.
Expertise
NieuwbouwZinkwerkDakrenovatieIsolerenDakreparatieDakonderhoudDakinspectieLoodwerkLichtkoepels plaatsenSedumdakVervangen/plaatsen boeidelenDakrenovatie (vervanging)Plaatsing van nieuw dakBitumen dak (teerlaag)Kunststof dak (PVC / EPDM)
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Dakdekkers met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Score 2024
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 07:30
expand_more
Maandag
-
07:30 tot 17:00
Dinsdag
-
07:30 tot 17:00
Woensdag
-
07:30 tot 17:00
Donderdag
-
07:30 tot 17:00
Vrijdag
-
07:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleVakkundig en klantvriendelijk
Ervaring & vakmanschap
timelapse15 jaar in bedrijfstar25 reviewspeople_outline9 medewerkerstimeline16 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolVCA gecertificeerdschoolDakdekker (allround dakdekker bitumen en kunststof)schoolDakdekker schoolErkend leerbedrijf
Lid van
Keurmerk KwaliteitsvakmanVeiligheid, Gezondheid en Milieu (VGM) Checklist Aannemers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.checkmarkLidmaatschap KwVakman deze maand geverifieerd.
Uitgevoerde opdrachten
Overlaag dak met bitumineuze dakbedekking APP 470K24 Jysk te Dronten
Renovatie dak incl. Rc waarde 6.3, Nieuwe Boteringestr. te Groningen.
Reviews van andere bronnen
info_outline
ina bisschop smitstarstarstarstarstar
29 mei 2025 google
Afspraken werden nagekomen. De heren werkten hard en hebben keurig werk geleverd. Wij zijn zeer tevreden.
Wouter Bijlstarstarstarstarstar
18 jun. 2024 google
Zeer tevreden over de kundige en snelle service door Dakwerk Assen bij het vervangen van het bitumen, en het voegwerk met loodslabben, na lekkage op ons dak. Men denkt mee en zorgt dat de klus wordt geklaard.
Sjany Groenenbergstarstarstarstarstar
18 jun. 2024 google
Voor de tweede keer heeft Dakwerk een klus aan mijn huis geklaard.
Het platte keukendak is geïsoleerd en er zijn meters boei deel vervangen. Het is deskundig, precies en met oog voor detail gedaan. Alles in overleg en met een goede uitleg,.
Een onvoorzien probleem werd ook nog opgelost.
Ik ben heel tevreden met het resultaat en … het is mooi geworden
Erwin Van Der Steurstarstarstarstarstar
15 jun. 2024 google
Dakwerk Assen heeft ons dak in Haren van ca 50m2 vervangen, geïsoleerd en met zink afgewerkt. Alle afspraken zijn correct nagekomen en contact was heel prettig. Kwaliteit van het geleverde werk is hoog en met zorg uitgevoerd. Dank voor het mooie nieuwe dak!!