Erica Friedheim is een professionele en passionele kok. Koken en eten zijn haar grote passies. Al meer dan 20 jaar biedt zij een breed scala aan kookactiviteiten: receptontwikkeling, foodstyling, workshops, kookles en vooral catering.
Ik verzorg de catering op heel veel verschillende locaties. Bij je thuis, bedrijf, in musea, op het strand.....welke locatie dan ook. Kijk voor voorbeelden bij foto impressies. Ook kan ik je adviseren over een leuke locatie.
Regelmatig organiseer ik "aanschuiftafel" avonden.
Gezellig aanschuiven op bijzondere locaties.
Nieuwe mensen leren kennen, heerlijk eten en drinken en vooral genieten.
Expertise
DrankenHapjesFransBestekDrankHollandsLunchItaliaansBuffetHapjes / FingerfoodDinerNederlandsMediterraansAziatischInternationaalAlleen bezorgingMinder dan 10 personen10-25 personen25-75 personenMeer dan 75 personen
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Openingstijden onbekend
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessionele en passievolle kok.
check_circleBreed scala aan kookactiviteiten.
check_circleVerzorgt catering op verschillende locaties.
check_circleOrganiseert workshops met begeleiding.
check_circleMaaltijd tijdens workshop.
Ervaring & vakmanschap
timelapse29 jaar in bedrijfstar23 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
what ffstarstarstarstarstar
1 jan. 2022 google
Onverwacht goed eten. En dat is best lastig als eten later nog opgewarmd gaat worden. Zelfs de kip was mals en niet droog! Keurig verpakt, mooi begeleidend boekje erbij, nagedacht dat alles samen klaar kan zijn. Zeker voor herhaling vatbaar. En niet zo gek duur.
Heel professioneel!