Hypotheekadviseur Gouda
Op zoek naar een hypotheekadviseur in Gouda die je voorziet van onafhankelijk hypotheekadvies? Hypotheek Visie Gouda helpt je graag verder. Wij staan voor je klaar als je je eerste huis wilt kopen, je wilt verhuizen, je hypotheek wilt oversluiten of als je gaat scheiden. Ook als het gaat om pensioen en verzekeringen kun je bij ons terecht.
Wil je weten wat wij voor jou kunnen betekenen? Maak dan een afspraak. Op kantoor, waar we rekening houden met de coronamaatregelen, telefonisch of via online webcam advies. Onze adviseurs geven je via een eenvoudige videoverbinding antwoord op je vragen. Het eerste gesprek is gratis.
Expertise
EchtscheidingsadviesPensioenadviesWoningadviesVerzekeringenHypotheekadviesHypotheek- en woningadviesPersoonlijk contact (op locatie)Digitaal contact (online / telefonisch)Eerste huis kopenAnder huis kopenHypotheek oversluitenHypotheek verhogenAdvies bij scheidingAndersGeen voorkeur
Trustoo Awards
info_outline
Top Pro 2023
Top Score 2023
Top Score 2022
Top Score 2021
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 17:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:00
Dinsdag
-
09:00 tot 17:00
Woensdag
-
09:00 tot 17:00
Donderdag
-
09:00 tot 17:00
Vrijdag
-
09:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleDeskundig advies met een hoge klantwaardering
check_circle100% onafhankelijk
check_circleEerste gesprek is altijd gratis
Ervaring & vakmanschap
timelapse33 jaar in bedrijfstar50 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline22 jaar ervaring
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.
Reviews
info_outline
Uitstekend•4,9
starstarstarstarstar
50 reviews uit 3 bronnen
Reviews van andere bronnen
info_outline
Ruud de Jongstarstarstarstarstar
6 dec. 2024 google
Erg fijn en adequaat geholpen door Cees. Hij dacht mee en kwam met oplossingen die wij zelf niet bedacht hadden. We hadden een best complexe/aparte situatie maar daar draaide hij zijn hand niet voor om! Ook door zijn lange ervaring kon hij ons goed informeren en ontzorgen.
GIGI. ALESstarstarstarstarstar
3 jul. 2024 google
Heeel erg aardige , welwillende meneer, maar heeft het simpelweg te druk (...?), waardoor mijn hulpvraag/kwestie was zoekgeraakt.
Ondanks de vriendelijke -, en wel oprechte excuses van meneer, moet zoiets natuurlijk echt niet kunnen gebeuren en was ik wel teleurgesteld en 3 weken "verder".
Ik geef deze 3 sterren voor zijn tijd, het naar mijn verhaal luisteren, EN de eerlijkheid van "zijn" fout netjes toegeven en de verwijzing naar een ander kantoor in hypotheken.