arrow_backNaar Top 10 weddingplanners in Schijndel
+
Sweet Style wedding & event
8,8
(13 reviews)
place
Hendrik van Hamontstraat 30, Schijndel
timelapse8 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Sweet Style, onder leiding van Daniëlle, is een creatieve en gepassioneerde onderneming gespecialiseerd in het organiseren en stylen van bruiloften en evenementen. Daniëlle, een gediplomeerd weddingplanner en stylist, heeft een oog voor detail en streeft ernaar om elk evenement uniek en persoonlijk te maken. Met haar achtergrond in mode en interieurstyling, creëert ze een harmonieus en stijlvol geheel, waarbij elk detail zorgvuldig is doordacht.
Of het nu gaat om een bruiloft, bedrijfsfeest, jubileum of babyshower, Sweet Style zorgt voor een onvergetelijke ervaring. Daniëlle en haar team werken nauw samen met de beste leveranciers om kwaliteit te garanderen. Ze nemen alle zorgen uit handen, van het brainstormen over ideeën en het maken van een uniek stylingplan, tot de uitvoering en opruiming op de dag zelf.
Sweet Style staat voor moderne en unieke evenementen met geweldige details. De aanpak is persoonlijk, betrokken en vertrouwd. Daniëlle vindt het belangrijk dat klanten zich thuis voelen, want als je jezelf kunt zijn, ontstaan altijd de mooiste dingen.
Bent u op zoek naar een creatieve en gepassioneerde weddingplanner en stylist die uw droombruiloft of evenement tot leven kan brengen? Neem dan contact op met Sweet Style voor een vrijblijvende offerte. Laat Daniëlle uw verhaal horen en samen creëren we iets moois.
Expertise
WeddingplannerContact met leveranciersFull Service weddingplannerCeremoniemeesterRomantischNederlandsStylingUnieke conceptenBloemwerkCeremoniemeester op trouwdagFull Service Weddingplanner
Foto's
Video's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op zaterdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:00
Dinsdag
-
Gesloten
Woensdag
-
09:00 tot 17:00
Donderdag
-
Gesloten
Vrijdag
-
09:00 tot 17:00
Zaterdag
-
09:00 tot 17:00
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse8 jaar in bedrijfstar13 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend•5,0
starstarstarstarstar
13 reviews uit 2 bronnen
Reviews van andere bronnen
info_outline
Tess van Nuenenstarstarstarstarstar
12 jun. 2024 google
Wij wilde zelf volledig kunnen genieten van onze bruiloft op 01-12-2023. Wij hadden dan ook gekozen voor bruiloft styling via Daniëlle. Wat een fantastische keuze is dit geweest! Daniëlle was vanaf het begin erg enthousiast en meedenkend. Alle contactmomenten verliepen soepel en we hadden direct een fijn gevoel bij Daniëlle. Een winter bruiloft komt niet zo vaak voor maar ook hier had Daniëlle enorm veel leuke ideeën bij. Op de dag zelf hebben we volledig kunnen genieten van al het moois dat Daniëlle gemaakt had. Onze gasten waren erg onder de indruk van de aankleding. Onze dag was niet compleet geweest als we de romantische, winterse sferen gemist hadden welke Daniëlle perfect wist te creëren.
Wij raden SweetStyle dan ook enorm aan bij iedereen die gaat trouwen en een onvergetelijke dag wil hebben. Daniëlle nogmaals bedankt voor alles!
Paul en Cindy Schunck-Prinsstarstarstarstarstar
10 jun. 2024 google
Daniëlle heeft ons enorm fijn geholpen bij het meedenken, plannen en organiseren van de styling van onze bruiloft. Door haar ideeën hebben we een huisstijl gekregen die precies paste bij wat we wilden. Daniëlle dacht mee, kwam met voorstellen, keek mee naar leveranciers en zorgde er met haar team voor dat onze dag er prachtig uit zag. Alles klopte, van de aankleding bij de ceremonie, tot aan de kleinste details aan tafel en persoonlijke tintjes die we terug wilden laten komen. Door de dag heen zorgde Daniëlle er voor dat alles aan aankleding verplaatste naar andere ruimtes, maar dit alles zo goed als onzichtbaar voor ons en de gasten. Waardoor alles er prachtig uitzag en alles de sfeer uitademde die we hoopten!
Lisannestarstarstarstarstar
5 jun. 2024 google
Daniëlle heeft onze bruiloft afgelopen jaar tot in de puntjes verzorgd. Ze heeft écht goede ideeën waar wijzelf nooit opgekomen zouden zijn. Ze voegt zoveel waarde toe. Ook is ze echt een rots in de branding geweest bij het plannen van alles. Haar styling is écht perfect! Ze begrijpt echt wat je bedoeld en kan het plaatje werkelijkheid laten worden.
Thijs Geenenstarstarstarstarstar
4 jun. 2024 google
Echt een hele professionele en
persoonlijke aanpak! Daniëlle heeft de styling en begeleiding van onze ceremonie verzorgd. Met name de professionele voorbereidingen en het kunnen sparren voorafgaand hebben we als heel prettig ervaren. Daniëlle heeft echt oog voor detail en samenspel van compositie en kleuren. We zijn echt superblij met hoe alles er uiteindelijk uitzag en geregeld is. Een echte kanjer die je zonder aarzelen kunt bellen en boeken!