Waarvoor zoek je een aankoopmakelaar?
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

KGMA Koningsgracht Makelaardij

icon
KGMA Koningsgracht Makelaardij.jpg
9,3
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full
(14 reviews)
place
Cabralstraat 1, Amsterdam
timelapse23 jaar in bedrijf
local_offer
No cure, no pay - vast tarief
Reageert binnen 1 uur
Waarvoor zoek je een aankoopmakelaar?
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviewsFAQ
Neem contact op via:
Introductie
Bij Aankoopmakelaardij KGMA begrijpen we dat het kopen van een woning een van de belangrijkste beslissingen in uw leven is. Daarom onderscheiden we ons door een unieke aanpak: ons prestatietarief is gebaseerd op het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat hoe beter wij onderhandelen, hoe meer u bespaart. Sinds 2002 zijn wij pioniers in het no-cure, no-pay systeem, wat ons in staat stelt om u onafhankelijk en objectief te adviseren. Onze werkwijze is transparant en klantgericht. Na een bezichtiging voeren we een grondig onderzoek uit naar de waarde van de woning en stellen we een doeltreffende onderhandelingsstrategie op. U kiest zelf welke diensten u wenst af te nemen, of het nu gaat om alleen de onderhandelingen of een volledig pakket inclusief begeleiding tot aan de sleuteloverdracht. Klaar om de beste deal voor uw nieuwe woning te sluiten? Neem vandaag nog contact met ons op voor een gratis offerte en ontdek hoe wij u kunnen helpen bij het realiseren van uw woondromen!
Expertise
AankoopmakelaardijWaardebepaling woningAI en InformaticaVerkoopmakelaardijErfpachtIk wil een bod doen op een woning
Foto's
aankoopmakelaar_amsterdam_KGMA_Koningsgracht_Makelaardij_2.jpg
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 08:00
expand_more
Maandag
-
08:00 tot 13:00
Dinsdag
-
08:00 tot 20:00
Woensdag
-
08:00 tot 20:00
Donderdag
-
08:00 tot 20:00
Vrijdag
-
08:00 tot 13:00
Zaterdag
-
10:00 tot 17:00
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleDirect beschikbaar
check_circleBereikbaar in avonduren en op zaterdag
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse23 jaar in bedrijfstar14 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline23 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolThuisstudie Makelaar Taxateur O.Z. (Wonen)schoolHEAO Bedrijfskundige Informatica
Lid van
Independent Broker
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend5,0
starstarstarstarstar
14 reviews uit 2 bronnen

Reviews van andere bronnen
info_outline
Ali Shafaq hassanzadestarstarstarstarstar
1 mrt. 2025 google
Fantastisch geholpen en begeleid bij aankoop van ons eerste woning door Peter tot twee keer toe. gelukkig wist Peter twee keer scheepsrecht van te maken. Hartelijk dank Peter voor humoristische begeleiding en uiteraard snelle reacties.

Sander Ottenstarstarstarstarstar
9 jun. 2024 google
Peter begeleidde mij en mijn partner bij het vinden van een nieuwe woning in Amsterdam. Dit is een stressvol en lang proces, maar Peter was altijd opgewekt en stond ook altijd klaar voor ons. Hij zoekt niet actief naar woningen, maar bij interesse naar bepaalde woningen komt hij wel in actie, en indien zeer serieus geinteresseerd gaat hij ook mee bij het eerste bezoek. Daarnaast zeer goede en snelle communicatie, fijne persoonlijke relatie. En ook nog goedkoper dan de meeste andere aankoopmakelaars; m.a.w., zeer aan te raden!
Toon bronnenexpand_more
FAQ - veelgestelde vragen aan KGMA Koningsgracht Makelaardij
Wat kun je vertellen over je werkwijze?
Je gaat zelf op zoek naar een woning, en krijgt voordat je gaat bezichtigen een rapport met onlangs verkochte woningen en een eerste prijsindicatie. Uiteraard screenen we de tekst op aandachtspunten, en geven je vragen voor tijdens de bezichtiging.
We gaan met je mee met een tweede bezichtiging. Bieden doen we in overleg, we gebruiken de meest actuele data om een juist advies aan je te geven. En ben je nummer 1, dan verzorgen we het gehele aankooptraject. We regelen een bouwkundige inspectie, taxatie en een notaris, en screenen uiteraard alle relevante stukken. En heb je tijdens het traject vragen? Dan krijg je altijd op zeer korte termijn antwoord van een vast contactpersoon!
Hoeveel ervaring heb je in deze branche?
Sinds 2002 ben ik werkzaam als makelaar. Vanaf het begin met name gericht op het helpen van de woningzoeker. Uiteraard hebben we soms ook een woning in de verkoop, meestal van een woning die we in het verleden samen hebben aangekocht.
Waarom zouden klanten voor jou moeten kiezen?
We kennen Amsterdam heel erg goed, en hebben de afgelopen 30 jaar in verschillende stadsdelen gewoond. We hebben een uitgebreid netwerk binnen Amsterdam en de Zaanstad. Wij geven een eerlijk advies, geven je de best beschikbare informatie over de woning en zijn altijd erg goed bereikbaar. En natuurlijk heb je een vast aanspreekpunt.
Wat is handig om te weten over je prijzen (kortingen of extra kosten)?
We hanteren een no cure- no pay tarief.
Dat betekent dat je alleen kosten maakt indien je overgaat tot het kopen van een huis.

We hanteren een vast tarief bij inschrijvingen en aankopen boven de vraagprijs.

En om zeker te weten dat we bij prijsonderhandelingen echt onze best doen, hanteren we naast het vaste starttarief een prestatietarief gebaseerd op onderhandelingsresultaat. Zo weet je zeker dat we gaan voor de laagst mogelijke prijs.
Waarvoor zoek je een aankoopmakelaar?
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend