checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

V/D Heide Timmerwerken

icon
V/D Heide Timmerwerken.jpg
9,1
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full
(13 reviews)
place
De Biezen 10, Twijzelerheide
timelapse18 jaar in bedrijf
Reageert snel
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
U kunt ook inzetten voor allerhande renovatieklussen. Zo vervangen we complete gevelbekleding met nieuw hout of kunststof gevelbekledingen, vervangen van kozijnen met houten kozijnen of kunststof kozijnen.
Expertise
AanbouwKozijnenGevelbekledingBinnendeuren & deurlijstenWanden & murenPlafondVloerKozijnen & ramenVeranda's, schuur & overkappingenOverig timmerwerk
Foto's
timmerman_twijzelerheide_V/D_Heide_Timmerwerken_2.jpgtimmerman_twijzelerheide_V/D_Heide_Timmerwerken_3.jpgtimmerman_twijzelerheide_V/D_Heide_Timmerwerken_4.jpgtimmerman_twijzelerheide_V/D_Heide_Timmerwerken_5.jpgtimmerman_twijzelerheide_V/D_Heide_Timmerwerken_6.jpgtimmerman_twijzelerheide_V/D_Heide_Timmerwerken_7.jpg
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 08:00
expand_more
Maandag
-
08:00 tot 17:00
Dinsdag
-
08:00 tot 17:00
Woensdag
-
08:00 tot 17:00
Donderdag
-
08:00 tot 17:00
Vrijdag
-
08:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleJarenlange ervaring.
check_circleAllround timmerbedrijf.
check_circleKozijnen op maat.
check_circleEén aanspreekpunt.
check_circleAdvies & offerte.
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse18 jaar in bedrijfstar13 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline26 jaar ervaring
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend4,9
starstarstarstarstar
13 reviews uit 3 bronnen

Miny Migchelbrinkstarstarstarstarstar
23 sep. 2024 Trustoo.nl
De vervanging van de dakkapel werd secuur en naar alle tevredenheid afgeleverd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Kitty de Grootstarstarstarstarstar
16 mei 2025 google
Mooi werk geleverd! Doordat er al veel voorwerk was gedaan was onze vliering zó geplaatst. Klaas was binnen anderhalf dag bij ons in huis al klaar. Met dus goed resultaat. Nu (zoals afgesproken) gaan wij de boel wat opscheuren en verfen.

Andre Prangerstarstarstarstarstar
26 mrt. 2025 google
Helemaal top, prima alles gedaan wat gevraagd werd. Denkt mee,en werkt netjes.

Wilma Bouwmanstarstarstarstarstar
13 nov. 2024 google
Vd Heide nam contact op nav offertevergelijking kunststofkozijnen. Hij was er heel snel, kwam plezierig over, luisterde naar wat ik wilde en had vlot een scherpe offerte gemaakt, inclusief bouwtekeningen. Mijn andere klussen, zoals aftimmeren zolder, dichtmetselen van een deur en aanbrengen betonvloer in de garage, heeft hij ook uitgevoerd. Hij is een vakman, en de mensen die hij inhuurt zijn ook vaklui. Hij werkt netjes, levert heel goed werk, afwerking is prima. Hij is plezierig in de omgang, communiceert goed, reageert vlot via app of telefoon, is duidelijk wat betreft de geplande werkzaamheden en komt de planning ook na. Hij wil dat de klant tevreden is, en dat ben ik, voor 100%.

T.J. van der Galiënstarstarstarstarstar
3 nov. 2024 google
Van der Heide Timmerwerken zeer professioneel en alle afspraken en meer nagekomen, zeer tevreden en aan te raden.
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend