Wij zijn een schildersbedrijf dat gericht is op ontzorgen. Doordat we ook stucwerk uitvoeren en timmerwerk heeft u een aanspreekpunt.
We bestaan inmiddels meer dan 5 jaar en zijn uitgegroeid naar een stabiel bedrijf met meer dan 10 medewerkers. Wij geven altijd garantie op de werkzaamheden waarvan we uitgaan van minimaal 5 jaar garantie.
Expertise
RenovatieVliesbehangMurenKozijnenPlafondsWandenHoutrot ReparatieWanddecoratieBehangBuitenschilderBinnenschilderSchilderwerk BuitenSchilderwerk BinnenOpstijgend vocht (uit grond of kruipruimte)Doorslaand vocht (via buitenmuur)Vochtprobleem in kelder / kruipruimte
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 08:00
expand_more
Maandag
-
08:00 tot 17:00
Dinsdag
-
08:00 tot 17:00
Woensdag
-
08:00 tot 17:00
Donderdag
-
08:00 tot 17:00
Vrijdag
-
08:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleEerlijke prijs
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse5 jaar in bedrijfstar5 reviewspeople_outline10 medewerkerstimeline6 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
SchildersvakopelidingRepair careBedrijfskunde MER
Checklist
info_outline
Email en telefoon gecontroleerd door eigenaar.KVK gegevens gecontroleerd.Bankrekening geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Wout Kilstarstarstarstarstar
16 jan. 2026 google
Doen wat ze zeggen, zeggen wat ze doen. Mooie afwerking van ons nieuwe huis.
Loes Van Zomeren-Vesterstarstarstarstarstar
15 jan. 2026 google
Leveren mooi schilderwerk af! Ook herstel van kozijnen, nieuwe ramen zetten, stucwerk! Prettige communicatie: fijn bedrijf!
Tessa Hollaarstarstarstarstarstar
15 jan. 2026 google
Heel fijn bedrijf. Schilders zijn gelukkig snel aan de slag gegaan toen we de sleutel van ons nieuwe huis kregen. Hard gewerkt en alles was netjes optijd klaar voor de verhuizing 2 weken later. Het hele huis weer strak geverfd, echt super! Werd ook fijn meegedacht met het verven, bijv. zodat we eerst even konden kijken of een ruimte niet te donker zou worden met de gekozen kleur. Aanrader!