Bekijk ook de Top 10 taxateurs in Drachten
Dijkstra Makelaars Drachten B.V..jpgFrieswijk Makelaar NVM.jpgMakelaarskantoor Koopmans.jpg
+
ContactOver onsErvaringReviews

Dijkstra Makelaars Drachten B.V.

place
Berglaan 14, Drachten
timelapse27 jaar in bedrijf
(182)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half8,9
Kom in contact met Dijkstra Makelaars Drachten B.V.
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem contact op via:
Of neem contact op via:

Over Dijkstra Makelaars Drachten B.V.:

Bij Dijkstra Makelaars begrijpen we dat het kopen of verkopen van een woning meer is dan een zakelijke transactie. Het is een emotioneel proces, gevuld met herinneringen en toekomstdromen. Daarom luisteren we naar uw verhaal en nemen we de tijd om uw behoeften te begrijpen. Als u een woning wilt kopen, helpen we u bij het vinden van de perfecte match. We geven u een realistisch en onafhankelijk advies, zodat u met vertrouwen de juiste beslissing kunt nemen. En als u uw woning wilt verkopen, begeleiden we u vakkundig door het hele proces. We beantwoorden al uw vragen, van de waardebepaling van uw woning tot de beste manier om uw koper te bereiken. Bovendien hebben we bij Dijkstra Makelaars alle expertise in huis voor het opmaken van een gevalideerd taxatierapport. Onze taxaties hebben het goedkeuringsstempel van het NWWI, wat u de zekerheid geeft dat u een eerlijke prijs krijgt voor uw woning. Bij Dijkstra Makelaars geloven we dat we samen meer in huis hebben. Daarom nodigen we u uit om ons uw verhaal te vertellen. Laat ons u helpen bij het realiseren van uw dromen. Vraag vandaag nog een gratis offerte aan!

Trustoo Top Score

Taxateurs met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.

top_score

Vorige awards

info
top_score_2024
Top Score 2024
top_score_2023
Top Score 2023
top_score_2022
Top Score 2022
top_score_2021
Top Score 2021

Expertise

Funda
Aankoop
Huur
Taxatie
Verkoop
Verkoop van woning
Koop van woning
Taxatie van woning
Huur van woning
Bedrijfs- of zakelijk pand
Tussenwoning/rijtjeshuis
Hoekwoning
Twee-onder-een-kap
Appartement
Vrijstaande woning
Ander soort woning
Ik zoek een woning (help mij zoeken)
Ik wil een bod doen op een woning
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op vrijdag om 08:30
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:30
Dinsdag
-
08:30 tot 17:30
Woensdag
-
08:30 tot 17:30
Donderdag
-
08:30 tot 17:30
Vrijdag
-
08:30 tot 17:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten

Ervaring & vakmanschap

Ervaring

timelapse27 jaar in bedrijf
star182 reviews
people_outline3 medewerkers

Lid van

VastgoedCert
Nederlands Woning Waarde Instituut
Nederlands Register Vastgoed Taxateurs

Reviews over Dijkstra Makelaars Drachten B.V.

info_outline
Zeer goed 4,4
starstarstarstarstar_half
182 reviews uit 4 bronnen

Reviews van andere bronnen

Stefan starstarstarstarstar
8 apr. 2025 op google
Wij zijn in contact gekomen met Dijkstra Makelaars voor de koop van onze woning. Wat een verademing na tientallen andere bezichtigingen en contact met andere makelaara. Amarenske en Lotte wisten alles te vertellen over de woning en reageerden snel in het contact. Zowel aan te bevelen als kopen van een woning als het verkopen van een woning. Als wij in de toekomst gaan verhuizen worden wij graag geholpen door de kundige medewerkers Amarenske en Lotte. Hartelijk dank!
Lees meer
CHILLAX starstarstarstarstar
10 feb. 2025 op google
Ik had een zeer teleurstellende ervaring met (Dijkstra) met betrekking tot de verhuur van een winkel in Hurdegaryp. Ik was aanvankelijk enthousiast over de locatie en de mogelijkheid om mijn tweede kapsalon in het gebied te openen, maar het gebrek aan communicatie en professionaliteit gedurende het proces maakte het ongelooflijk frustrerend.

Hier is een samenvatting van mijn ervaring:

1. *Eerste contact*: Ik belde eerst om informatie in te winnen over de winkel, en werd verteld door de persoon die opnam dat ik contact zou worden opgenomen door de collega die verantwoordelijk was voor het pand. Ondanks meerdere vervolgtelefoontjes gedurende een periode van enkele weken, ontving ik nooit een tijdige reactie.

2. *Afspraak met Thomas*: Na hardnekkige pogingen, ontmoette ik uiteindelijk Thomas, de persoon die verantwoordelijk was voor de winkel. Tijdens onze ontmoeting was hij niet zeker van de huurprijs en beloofde hij terug te komen na overleg met de eigenaar. Ik toonde interesse in het huren van de ruimte voor een redelijke prijs, en Thomas zei dat hij contact zou opnemen. Helaas ontving ik geen enkele update.

3. *Gebrek aan communicatie*: Gedurende meer dan vier weken heb ik meerdere keren geprobeerd contact op te nemen met Thomas, maar ik kreeg hem niet te pakken. Toen ik persoonlijk naar het kantoor ging, werd me verteld dat hij niet beschikbaar was. Het personeel leek onverschillig tegenover de situatie, en ik werd alleen verteld dat Thomas me zou terugbellen nadat een manager betrokken was. Helaas kwam die oproep ook niet.

4. *Valse beloften en excuses*: Uiteindelijk, nadat ik een Nederlandse vriend vroeg om namens mij te bellen, reageerde Thomas onmiddellijk en gaf hij toe dat hij de situatie slecht had behandeld. Hij bood zijn excuses aan voor het gebrek aan follow-up en erkende dat ik gelijk had om gefrustreerd te zijn. Dit kwam echter pas na een lange periode van stilte en slechte communicatie.

5. *Onprofessioneel management*: Ik probeerde de zaak ook verder te escaleren door met een manager op kantoor te praten. Tot mijn teleurstelling was de manager nog minder behulpzaam, hij wuifde mijn zorgen weg en beschuldigde mij ervan te liegen over de hele situatie. Dit heeft mijn vertrouwen in het bedrijf verder geschaad.

Gezien mijn ervaring kan ik (Dijkstra) niet aanbevelen aan iemand die op zoek is naar een commercieel pand. Het gebrek aan professionaliteit, slechte communicatie en onbehulpzaam personeel maakten wat een eenvoudige procedure had moeten zijn, ongelooflijk moeilijk en tijdrovend. Het is jammer, want de locatie zou een geweldige kans voor mijn bedrijf kunnen zijn geweest, maar het bedrijf’s management maakte duidelijk dat ze hun potentiële huurders niet waarderen.

Ik hoop dat (Dijksrta) deze feedback serieus neemt en hun communicatie en klantenservice in de toekomst verbetert.
Lees meer
Martin van der Velden starstarstarstarstar
11 okt. 2024 op google
Menigeen kent vast wel de reclame van Ginger Ale. "Doe maar een huisje."
Zo kwam ik samen met mijn partner na een eerdere zoektocht bij Dijkstra Makelaars het kantoor binnen. Zoveel keuze, maar wat kies je nou eigenlijk? Over de keuze van het vinden van een makelaar in Drachten e.o. hoef je niet lang te twijfelen. Daar is de keuze wel snel gemaakt: Dijkstra Makelaar. Aan de balie een medewerkster die ons vriendelijk te woord stond, en opweg hielp met de planning van een bezichtiging. Door de tijd, ruimte en goede voorbereiding van de makelaar, was de aankoop van de woning, zo geklaard. Tevens heeft Dijkstra Makelaars mijn woning zelf ook nog verkocht! Voorzien van eerlijke informatie, en goede adviezen. Binnen een maand zowel een woning GEkocht als VERkocht. Hardstikke top. Met veel plezier wonen wij nu in ons nieuwe huis. Team Dijkstra Makelaars en de koffiemachine, bedankt!!
Lees meer
Klasien Van Wijk starstarstarstarstar
6 okt. 2024 op google
Ik kan alleen maar goede dingen zeggen over Dijkstra Makelaars.
En ik zou hen dan ook aan iedereen aanbevelen.
Ze hebben verstand van zaken en handelen alles snel en vakkundig af.
Zeer vriendelijke en behulpzame mensen.
Lees meer
Marijke Haarsma starstarstarstarstar
5 okt. 2024 op google
Onlangs heb ik mijn huis verkocht via Dijkstra Makelaars. De laagdrempelige communicatie heb ik als erg fijn ervaren. Ik raad Dijkstra Makelaars daarom zeker aan!
Lees meer
Toon bronnenexpand_more

Gecontroleerd door Trustoo

checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
checkmarkLidmaatschap VGC deze maand geverifieerd.
Kom in contact met Dijkstra Makelaars Drachten B.V.
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend