checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

Gaby Teunissen Photography

icon
Gaby Teunissen Photography.jpg
8,9
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half
(15 reviews)
place
Looksingel 27, Den Hoorn
timelapse5 jaar in bedrijf
local_offer
Geen voorrijkosten
Reageert binnen 1 uur
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringOpdrachtenReviews
Neem contact op via:

Introductie
Fotograferen is voor mij het vastleggen van een verhaal dat voor eeuwig blijft voortbestaan op beeld. Het vastleggen van een verhaal dat, wanneer het is geëindigd is, nog te bekijken is. Het vastleggen van momenten in het hier en nu, om ze niet te vergeten. Met mijn liefde voor het vastleggen van deze verhalen wil ik mensen een stukje eeuwigheid geven. Het gevoel van eeuwigheid voor altijd vastgelegd speciaal voor jullie! Want voor je het weet zijn die momenten weer voorbij.
Expertise
BabyfotografieNewborn shootZwangerschapsfotografieGroepsfotoFamiliefotoFotoshootbruiloft fotografieBedrijfsfotografieBruiloft- / TrouwfotografieBaby- en ZwangerschapsshootOchtend + Middag + AvondMiddag + AvondOchtend + MiddagAlleen middagAnders, namelijk:
Foto's
trouwfotograaf_den-hoorn_Gaby_Teunissen_Photography_2.jpgtrouwfotograaf_den-hoorn_Gaby_Teunissen_Photography_3.jpgtrouwfotograaf_den-hoorn_Gaby_Teunissen_Photography_4.jpgtrouwfotograaf_den-hoorn_Gaby_Teunissen_Photography_5.jpgtrouwfotograaf_den-hoorn_Gaby_Teunissen_Photography_6.jpg
Openingstijden
Vandaag geopend
expand_more
Maandag
-
24 uur geopend
Dinsdag
-
24 uur geopend
Woensdag
-
24 uur geopend
Donderdag
-
24 uur geopend
Vrijdag
-
24 uur geopend
Zaterdag
-
24 uur geopend
Zondag
-
24 uur geopend
Waarom voor ons kiezen?
check_circleIk ga ook voor de tussendoormomentjes
check_circleHerken jezelf terug op de foto's
check_circleGevoel is het belangrijkste dat spreekt
check_circleIk stel je op je gemak, we nemen de tijd
Ervaring & vakmanschap
timelapse5 jaar in bedrijfstar15 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline5 jaar ervaring
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Uitgevoerde opdrachten
Bruiloft Mirjam & Nico .jpgBruiloft Mirjam & Nico
Fa. van Hoften.jpgFa. van Hoften
Reviews
info_outline
Uitstekend5,0
starstarstarstarstar
15 reviews uit 2 bronnen
Klanten over dit bedrijf:
+

Betrokken en professionele fotograaf (4)

+

Creëert ontspannen sfeer (3)

+

Maakt prachtige, authentieke foto's (3)

+

Luistert goed naar wensen klant (2)


Manon starstarstarstarstar
10 jul. 2022 Trustoo.nl
Snelle reactie, vriendelijk, denk mee. Nu nog snel de foto’s maken😁 Voor nu al een 10 plus

Luuk Pouwelsstarstarstarstarstar
22 jun. 2022 Trustoo.nl
Vriendelijk en behulpzaam
Reviews van andere bronnen
info_outline
ing. Bor en Romestarstarstarstarstar
8 jul. 2025 google
Omdat we Gaby kennen van onze studie hebben we haar gevraagd fotos te maken op onze bruiloft. En we hebben er geen moment spijt van gehad! Het gezellige gesprek vooraf was gelijk een bevestiging van de goede keus. Gaby is een super betrokken fotograaf, ze weet precies hoe ze het juiste gevoel en de sfeer moet vastleggen. Wij wilden een redelijk informele bruiloft met een gezellige sfeer waarbij dingen niet zo stijf geregeld waren. Ze heeft deze sfeer perfect vast kunnen leggen en heeft ons goed begeleid tijdens de fotosessie voor de ceremonie. Ook tijdens de rest van de bruiloft heeft ze zo veel mogelijk vastgelegd. Je had niet door dat ze er was maar stiekem was ze overal! We hebben nu alleen nog maar een paar fotos gezien maar kijken enorm uit naar de rest!

Marlous Vanhoeckestarstarstarstarstar
6 jul. 2025 google
Fijne en lieve fotograaf en voelt vertrouwd. Gaby zorgt dat alles natuurlijk gaat waardoor je prachtige foto’s krijgt. Wij hebben een mini shoot gedaan voor ons gezin. Ons dochtertje van 3 voelde zich op haar gemak bij haar en schaterlachte met waanzinnige foto’s tot gevolg. Wij leerde Gaby kennen toen ze de bruiloft van mijn zus fotografeerde. Ook die foto’s zijn prachtig. Omdat ze je comfortabel laat voelen zijn de foto’s “echte” momenten die je voor altijd wilt vastleggen en hoopt te krijgen.

Nurseli Camalanstarstarstarstarstar
6 jul. 2025 google
Sommige mensen komen op precies het juiste moment in je leven. Op kerstavond 2023, een avond die voor velen feestelijk is🎄, werd voor ons een avond vol zorg, liefde en afscheid. Ons zoontje was ernstig ziek, en we hoorden dat we hem moesten loslaten. In die intens kwetsbare uren heb ik haar gevraagd om te komen 📞 — en zonder een seconde te twijfelen zei ze: “Dit is het mooiste wat ik kan doen op een speciale dag als dit.” Die woorden zal ik nooit vergeten. Ze kwam, met warmte en zachtheid, en legde onze liefde vast. De liefde voor ons kindje, de blikken, de aanrakingen, de kleine momentjes die ons nu zó dierbaar zijn.🪽 Hij was er nog. Hij leefde nog. En juist dat heeft ze op zo’n pure, respectvolle manier weten vast te leggen. 📸 Zonder dat het zwaar voelde, zonder dat het ongemakkelijk was. Ze voelde alles aan, gaf ruimte, troostte bijna zonder woorden – en gaf ons het grootste geschenk: tastbare herinneringen aan een tijd die tegelijk hartverscheurend en prachtig was. 🩶 Dankzij haar hebben we nu foto’s die voelen als een zachte deken. We kijken er met tranen naar, maar ook met liefde. Want zij wist de ziel van het moment vast te leggen, met zoveel menselijkheid. Lieve Gaby, je hebt iets onbeschrijfelijks voor ons gedaan. En we zullen dat voor altijd met ons meedragen. Met alle dankbaarheid van de wereld❤️‍🩹

Marloes van Vuurenstarstarstarstarstar
3 jul. 2025 google
Al drie keer heb ik een fotoshoot gedaan bij Gaby, zowel familieshoot als business shoot voor de verloskundigenpraktijk. Elke keer weer mooie beelden en een gezellige, ontspannen sfeer. Zeker aan te bevelen!
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend