Bekijk ook de Top 10 personal trainers in Heemskerk
arrow_backNaar Top 10 personal trainers in Heemskerk
+
Personal Trainer Heemskerk: FitBewust Personal Coaching
9,4
(65 reviews)
place
Jan Ligthartstraat 71, Heemskerk
timelapse11 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Bij FitBewust Personal Coaching onderscheiden we ons door een unieke, persoonlijke benadering in voedingsbegeleiding en fitness. Wij geloven niet in snelle oplossingen zoals shake diëten of het uitsluiten van voedingsmiddelen. In plaats daarvan focussen we op het creëren van een duurzame levensstijlverandering waarbij je leert om een evenwichtige balans te vinden in je voeding. Dit doen we door nauw samen te werken en te luisteren naar jouw feedback, zodat we samen eventuele obstakels kunnen overwinnen.
Oprichter Gerard Sombroek brengt meer dan 20 jaar ervaring in fitness en voeding mee. Zijn persoonlijke strijd met obesitas heeft hem geïnspireerd om anderen te helpen hun gezondheids- en fitnessdoelen te bereiken. Bij FitBewust kun je terecht voor een breed scala aan diensten, van persoonlijke trainingssessies tot uitgebreide voedingscoaching en leefstijladvies.
Elk traject bij FitBewust is maatwerk, omdat ieder mens uniek is. We bieden verschillende pakketten aan die je kunt aanpassen aan jouw specifieke behoeften. Of je nu op zoek bent naar intensieve begeleiding of slechts enkele tips nodig hebt, wij staan klaar om je te ondersteunen.
Ben je geïnspireerd geraakt en klaar om aan je gezondheid en fitness te werken? Neem dan contact op met FitBewust voor een vrijblijvend intakegesprek. Samen zetten we de eerste stap naar een fitter en gezonder leven.
Expertise
Persoonlijke begeleiding (1 op 1)Duo trainingAlgemeen welzijn verbeterenSpieropbouwConditie verbeterenHersteltrainingVoorbereiding op een specifiek evenementAfvallen of aankomenStudio / boutiqueVerbeteren van flexibiliteit en mobiliteit
Trustoo awards
info_outline
Personal trainers met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
check_circle3. Geen extra sportschool abonnement nodig.
check_circle4. 12 weeks Challenge met intensieve begeleiding.
check_circle5. Privacy strikt gewaarborgd.
Ervaring & vakmanschap
timelapse11 jaar in bedrijfstar65 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend•5,0
starstarstarstarstar
65 reviews uit 2 bronnen
Reviews van andere bronnen
info_outline
lisanne doelandstarstarstarstarstar
2 dec. 2024 google
De afgelopen 12 weken hele fijne begeleiding via Gerard mogen ontvangen. Een fijn persoonlijk schema die zeer goed vol te houden was. Fijne coaching op de momenten dat het even moeilijker was. Het is heel fijn dat eten niet als goed of slecht bestempeld wordt. Gewoon alles met maten en vooral bewuste keuzes maken. Ik heb dankzij Gerard geleerd wat mijn lichaam nodig heeft aan voeding. Hierdoor hoef ik (hopelijk) nooit meer te diëten 😊
Angelique de Grootstarstarstarstarstar
11 jun. 2024 google
Gerard is een betrokken trainer en coach met veel verstand van zowel training als voeding. Hij motiveert je om het maximale uit jezelf te halen en is tegelijkertijd begripvol.
Stefan Vessiesstarstarstarstarstar
8 jun. 2024 google
Gerard heeft mij perfect geholpen en begeleid tijdens mijn traject van 12 weken!
Vooraf werden tijdens de intake goede (haalbare) doelen bepaald. Hierna gingen we 2 keer per week aan de slag met personal trainen. Op basis van ons gesprek tijdens de intake is er ook een persoonlijk eetschema opgesteld. Doel hiervan was dat dit geen 'crashdieet' schema werd maar een eetschema wat vol te houden is ook na het 12 weken traject. Dit heb ik als heel prettig ervaren en dit schema gebruik ik nu nog steeds naar volle tevredenheid. Dit eetschema is dus echt een gewoonte geworden in mijn dagelijkse leven.
Gerard geeft je goeie persoonlijke aandacht en legt ook vaak uit wat de achterliggende gedachte is achter oefeningen of de uitvoering hiervan. Ook als een bepaalde oefening je minder ligt zoekt hij naar een goed alternatief.
De trainingen tijdens de 12 weken heb ik al zeer prettig ervaren en de doelen die we vooraf bepaald hebben, hebben we mijns inziens ook zeker gehaald na de 12 weken.
Kortom ik ben zeer tevreden over het verloop van mijn 12 weken traject en ik volg ook na deze 12 weken nog steeds persoonlijke trainingen bij Gerard. Een dik verdiende 5-sterren dus!
Erikstarstarstarstarstar
6 jun. 2024 google
Een uitstekende no-nonsense Personal Trainer.
Gerard heeft mij perfect begeleid bij het behalen van de gestelde doelen. Na een uitgebreide intake, waarin doelen, motivatie etc werden besproken gingen wij aan de slag.
Hij houdt je scherp en spoort je aan het maximale eruit te halen. Zijn voorbereiding op de trainingen was altijd perfect. Gerard komt altijd zijn afspraken na en is bereid mee te denken als jezelf in de knel komt met een afgesproken dag.
Al met al, super bedankt voor het intensieve traject en tot het volgende!
Op zoek naar een goede en betrouwbare personal trainer, met actuele vakkennis? Zoek niet verder en begin vooral met hopen dat hij een plekje in de agenda beschikbaar heeft.