Onze ambachtelijke vakmanschap in combinatie met de meest moderne digitale apparatuur staat al ruim 35 jaar garant voor kwaliteit. Hans Banus is dan ook een vertrouwde naam met een uitstekende reputatie in het bedrijfsleven, met altijd tevreden klanten, varierend van eenmanszaken tot grote multinationals en overheid. Onze kracht ligt in ons persoonlijk contact met de klant. Vakfotografie is tenslotte ook mensenwerk. Geen opdracht is ons te klein of te groot: van microchip tot booreiland, fotografie op locatie, vanuit de lucht of in onze eigen professioneel ingerichte fotostudio. Wij bieden onze klant een totaalpakket: fotografie, vormgeving, afdrukken en digitale prints van pasfoto tot groot formaat, lijsten en albums. Daarnaast kunnen wij met thematische reportages uw bedrijfspand en of kantoor aankleden.
Expertise
GroepsfotoReclamefotografieFotografie op locatiePasfotoPortrettenBedrijfsreportagesProductfotografieModefotografieInlijstenNatuurfotografieCommerciële fotografieZakelijke fotografieVastgoedfotografieInterieurfotograafProfielfotoFotoshoot met vrienden/vriendinnenBedrijfsreportageBedrijfsfotografiePortretfotografieFotoshootBruidsfotografieDronefotografieStudiofotografieZwart-wit foto'sFotoalbumAfdrukkenOp locatie
Trustoo awards
info_outline
Fotografen met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Score 2024
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 12:00
Maandag
-
13:00 tot 18:00
Dinsdag
-
09:00 tot 12:00
Dinsdag
-
13:00 tot 18:00
Woensdag
-
09:00 tot 12:00
Woensdag
-
13:00 tot 18:00
Donderdag
-
09:00 tot 12:00
Donderdag
-
13:00 tot 18:00
Vrijdag
-
09:00 tot 12:00
Vrijdag
-
13:00 tot 18:00
Zaterdag
-
09:00 tot 12:00
Zaterdag
-
13:00 tot 18:00
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessionele afdrukken van A4 tot A2+.
check_circleAmbachtelijke vakmanschap met moderne apparatuur.
check_circlePersoonlijk contact met klant.
Ervaring & vakmanschap
timelapse52 jaar in bedrijfstar32 reviews
Opleidingen en certificaten
schoolDutch institute of Photographers
Lid van
Dutch Photographers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Uitgevoerde opdrachten
nam portretten
familie
Reviews
info_outline
Uitstekend•4,9
starstarstarstarstar
32 reviews uit 4 bronnen
Isa van Santenstarstarstarstarstar
1 nov. 2023 Trustoo.nl
Fijne aardige fotograaf, mooie foto s
H.Folkers starstarstarstarstar
1 nov. 2023 Trustoo.nl
Alles was goed geregeld, de afspraken, de foto's enz.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Stephan van Kampenstarstarstarstarstar
16 dec. 2024 google
Hele fijne en persoonlijke behandeling en nam echt de tijd om juiste foto te maken
Geert Kosterstarstarstarstarstar
7 nov. 2024 google
Goede vriendelijke fotograaf, maakt ook prima foto's in kleur of desgewenst zwartwit. Ook gecertificeerd voor paspoort en rijbewijs.
David Akkermanstarstarstarstarstar
25 jun. 2024 google
Hele aardige man, en neemt even de tijd voor je. Vooral handig met kinderen
Connie Perezstarstarstarstarstar
24 jun. 2024 google
Geweldige mensen waar je graag nog een keer terugkomt!