checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

Dijkman Zonne-energie

icon
Dijkman Zonne-energie.jpg
9,5
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full
(2211 reviews)
place
L.J. Costerstraat 23, Heino
timelapse14 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Bij Dijkman Zonne-energie geloven we dat verduurzamen een zorgeloze ervaring moet zijn. We doen er dan ook alles aan om onze klanten volledig te ontzorgen, voorzien van het beste advies en topkwaliteit producten te leveren. Met onze Zorgeloos garantie profiteer jij binnen no-time ook zorgeloos van de zon. Maak kennis met Dijkman Zonne-energie, ons team, onze merken en onze werkwijze. Samen op weg naar een duurzame en zorgeloze toekomst!
Expertise
SalderingsregelingOnderhoud van zonnepanelenMontagemateriaalOmvormerGratis adviesgesprekGarantieSubsidieVerkoop van zonnepanelenInstallatie van zonnepanelenVerkoop laadpalenInstallatie van laadpalenSchuin dakPlat dak of dakkapelBeide (schuin & plat dak of dakkapel)Anders / weet ik nog niet
Trustoo awards
info_outline
Zonnepanelen-installateurs met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
top_score
Vorige awards
top_score_2024
Top Score 2024
top_score_2023
Top Score 2023
top_score_2022
Top Score 2022
Foto's
zonnepanelen_heino_Dijkman_Zonne-energie_2.jpgzonnepanelen_heino_Dijkman_Zonne-energie_3.jpgzonnepanelen_heino_Dijkman_Zonne-energie_4.jpgzonnepanelen_heino_Dijkman_Zonne-energie_5.jpgzonnepanelen_heino_Dijkman_Zonne-energie_6.jpg
Video's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op vrijdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:00
Dinsdag
-
09:00 tot 17:00
Woensdag
-
09:00 tot 17:00
Donderdag
-
09:00 tot 17:00
Vrijdag
-
09:00 tot 16:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleGratis adviesgesprek op locatie
check_circleGeïnstalleerd door onze eigen vakkundige monteurs
check_circleZorgeloos garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse14 jaar in bedrijfstar2211 reviewspeople_outline80 medewerkers
Lid van
Stichting Garantiefonds ZonneEnergie
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmark5 of meer goede reviews in de laatste 2 maanden.
Reviews
info_outline
Uitstekend4,6
starstarstarstarstar_half
2211 reviews uit 5 bronnen

Reviews van andere bronnen
info_outline
John Plettestarstarstarstarstar
20 mei 2025 feedback company
Tsja, en dan gaat de omvormer stuk. Net nu de zon volop schijnt, zul je net zien. Maar gelukkig is het garantie en Dijkman geeft aan de storing te melden en zodra de vervangende omvormer ontvangen is, zullen ze 'm installeren. Omdat men afhankelijk is van een derde partij die de omvormer moet leveren, moet ik wel even wachten. Ik heb dan ook tussentijds een paar keer gebeld wat de status is en ik werd keer op keer keurig te woord gestaan en meegenomen wat de status op dat moment was. Toen de omvormer binnen was, werd ik vanuit Dijkman gebeld en kon deze supersnel worden geplaatst. Heel fijn dat dit zo snel én netjes is geregeld. Top bedrijf en fijne mensen bij Dijkman. -

Erik Rodinkstarstarstarstarstar
4 jul. 2024 google
Vriendelijke behandeling over het hele traject! En vakkundig personeel 👌

Cas Ommenstarstarstarstarstar
19 jun. 2024 google
ZEER GOED GEHOLPEN DOOR DE HR.VAN DER ZEE VERKOPER VAN ZONNEPANELEN 9 STUKS, GOEDE SERVICE VAN DIT BEDRIJF. HARTELIJK DANK MEI 2024.

Jasperstarstarstarstarstar
17 mei 2024 google
Dijkman Zonne-energie komt op mij over als een amateuristisch bedrijf. De communicatie verliep slecht. Wijzigingen in de planning werden niet of te laat aan ons doorgegeven en als je belde om verhaal te halen werd er tegen je gelogen (dit weet ik omdat ik al informatie wist van de monteur die op locatie was voor ik belde). Afspraken maken. Het eerste moment dat de zonnepanelen geleverd zouden worden is door dijkman afgezegd. Dit kwam volgens de monteur die op locatie was (die de electra alvast kwam leggen) doordat een hoogwerker de dag daarvoor een storing had. Hierdoor liep een klus op die locatie uit en waren ze niet in staat om de panelen bij ons de dag daarna te plaatsen. De moneteur ging er vanuit dat wij dit wisten omdat hij verwacht had dat wij daarover gebeld waren de dag hiervoor. Dit was echter niet gebeurd. Toen ik belde voor het maken van een nieuwe afspraak zei de planner dat er die ochtend een aantal dingen niet goed waren gegaan waardoor ze ons nog niet op de hoogte hadden gesteld. Toen ik vroeg of dat te maken had met de hoogwerker van de dag daarvoor werd dit wel bevestigd. Ik had op zijn minst dan de dag daarvoor een bericht verwacht, aangezien ik ervoor thuis was gebleven. De volgende dag zou het dan wel geplaatst worden. Dit werd ook afgezegd omdat het regende. Uiteindelijk bij de installatie zelf. Wij hebben een PVC dak van 50 jaar oud. Wij zijn opzoek geweest naar een bedrijf die daarop zou kunnen plaatsen. Er waren een aantal bedrijven die dit konden doen, alleen Dijkman zei dat ze er 9 op konden plaatsen. De rest van de offertes waren allemaal een stuk minder panelen. Hierom zijn wij met Dijkman in zee gegaan. Er is een monteur langs geweest om te controleren of plaatsing ook echt mogelijk was. En dit was mogelijk. Toen het zover was en de panelen geplaatst zouden worden werd er echter doodleuk verteld dat plaatsing van zonnepanelen op de manier zoals op de offerte vermeld niet mogelijk was op ons dak omdat het te oud was. En het er in plaats van 9, toch 6 zouden gaan worden. Hier zijn we erg boos over geworden omdat er een aantal andere bedrijven waren die dit ook wel hadden kunnen doen waar we dan liever mee in zee zouden gaan, maar omdat de omvormer en de rest van de bekabeling al hing hadden we weinig andere keus dan verder gaan met Dijkman. Uiteindelijk dus toch voor 6 panelen gegaan middels een plak dak systeem. Nadat alles geinstalleerd was weren er ook nog eens 4 volle emmers met bouten, schroeven en ander bevestigingsmateriaal achtergelaten. Ik denk dat het in totaal wel 20 tot 30 kilo aan ijzer was wat ze hebben laten staan. Het contact met de binnendienst/planning vond ik in veel gevallen ook moeilijk verlopen. Paar keer ook gemailt zonder reactie te krijgen bijvoorbeeld. Dit bedrijf stelt mij ongelovelijk teleur en ik vertel aan iedereen die het wil horen dat ze bij iedereen behalve dit bedrijf hun zonnepanelen moeten laten plaatsen.
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend