Hendriks is een gerenommeerd familiebedrijf dat al een eeuw lang bijdraagt aan de toekomst van de bouwsector. Met een breed scala aan diensten, van gebiedsontwikkeling tot installatiebeheer, onderscheiden we ons door onze veelzijdigheid en efficiëntie. Onze kracht ligt in het creëren van plekken waar mensen graag wonen, werken, leren en zorgen.
We zijn trots op onze koninklijke onderscheiding als Hofleverancier, een erkenning van onze uitstekende reputatie en duurzaamheid. Onze aanpak is altijd gericht op slim, sociaal en duurzaam bouwen. We zijn vernieuwend in de energie- en materiaaltransitie en maken duurzame keuzes voor de huidige en toekomstige generaties.
Onze samenwerking met de gemeente Lingewaard illustreert onze betrokkenheid en flexibiliteit. We hebben niet alleen nieuwe woningen ontwikkeld, maar ook een historische kerk getransformeerd tot moderne appartementen en patiobungalows. Onze aanpak is altijd gericht op het voldoen aan de behoeften van de gemeenschap en het verbeteren van de leefbaarheid.
Bij Hendriks geloven we dat de toekomst wordt gemaakt door samen te werken. Of u nu een projectontwikkelaar, een gemeente of een particulier bent, we nodigen u uit om deel uit te maken van onze toekomst. Vraag vandaag nog een gratis offerte aan en ontdek hoe we samen uw visie kunnen realiseren.
timelapse55 jaar in bedrijfstar403 reviewspeople_outline1 medewerkers
Lid van
BouwNuBouwend NederlandWoningborg
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLidmaatschap BouwNu deze maand geverifieerd.
Reviews
info_outline
Reviews van andere bronnen
info_outline
Frank van Grunsven, Lentstarstarstarstarstar_half
27 sep. 2024 bouwnu.nl
Goed bedrijf met korte lijntjes en snel schakelen/denken in oplossingen
Ikzelf heb het bouwtraject wat kort was omdat we later zijn ingestapt als zeer prettig ervaren. Lisette aan de voorkant geeft snelle reacties op vragen en denkt in oplossingen en prettig om mee het gesprek aan te gaan. Jesse ivm voorschouw en oplevering zeer kundig en scherp op de aandachtspuntjes, prettig persoon om mee te communiceren!
Emile Bonsstarstarstarstarstar
11 sep. 2024 google
Hendriks Bouw en Ontwikkeling heeft onze nieuwbouwwoning gebouwd. Inmiddels zijn we drie maanden na oplevering verder en heb ik de notaris verzocht een substantieel bedrag van de slotsom vast te zetten. Ik vind het jammer dat dit nodig is.
Mijn algemene gevoel bij Hendriks: zo snel mogelijk zoveel mogelijk woningen bouwen en opleveren door gebruik te maken van goedkope onderaannemers. Onderaannemers kregen bij onze woning kennelijk te horen dat ze nog 10 minuten tot oplevering hadden om zaken af te ronden. Dat is terug te zien aan het niveau van afwerking: metselwerk is slordig, tussen wanden en kozijnen zitten veel te grote kieren, vensterbanken die te kort zijn en met centimeters aan kit worden opgevuld, hang en sluitwerk in verschillende kleuren, slordig afgewerkte plafonds, wanden die verre van behangklaar zijn, etc., etc. Tot overmaat van ramp bleek onze woning deels niet aangesloten op het riool, met rioolwater in de voortuin en kruipruimte tot gevolg. Afhandeling van een een melding daarvan liet ook minstens een week op zich wachten.
Na oplevering laat Hendriks amper van zich horen, te druk met oplevering van volgende woningen. Je moet zelf veel initiatief nemen en telefonisch contact is vaak onmogelijk. Boos binnenstappen lijkt de enige remedie.
Rensstarstarstarstarstar
1 jul. 2024 google
Bedrijf aangesproken voor het opleveren van een vloerplan van de gelegde vloerverwarming inclusief de afstelling van de verdeler. Zij weigeren dit bij hoog en laag omdat ik dit maar met de aannemer moet oppakken. Ze doen niets met particulieren en willen er niet mee te maken hebben. Wat een service, wel betalen maar naderhand kun je het vergeten! Als dank zal ik dit bedrijf waar je maar een recensie kan achterlaten klanten waarschuwen voor deze onprofessionele toko!
Gerwin van Dreumel , Wijchenstarstarstarstarstar_half
11 apr. 2024 klantenvertellen.nl
Kwaliteit van de woning bij oplevering was goed. Vragen werden snel beantwoord