logo
De beste 675+ aankoopmakelaars voor jou
Bekijk ook de Top 10 aankoopmakelaars in Oostburg
MYHOUSE makelaars.jpgKuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen / Uw makelaar in Zeeland.jpgVersluijs Makelaardij.jpg
+
ContactOver onsErvaringReviews
arrow_forward_ios

MYHOUSE makelaars

place
Brouwerijstraat 15, Oostburg
timelapse9 jaar in bedrijf
(46)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half8,8
Kom in contact met MYHOUSE makelaars
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem contact op via:
Of neem contact op via:

Over MYHOUSE makelaars:

Bij MYHOUSE Vastgoed ben ik gepassioneerd over het makelaarschap. Elke opdracht beschouw ik als een unieke uitdaging, waarbij ik niet alleen streef naar uitstekende prestaties, maar ook het menselijke aspect hoog in het vaandel heb staan. Het is mijn doel om partijen op een aangename manier bij elkaar te brengen, zodat iedereen zich gehoord en gewaardeerd voelt. Mijn klanten kunnen rekenen op persoonlijke aandacht en dagelijkse updates tijdens het proces, zodat zij altijd op de hoogte zijn van de voortgang. Ik geloof dat een goed gepresenteerde woning de sleutel is tot een succesvolle verkoop. Daarom maak ik gebruik van professionele fotografie en virtuele tours, zodat potentiële kopers een realistisch beeld krijgen van hun toekomstige thuis. Daarnaast help ik verkopers met praktische tips om hun woning verkoopklaar te maken, van opruimen tot kleine opknapklusjes. Laat je niet overweldigen door de verkoop van je woning. Neem de eerste stap naar een succesvolle verkoop en vraag vandaag nog een gratis offerte aan. Samen zorgen we ervoor dat jouw woning opvalt en de juiste kopers aantrekt!

Trustoo Top Score

Aankoopmakelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.

top_score

Expertise

Bedrijfsverhuur
Bedrijfshuur
Verhuur
Zakelijk verkoop
Zakelijk aankoop
Taxatie
Aankoop
Huur
Funda
Verkoop
Advies
Koop van woning
Taxatie van woning
Verhuur van woning
Huur van woning
Bedrijfs- of zakelijk pand
Ik zoek een woning (help mij zoeken)
Ik wil een bod doen op een woning
Hoekwoning
Twee-onder-een-kap
Appartement
Vrijstaande woning
Ander soort woning
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:00
Dinsdag
-
09:00 tot 17:00
Woensdag
-
09:00 tot 17:00
Donderdag
-
09:00 tot 17:00
Vrijdag
-
09:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten

Ervaring & vakmanschap

Ervaring

timelapse9 jaar in bedrijf
star46 reviews
people_outline1 medewerkers

Lid van

Nederlands Register Vastgoed Taxateurs

Reviews over MYHOUSE makelaars

info_outline
Zeer goed 4,3
starstarstarstarstar_half
46 reviews uit 2 bronnen

Reviews van andere bronnen

Marco Nodelijk starstarstarstarstar
5 sep. 2024 op google
Zeer tevreden, professioneel team en meedenkend voor koper en verkoper.
Lees meer
T. N.T. starstarstarstarstar
9 aug. 2024 op google
Mijn vriend en ik besloten om te gaan samenwonen en onze eigen woningen te verkopen, zodat wij een frisse start konden maken.
Na wat rond gevraagd te hebben, kwam o.a. de naam MyHouse een paar keer terug. Ik maakte een afspraak voor waardebepaling. Ik had een goed gevoel bij het contact met Carolien. Ze leek geëngageerd en geïnteresseerd. Ik vertrouwde uiteindelijk de verkoop van mijn woning toe aan MyHouse en mijn vriend deed hetzelfde.
Het contract werd getekend en vanaf dat moment ging alles steil bergaf. Carolien verdween volledig uit beeld en quasi al het contact verliep via een stagiaire. Wat een drama...
Ik had alles netjes opgelijst ivm uitgevoerde verbouwing; je zou denken dat dit intern doorgegeven wordt. Niet dus. Je moet alles driedubbel controleren. Toen mijn vriend zijn huis online ging werd hem gevraagd wat de afgesproken prijs was...euhm dat weet Carolien toch? Nee...Carolien was ziek en mocht niet gestoord worden... Ook bij hem werd niet alles correct weergegeven. Dus daar moesten we ook weer achteraan.
Er werd al eens vergeten een bezichtiging door te geven, kan gebeuren natuurlijk. Of ik kreeg te horen dat ik een afspraak niet had bevestigd, wat pertinent onwaar is. Maar excuses moet je hier niet verwachten. Nou ja 1 keer belde Tamara om zich te excuseren namens MyHouse met de mededeling dat dit niet hun gebruikelijke manier van werken is... Er veranderde vervolgens helemaal niets.
Bepaalde tijdstippen waren voor mij niet mogelijk. Je zou denken dat dit ergens genoteerd wordt...elke keer opnieuw moest ik uitleggen waarom, hoe en wanneer...
Na elke bezichtiging werd ik even gebeld om te zeggen hoe het gegaan was en er werd afgesloten met:"je hoort ons nog". Euhm...dat bleek een loze belofte, want blijkbaar is er geen opvolging en als die er al is, wordt daarover helemaal niet gecommuniceerd. Wanneer je dan belt, zegt de ene zus en de ander zo. Als je makelaar tegen je zegt nadat iemand voor de tweede keer is komen kijken, dat die persoon in de daaropvolgende week een definitieve beslissing zal nemen, mag ik, denk ik, veronderstellen dat ook opgevolgd wordt. Niets is minder waar... Je moet bijna smeken om iets van informatie te krijgen. Het is trekken aan een dood paard.
Het aanplakbord was kapot gewaaid door de wind... Ik heb ruim een maand moeten smeken om een nieuw bord. Een maand! Uiteindelijk kreeg ik een nieuw bord dat op een vreselijk amateuristische wijze aan mijn eigen boompalen werd bevestigd. Hier heb je je bord! Mijn buren vroegen me smalend of ik zelf aan het knutselen was gegaan.
Er is geen oprechte interesse, vooral veel nonchalance en desinteresse. Er is geen communicatie en geen opvolging. Je moet overal zelf achteraan en hopen dat je nog wat hoort. Een mooie luxe verpakking zonder inhoud.
Mijn vriend had in de ruim vier maanden dat zijn huis te koop stond slechts één bezichtiging. Toen wij hen de vraag stelden of we zelf iets konden doen (nieuwe foto's, ...) werd geantwoord dat ze dit zouden bespreken op de vergadering. Je raadt het al: "je hoort ons nog". Ze hebben ons nooit geantwoord.Exit MyHouse dan maar.
De nieuwe makelaar gaf ons in een half uur meer tips en advies dan in de tenenkrommende weet-ik-hoeveel-maanden die we hebben moeten ondergaan bij MyHouse. Duidelijke en directe communicatie en geen mooie met stroop omhulde holle woorden, maar actie en tips waarmee wij aan de slag konden.
MyHouse doet echt NIKS. Ze ontzorgen niet, ze denken niet met je mee en je krijgt het gevoel dat je het onmogelijke van hen verlangt. Het absolute minimum volstaat voor hen. Ze blinken uit in amateurisme en nonchalanche. Het kan hen eenvoudigweg niet boeien. Je hoeft van hen geen excuses te verwachten of oprechte belangstelling. We zijn met stomheid geslagen en vooral verbolgen over het feit dat ze aan het einde van de rit een flinke som opstrijken en er bitter weinig hebben moeten voor doen. Je kan het even goed zelf verkopen... We zijn helaas ook niet de enige met dergelijke ervaring. We horen steeds meer klachten, zowel van verkopers/ verhuurders als van potentiële kopers/ huurders.
Lees meer
Theo Vellema starstarstarstarstar
6 aug. 2024 op google
MY HOUSE,
Bedankt voor de goede bemiddeling voor de verkoop van onze Woning St.Jansstraat 4
In Sluis. Caroline en Tamara hartelijk dank hiervoor. Wij konden altijd bellen en werden dan erg goed geholfen.
Wij hebben My House aanbevolen bij onze vrienden. Die zijn ook goed te spreken over de werkwijze van jullie.

Nogmaals dank
Marlies en Theo
Lees meer
Ayla De Paauw starstarstarstarstar
1 aug. 2024 op google
Erg fijne, lieve mensen die afspraken absoluut nakomen, meedenken en niet uit de hoogte doen, maar zichzelf zijn. Dit waarderen wij zeer en we hebben dan ook een heel goed gevoel overgehouden aan de koop van onze woning.
Lees meer
Carolien van den Broeke starstarstarstarstar
21 mei 2024 op google
Mijn ervaring met MyHouse makelaardij viel erg tegen. Contact verloopt zeer moeizaam, afspraak werd niet afgemeld, na 5 keer bellen nog steeds geen contact kunnen leggen op een vrijdagmiddag! Ben blij dat het pand nieuwe huurders heeft maar ikzelf ( de opdrachtgever die de nota betaald) was nog niet op de hoogte toen de deal eigenlijk al rond was en ikzelf met een andere partij bezig was. Ik vroeg mij echt af voor welke partij zij werkten!
Lees meer
Toon bronnenexpand_more

Gecontroleerd door Trustoo

checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
checkmarkLidmaatschap NRVT deze maand geverifieerd.
Kom in contact met MYHOUSE makelaars
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend

Vergelijkbare aankoopmakelaars in de buurt