Bekijk ook de Top 10 dakgootspecialisten in Kwintsheul
arrow_backNaar Top 10 dakgootspecialisten in Kwintsheul
+
Van Elk Dakwerken B.V.
9,8
(21 reviews)
place
Keurmeester 25, Kwintsheul
timelapse7 jaar in bedrijf
local_offer
Direct beschikbaar
Reageert snel
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Van Elk Dakwerken B.V. is een ervaren en gespecialiseerd dakdekkersbedrijf, actief in zowel renovatie- als onderhoudswerkzaamheden. Met ruim 12 jaar ervaring bieden wij oplossingen voor bitumen dakbedekking, pannendaken, dakisolatie, zink- en loodwerk, en complete dakvernieuwingen.
Indien nodig demonteren wij ook zonnepanelen en plaatsen deze na afloop van de werkzaamheden vakkundig terug — zo nemen wij je extra regelwerk uit handen.
Wij staan voor vakwerk, kwaliteit en klanttevredenheid. Dat zie je terug in onze duidelijke communicatie, betrouwbare service en nette afwerking. Elk project – groot of klein – wordt uitgevoerd met aandacht voor detail en een hoog afwerkingsniveau.
Dankzij een compacte, flexibele organisatie kunnen wij snel schakelen en maatwerk leveren, afgestemd op de wensen van de klant. Kwaliteit, veiligheid en klantgerichtheid staan bij ons centraal.
Expertise
DakrenovatieDakisolatieDakonderhoudBitumen dakbedekking vernieuwenZink en loodwerkPannendak vernieuwenDakreparatiePlat dak vernieuwenSchuin dak vernieuwenDak vernieuwenDakrenovatie (vervanging)Dakreiniging of -onderhoudPlaatsing van nieuw dakBitumen dak (teerlaag)DakpannenDakgoot reparatie of vervangingZink (meest voorkomend)Weet ik nietReparatiePlaatsen of vervangenAnder materiaal
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Dakgootspecialisten met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Foto's
Video's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 07:30
expand_more
Maandag
-
07:30 tot 16:30
Dinsdag
-
07:30 tot 16:30
Woensdag
-
07:30 tot 16:30
Donderdag
-
07:30 tot 16:30
Vrijdag
-
07:30 tot 16:30
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleBitumen, pannendaken en renovaties: wij leveren topkwaliteit dakwerk!
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse7 jaar in bedrijfstar21 reviewspeople_outline5 medewerkerstimeline12 jaar ervaring
Lid van
Veiligheid, Gezondheid en Milieu (VGM) Checklist Aannemers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Reviews
info_outline
Joost L starstarstarstarstar
28 nov. 2024 Trustoo.nl
Klus betrof 73 m2 plat dak isoleren van een portiekwoning. Van Elk kon snel schakelen en binnen enkele maanden kon de klus aanvangen. In 2 dagen was de gehele klus afgerond. Het betrof een goede leuke groep gasten die op elkaar ingesteld waren, waardoor het werk vlot en soepel verliep.
Communicatie met Steve verliep vlot en duidelijk.
Dik tevreden over de werkzaamheden en het contact
Joris van Ballegooijenstarstarstarstarstar
7 nov. 2024 Trustoo.nl
Sneller dan verwacht en in een dag klaar. Vriendelijke mensen.
Frank bastiaanstarstarstarstarstar
19 sep. 2024 Trustoo.nl
We hadden te maken met een leuke ploeg die zeer goed op elkaar zijn afgestemd . Ze zijn erg kundig en
ze werken hard en goed zijn gezellig onder elkaar en beleefd tegen de klanten, ze luisteren goed naar de klant.
De isolatie werdt ook proffecioneel aangebracht. en heel belangrijk ze zijn niet te duur. Wij zijn erg tevreden en raden ze iedereen aan die ook snel geholpen moeten worden. Frank
Reviews van andere bronnen
info_outline
Bradley Stauthamerstarstarstarstarstar
27 jun. 2025 google
Wereld gasten, afspraken met Steve goed geregeld en nagekomen. Klus snel uitgevoerd na maanden gezeik met andere dakdekkers. Zeker een aanrader als ik nog een dak had zou ik ze weer bellen!
Taco Brokstarstarstarstarstar
2 mei 2025 google
Ons volledige pannendak, dakkapel, goten en schoorsteen door van Elk laten vervangen. Heel erg tevreden, hard werkend team en goede communicatie. Dikke aanrader!
Joyce Hoogendijkstarstarstarstarstar
1 feb. 2025 google
Als ik 6 sterren kon geven had ik dat gedaan! Wat een toppers. 2x plat dak helemaal vernieuwd, plus nieuwe koepel. Had lekkage van boven tot beneden en ze hebben mij toen supersnel ingepland en geen druppel meer gezien op mijn zolder, badkamer en keuken. Ik kan weer slapen :).
Ook hele beleefde jongens en harde werkers! Tevens ook keurig en schoon opgeleverd, een dikke 10.
Joost L.starstarstarstarstar
3 dec. 2024 google
Klus betrof 73 m2 plat dak isoleren van een portiekwoning. Van Elk kon snel schakelen en binnen enkele maanden kon de klus aanvangen. In 2 dagen was de gehele klus afgerond. Het betrof een goede leuke groep gasten die op elkaar ingesteld waren, waardoor het werk vlot en soepel verliep.
Communicatie met Steve verliep vlot en duidelijk.
Dik tevreden over de werkzaamheden en het contact.