Bij de Veerpoort Catering bieden wij catering arrangementen op maat aan. Door onze vele mogelijkheden zijn wij in staat om aan uw wensen te voldoen. Wij verzorgen onder meer de volgende catering bij u thuis of op locatie:
• Barbecue met of zonder kok
• Buffetten
• Lunch
• Hapjes
• High Tea
• Salades
Uw wensen zijn onze basis ingrediënten, waarmee we een recept op maat maken voor het perfecte feest. Graag voegen we daar zelf nog een aantal verrassende ideeën aan toe.
Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Neem contact op via één van de contactopties op ons bedrijfsprofiel!
Expertise
InternationaalSpaansTapasHalalItaliaansGrieksVisBBQBuffetBarbecueDinerNederlandsMediterraansBBQ / GrillAlleen bezorgingMeer dan 75 personen
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Cateraars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Score 2025
Top Score 2024
Top Score 2023
Top Score 2022
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 21:00
expand_more
Maandag
-
10:00 tot 21:00
Dinsdag
-
10:00 tot 21:00
Woensdag
-
10:00 tot 21:00
Donderdag
-
10:00 tot 21:00
Vrijdag
-
10:00 tot 21:00
Zaterdag
-
10:00 tot 21:00
Zondag
-
10:00 tot 21:00
Waarom voor ons kiezen?
check_circleKwaliteit en gezelligheid bij De Veerpoort Catering.
check_circleDagverse producten voor een heerlijk buffet.
check_circleUitgebreide lunchkaart met huisgemaakte specialiteiten.
check_circleTotaalpakket aan catering op maat.
check_circleModerne cateraar voor uiteenlopende evenementen.
Ervaring & vakmanschap
timelapse10 jaar in bedrijfstar1089 reviewspeople_outline38 medewerkerstimeline9 jaar ervaring
Checklist
info_outline
Email en telefoon gecontroleerd door eigenaar.KVK gegevens gecontroleerd.Langer dan 1 jaar Premium Partner.Bankrekening geverifieerd.5 of meer goede reviews in de laatste 2 maanden.
Uitgevoerde opdrachten
BBQ arrangementen
Reviews van andere bronnen
info_outline
m heijkampstarstarstarstarstar
10 feb. 2026 google
Erg lekkere lunch gegeten. Mooie plek, historische stad en tegenover de veerpont.
Leuk uitzicht.
Ans Burgerstarstarstarstarstar
10 feb. 2026 google
We hebben er een overheerlijk broodje zalm gegeten. De karnemelk smaakte heel fris.
Later nog koffie met een gebakje met slagroom. Om je vingers bij op te eten.
Theo Krinsstarstarstarstarstar
10 feb. 2026 google
Pal bij de veerpont van Schoonhoven aan de Lek ligt deze leuke en gezellige brasserie. De Veerpoort is sinds enige tijd in andere handen en de aardige en attente bediende vertelde dat de nieuwe eigenaar in het interieur heeft geïnvesteerd. Het ziet er prima uit en je kunt in de serre genieten van het uitzicht op de Lek en de veerpont die heen en weer vaart.
Wij waren er om te lunchen en het broodje Carpaccio en “Loaded fries Stoofvlees” (je moet hiervoor wel stevige trek hebben, je krijgt een flinke portie) smaakten prima. De prijzen zijn schappelijk. We bleven inclusief drinken onder de 35,- euro.
L.starstarstarstarstar
3 feb. 2026 google
Vrolijke en goede bediening. De koffie met appeltaart waren uitstekend!