checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

Minke Kroeze Fotografie

icon
Minke Kroeze Fotografie.jpg
9,8
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full
(57 reviews)
TOP PROTOP PRO
place
Vijvertuin 11, Emmen
timelapse11 jaar in bedrijf
local_offer
Gratis kennismakingsgesprek
Reageert binnen 1 uur
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Ik ben Minke, 30 jaar en getrouwd met Ferdi: mijn beste vriend, degene die mij altijd aan het lachen maakt. Beide dol op de natuur en helemaal in ons element als we op pad zijn met ons oude volkswagenbusje. We houden van tekenen en mooie dingen ontwerpen, maar kiezen ook altijd hetzelfde menu als we uiteten zijn. Gelukkig zijn we niet overal hetzelfde in en vullen we elkaar juist heel goed aan! Naast creatief bezig zijn en reizen is fotograferen mijn grote passie. Het begon allemaal met mijn felrode digitale camera. Ik nam ‘m overal mee naar toe en maakte foto’s van familie, vrienden, bloemen en dieren. Toen ik 17 jaar was maakte mijn digitale camera plaats voor een spiegelreflexcamera. Hier zette ik oude lenzen op die van mijn moeder waren geweest en jaren op zolder hadden gelegen! Het fotograferen begon ik steeds leuker en interessanter te vinden. Ik wilde er graag mijn werk van maken, maar durfde dat nog niet direct aan. Op mijn 19de ging ik studeren aan de PABO en haalde mijn diploma toen ik 23 was. Tijdens het studeren bleef ik fotograferen en startte ik mijn eigen bedrijf. Een aantal jaar heb ik het lesgeven en fotograferen gecombineerd. Erg leuk, maar ook best druk. In 2018 besloot ik om volledig te gaan voor mijn eigen bedrijf en tot op heden nog steeds met heel veel plezier fulltime fotografe!
 Ik richt me vooral op bruidsfotografie en bedrijfsfotografie en hoop dit nog heel lang te mogen doen en daarmee mensen blij te maken met mijn foto's.
Expertise
Pakketprijszakelijk portretBedrijfsfotografieProductfotografieZakelijke fotoshootwebsitefotografiesfeerfotografieBedrijfsreportageZakelijke foto'sOp locatie