Jullie willen als gezin op de foto. Dat willen jullie graag professioneel laten vastleggen zodat, jullie voor altijd een waardevolle herinnering hebben. Ik help jullie daar graag bij. Mijn stijl is puur en ongedwongen: Frisse foto’s met een warme gloed.
Ik hou van gezinnen die, net als ik, lekker nuchter en spontaan zijn. Die niet bang zijn voor een beetje gekkigheid, maar ook genieten van échte gezelligheid en warme momenten samen. Samen creëren we tijdloze beelden die het verhaal van jullie gezin vertellen puur, vrolijk en helemaal jullie.
Herkennen jullie jezelf hierin? Spreek mijn werk en mijn betrokken aanpak jullie aan? Neem gerust contact met mij op en wie weet zien we elkaar snel.
Expertise
BruiloftenGezinnenbaby'sBruiloft- / TrouwfotografieFotoshoot & Portret (geen pasfoto)Groeps- en FamilieshootBaby- en ZwangerschapsshootZakelijke foto'sOp locatieOchtend + Middag + Avond
Trustoo awards
info_outline
Fotografen met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
Gesloten
Woensdag
-
Gesloten
Donderdag
-
Gesloten
Vrijdag
-
24 uur geopend
Zaterdag
-
24 uur geopend
Zondag
-
24 uur geopend
Opmerking: Van maandag t/m donderdag is op afspraak
Waarom voor ons kiezen?
check_circleFlexibel en meedenkend
Ervaring & vakmanschap
timelapse5 jaar in bedrijfstar22 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline6 jaar ervaring
Lid van
Dutch PhotographersMasters of Wedding Photography
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend•5,0
starstarstarstarstar
22 reviews
Reviews van andere bronnen
info_outline
Vera Bussinkstarstarstarstarstar
5 apr. 2025 google
Voor mijn babyshower heb ik van mijn vrienden en familie een New Born shoot bij Nienke cadeau gekregen. Kort na mijn bevalling heb ik contact opgenomen voor het plannen van de shoot. Het was super fijn dat Nienke al op korte termijn tijd had zodat we ons zoontje al vroeg konden laten vastleggen. Tijdens de shoot wist Nienke ons erg op ons gemak te stellen, wij vonden het beide een hele fijne sfeer waardoor de foto’s heel spontaan zijn geworden. Wij zijn erg blij met de ontvangen foto’s, echt een mooie herinnering voor later!
Annestarstarstarstarstar
6 feb. 2025 google
Nienke is snel met afspreken voor een fotoshoot. Ze geeft goede aanwijzingen tijdens de fotoshoot. We zijn erg tevreden over haar want we hebben mooie foto's ontvangen van ons gezin!
Esther Eppinkstarstarstarstarstar
6 dec. 2024 google
Nienke heeft een hele mooie, spontane fotoshoot van ons gezin gemaakt. Nienke was in overleg op korte termijn beschikbaar wat heel prettig was. Onze kinderen mochten en konden zichzelf zijn waardoor er een ontspannen en ongedwongen sfeer was. Ze nam de tijd voor de kinderen om te wennen aan elkaar.
Een echte aanrader om Nienke te benaderen voor een gezinshoot aan huis.
Maud Schepensstarstarstarstarstar
16 nov. 2024 google
Tijdens ons weekendje weg in Groenlo wilde wij graag foto's laten maken van onze familie. Nienke haar stijl van fotograveren sprak ons erg aan. Het contact vooraf verliep erg fijn en Nienke stelde de locatie voor omdat wij niet bekend zijn in de omgeving.
Tijdens de shoot stelde Nienke ons en de kinderen goed op ons gemak wat de sfeer erg prettig maakte. We zijn heel erg blij met het eindresultaat!