Sabrina Serraarens Studio, Photography with Love is is een award winnend fotograaf gespecialiseerd in Zwangerschapsfotografie, Newbornfotografie, Cakesmash, kinderen en portretten.
Tijdloze, authentieke en pure foto's die je voor altijd wilt koesteren.
In min studio leg ik de nadruk op het vastleggen van jullie mooiste momenten en het creëren van net dat beetje magie. Neem gerust een kijkje op mijn website. Heb je vragen? Neem gewoon even contact op, daar ben ik voor!
De studio ligt centraal gelegen in Brielle nabij Rotterdam en is goed bereikbaar met eigen parkeerplaatsen voor de deur. Vanaf het moment dat je binnenstapt wordt je geënthousiasmeerd voor jullie unieke sessie. In de studio is een grote collectie backdrops, props, outfits en accessoires beschikbaar die zorgvuldig voor jullie sessie worden samengesteld. Je kunt een kopje koffie nemen, televisie kijken en gebruik maken van WIFI.
Expertise
FotograafBabyfotograafKinderfotograafZwangerschapsfotosessieNewbornfotograafPortrettenCakesmashFotowinkelBedrijfsreportageModefotografieAfdrukkenZwangerschapsfotografieKinderfotografiePortretfotografieGroepsfotoStudiofotografieFotoalbumNewborn shootBabyfotografieFotoshoot & Portret (geen pasfoto)Baby- en ZwangerschapsshootIn studioGeen voorkeur, overleg mogelijkheden
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Fotografen met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Score 2024
Top Score 2023
Top Score 2022
Top Score 2021
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:00
Dinsdag
-
09:00 tot 17:00
Woensdag
-
09:00 tot 17:00
Donderdag
-
09:00 tot 17:00
Vrijdag
-
09:00 tot 17:00
Zaterdag
-
09:00 tot 17:00
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleTijdloze, pure en authentiek
check_circleUnieke stijl
check_circleHoogwaardige service
check_circlePrachtige producten zoals fotoalbums, wandbekleding, bewaardozen etc.
check_circleEnorm grote client closet
Ervaring & vakmanschap
timelapse9 jaar in bedrijfstar137 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline7 jaar ervaring
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Bolletje van Katoenstarstarstarstarstar
25 jun. 2025 google
Ik kan niet enthousiast genoeg zijn over de fotoshoot bij Sabrina! Ik kwam er met mijn producten, maar ik wilde ook wel even de aandacht hierin aan mijzelf besteden. Sabrina voelt dat perfect aan en legde me helemaal in de watten. Ik hoefde niet na te denken, want zij weet precies wat er nodig is en voelt aan wat wel en niet past.
Nu nog de zware taak om een selectie te maken uit die fantastische foto's 🤩
Michelle van der Toornstarstarstarstarstar
22 dec. 2024 google
Wij hebben een super leuke kerstshoot gehad bij Sabrina. Het was onze eerste keer bij haar in de studio, maar wat een feestje was het! Sabrina was super lief en geduldig met de kinderen. Het was een magische ervaring. De meiden vonden het ook zo leuk dat ze een jurk mochten kiezen uit de clientcloset. De locatie was goed te bereiken en je kan gratis parkeren voor de deur. Zeker een aanrader 🤩📸✨️
De Zeeuwse Zusjesstarstarstarstarstar
2 dec. 2024 google
We hebben bij Sabrina een kerstshoot en prinsessenshoot gedaan. Nou dat laatste, zo noemden we het zelf. Want Sabrina heeft een geweldige client closet waarin elk meisje zich mooi kan voelen. Sabrina denkt overal aan en ziet alles. Geen nagellakjes of plaktatoo. Je kind puur en zoals ze zijn op de foto. De familie krijgt een kerstkaart die ze nog nooit hebben gehad en de meisjes een ervaring die ze nooit zullen vergeten.
Sharon Snipstarstarstarstarstar
3 sep. 2024 google
Voor de eerste verjaardag van onze dochter wilde ik graag een cake smash photoshoot. Van alle websites die ik vond, sprak van Sabrina me het meest aan. Super leuke thema's en creatief. Wat ik erg prettig vond, is dat letterlijk voor alles wordt gezorgd, nadat je je thema hebt gekozen :)
Ondanks ons meisje best humeurig was, bleef Sabrina gefocust en ontspannen haar werk doen. Ze heeft zoveel leuke foto's gemaakt dat een selectie daaruit maken heel moeilijk was. Wat een geweldige fotografe! Uiteindelijk kozen we bij het bekijken van de foto's meer dan we voor de shoot van plan waren.
Ook het pakket aan producten waar we voor hebben gekozen zijn we erg blij mee.
Bedankt, Sabrina! Wij komen zeker terug!